добре ли живеете?!

  • 17 658
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 293
Хм.... вземат се и се използват ако ги има....

# 16
  • Мнения: 2 401
Хм.... вземат се и се използват ако ги има....

Еми, за да ги види, човек трябва да ги търси, а не да ги чака.

# 17
  • Мнения: 1 212
Днешното предаване за лизбийкате в Испания ?
Тъжно беше малко, да.
Харесвам Карбовски.
А за България .... и тя е тъжна : с мизерията, боклука и трафика.
Нея пък я обичам, просто не я харесвам такава .

# 18
  • София
  • Мнения: 3 016
Как ме нападнахте... написах "оттатък" просто защото мой познати и роднини които живеят в чужбина го използват.... А колкото до възможността мисля, че и тук можеш да си го направиш лесно... Много мой колеги от университета заминаваха на бригади защото така се изкарвали пари, но в крайна сметка като теглят чертата се оказва, че са работили по 18 часа на ден, спали са в много мизерни условия, а парите с които остават след като си върнат заемите за билети и т.н. са горе долу същите, които биха изкарали и тук при 18 часов работен ден... Не искам да обидя никой който живее в чужбина, но просто моето мнение е че и тук ни е добре стига да знаем как да го направиме.

# 19
  • Мнения: 1 212
... Не искам да обидя никой който живее в чужбина, но просто моето мнение е че и тук ни е добре стига да знаем как да го направиме.
И на мен ми добре   .... само като се седя у дома или като се кача някъде високо.
По улиците е гадно - всячески.

# 20
  • Мнения: 293
Търся ги.Но не смятам да го правя вечно.Навън мога да ги намеря навсякъде около мен.
Освен възможностите мога да имам сигурност,чистота,ред,закони и много други неща.
Както казаха в предаването - хората в България не само,че не живеят добре но и не могат да се споминат спокойни....

# 21
  • Мнения: 1 844
Търся ги.Но не смятам да го правя вечно.Навън мога да ги намеря навсякъде около мен.
Освен възможностите мога да имам сигурност,чистота,ред,закони и много други неща.
Както казаха в предаването - хората в България не само,че не живеят добре но и не могат да се споминат спокойни....


ето именно това искам да ми обясните,затова и създадох темата.вярно е,че има хора в българия,които живеят бедно и нямат пари нито за храна,нито за погребение.но такива хора има навсякъде,и във франция,и в америка..навсякъде.
в българия има МНОГО,МНОГО хора,които си имат всичко,доволни са от живота,от работата си.

# 22
  • Мнения: 4 965
Ако пуснете търсачката, ще видите, че редовно се появяват подобни теми. Бързо натрупват страници и биват заключвани...

А думата "лесбийки" идва от о-в Лесбос, а не от "лизане"...


За да не е просто спам, ще пиша по темата.
Гледам Карбовски, харесвам го - с цялата му наглост, циничност, остър език и черноглество.
Има неща, които не ми харесват тук, за съжаление.
Но пък съм си изградила така живота, че съм щастлива, уовлетворена и спокойна. Не бих отишла някъде другаде. И лично моята България е страхотно място за живеене, като изключим някой дребни неща, ама няма място по света, където всичко а е само "цветя и рози".
А чужбина я приемам само като дестинация за почивка, екскурзии или служебни пътувания. Този месец, например, предстои да пътувам до Кайро и до Рим - похвал, похвал...

# 23
  • Мнения: 293
Ами Деси,смея да твърдя ,че съм контактна личност,имам доста приятели и страшно много познати,освен това общувам с много хора.Виждам какво е при тях.Не познавам хора,които си живеят добре,имат си всичко,доволни от живота и работата си , разбира се има зле,по-зле и много по-зле...,не всеки е на нивото на другия но в общи линии...
Това не го определям като мрънкане или черногледство тъй като съм много позитивен човек и много трудно и рядко мога да започна да мрънкам за нещо.Дори когато сме си брояли стотинките не съм мрънкала. Но за жалост към момента не мога да кажа нищо хубаво за мястото където живеем освен за природата и добрите хора....

# 24
  • Мнения: 46
Търся ги.Но не смятам да го правя вечно.Навън мога да ги намеря навсякъде около мен.
Освен възможностите мога да имам сигурност,чистота,ред,закони и много други неща.
Както казаха в предаването - хората в България не само,че не живеят добре но и не могат да се споминат спокойни....


ето именно това искам да ми обясните,затова и създадох темата.вярно е,че има хора в българия,които живеят бедно и нямат пари нито за храна,нито за погребение.но такива хора има навсякъде,и във франция,и в америка..навсякъде.
в българия има МНОГО,МНОГО хора,които си имат всичко,доволни са от живота,от работата си.

ЗА съжаление и аз познавам такива хора,но не са доволни от живота,а от парите,които печелят там.Бих казала,че са тъжни.Там я няма тази сплкотеност тук(заплюйте ме),ако искате.Те нямат търпение да се върнат тук.На въпроса,защо не го правят,обаче не получавам смислен отговор и аз отвреме на време се питам,защо не се върнат?Вижте,темета не е много лесна.

# 25
  • Мнения: 1 844
 AGAPH,не мога да се съглася,някак си. Laughingима такива хора,които са доволни от живота си тук.ето,аз съм една от тях,а и в темата доста хора се изказаха,че няма от какво да се оплакват и животът им в българия ги удовлетворява.
не,не можете да ме убедите,че всички в българия живеем зле..аз също познавам доста хора и за щастие мога да кажа,че повечето от тях имат доста задоволителен стандарт.

# 26
  • Мнения: 46
AGAPH,не мога да се съглася,някак си. Laughingима такива хора,които са доволни от живота си тук.ето,аз съм една от тях,а и в темата доста хора се изказаха,че няма от какво да се оплакват и животът им в българия ги удовлетворява.
не,не можете да ме убедите,че всички в българия живеем зле..аз също познавам доста хора и за щастие мога да кажа,че повечето от тях имат доста задоволителен стандарт.
Има хора с много задоволителен стандарт и такива,на които им е неудобно да си поискат и живеят с хляб и чубрица.Но живота е такъв откак свят светува.Оцеляват силните,това съм искала винаги да разбера,карма ли е?

# 27
  • София
  • Мнения: 3 016
Ами Деси,смея да твърдя ,че съм контактна личност,имам доста приятели и страшно много познати,освен това общувам с много хора.Виждам какво е при тях.Не познавам хора,които си живеят добре,имат си всичко,доволни от живота и работата си , разбира се има зле,по-зле и много по-зле...,не всеки е на нивото на другия но в общи линии...
Това не го определям като мрънкане или черногледство тъй като съм много позитивен човек и много трудно и рядко мога да започна да мрънкам за нещо.Дори когато сме си брояли стотинките не съм мрънкала. Но за жалост към момента не мога да кажа нищо хубаво за мястото където живеем освен за природата и добрите хора....

Е аз съм още млада за да се похваля с много познати и контакти, но работя като електропроектант и виждам, че много БЪЛГАРИ си строят доста луксозни къщи, което според мен означава, че има доста заможни хора. Да не говориме за скъпите коли по улиците...

# 28
  • Мнения: 46
Ами Деси,смея да твърдя ,че съм контактна личност,имам доста приятели и страшно много познати,освен това общувам с много хора.Виждам какво е при тях.Не познавам хора,които си живеят добре,имат си всичко,доволни от живота и работата си , разбира се има зле,по-зле и много по-зле...,не всеки е на нивото на другия но в общи линии...
Това не го определям като мрънкане или черногледство тъй като съм много позитивен човек и много трудно и рядко мога да започна да мрънкам за нещо.Дори когато сме си брояли стотинките не съм мрънкала. Но за жалост към момента не мога да кажа нищо хубаво за мястото където живеем освен за природата и добрите хора....

Е аз съм още млада за да се похваля с много познати и контакти, но работя като електропроектант и виждам, че много БЪЛГАРИ си строят доста луксозни къщи, което според мен означава, че има доста заможни хора. Да не говориме за скъпите коли по улиците...
Мила,къде хвърчиш  Joy Joy Joy Разбира се,че има и ще има.

# 29
  • Мнения: 293
AGAPH,не мога да се съглася,някак си. Laughingима такива хора,които са доволни от живота си тук.ето,аз съм една от тях,а и в темата доста хора се изказаха,че няма от какво да се оплакват и животът им в българия ги удовлетворява.
не,не можете да ме убедите,че всички в българия живеем зле..аз също познавам доста хора и за щастие мога да кажа,че повечето от тях имат доста задоволителен стандарт.

Desinka , нито искам да се съгласяваш с мен , нито пък да те убеждавам в нещо.Говоря за моя опит тук,за моето обкръжение и наблюдения.Дано  доволните станат повече,а не шепа хора.И аз виждам лъскавите коли и хубавите къщи но реалността около мен - приятели,комшии,колеги,познатите ми,родителите ми...нещо не се връзва с лъскавите коли и палатите,които се строят....

Общи условия

Активация на акаунт