цветна снимка с упойка?

  • 27 524
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 453
При мен също цветната снимка с налага от съмнение за септум в матката, а и все пак съм с два аборта, при които се наложи кюретаж и трябва да видим състоянието на тръбите. Лошото е, че ми е супер нередовен цикъла и от вчера имам някакво кафеникаво зацапване, което предхожда цикъла ми напоследък и незнам какво да правя  Cry, а цикъл още няма

# 61
  • Мнения: 213
Здравейте момичета,чета ви че слагате някакви свещички а на мен никой не ми е казал за такива.Предстой ми цветна снимка към края на този месец зависи от мензиса но като се обадих в Тина Киркова ми искат само влагалищен секрет и утайка и сега не знам какво да правя,помагайте моля ви!Благодаря Ви предварително!

# 62
  • Мнения: 4 651
Сигурно за свещички болкоуспокояващи нещо са писали момичетата, нямам време да чета нагоре.
По време на процедурата ти слагат локално лидокаин. Някъде съветват да се пие аулин преди това.
Какво има да правиш Simple Smile? Слушай доктора, който ще ти прави процедурата Simple Smile.

# 63
  • Мнения: 2 343
Limisa, не очаквай от Тина Киркова да ти кажат за свещичките  Wink, моя приятелка я прави там преди аз да направя моята и нищо не и предписаха. Аз си сложих 2 свешички Тилкотил, едната вечерта, другата сутринта. Наскоро чух, че някои си слагат и трета 1 час преди процедурата.
Пак боли не не е така мъчително, трае се.

# 64
  • Мнения: 1 699
Даа аз нищо не си сложих и нищо не пих и имах чувството че ме колят направо  Cry Беше ужааааасно просто.Но док ми каза че болките ми са зверски заради ходросалпингса който се оказа че имам  Cry

# 65
  • Мнения: 213
Здравейте момичета,утре съм на цветна снимка стискайте палци!Днес звъня по телефона в Тина Киркова и никой не ми вдига,за да питам дали трябва да си запиша час или така да отида,направо незнам побъркала съм се!Заминавам утре пък ще видя какво ще стане,ако някоя е била със моя проблем споделете!Благодаря и целувки!

# 66
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,утре съм на цветна снимка стискайте палци!Днес звъня по телефона в Тина Киркова и никой не ми вдига,за да питам дали трябва да си запиша час или така да отида,направо незнам побъркала съм се!Заминавам утре пък ще видя какво ще стане,ако някоя е била със моя проблем споделете!Благодаря и целувки!

Здрасти, реших да ти пиша, за да се успокоиш малко и за кураж.Моята цветна снимка също беше в Тина Киркова(бившата), защото сега е Св "София" в края на миналата година и искам да ти кажа, че няма нищо страшно.При всеки е индивидуално, във форумите бях чела различни неща, при някои е било болезнено, при други не, общо взето в зависимост от степента на запушване и се бях много стресирала и уплашила.....трябва да ти кажа, че аз съм със запушени двустранно, нагънати и едната изкривена тръба, но грам ама грам не ме е боляло стана за няколко минутки,ама никаква болка ти казвам никаква, нищо не усетих....така че...спокойно не се настройвай предварително за нещо страшно и да се побъркваш от страх...Успех!

# 67
  • Мнения: 213
Благодаря Ви,но аз днес нищо не направих,след конизацията ми 2000г.този доктор ме е сасипъл,просто е резал и шил където му падне и днес не можаха изобщо да мушнат някаква тръбичка за направата на цветната снимка!В петък сутринта ще пробваме пак,дано да успеем иначе ме чака лапароскопия!

# 68
  • Мнения: 276
Limisa , в крайна сметка успя ли да запишеш час предварително или на място стана всичко?!
След следващия цикъл и аз трябва да си правя цс Sad. Преди няколко дни минах на хидротубация, но мина ужасно. Не разбрах точно какво се получи, май само едва успяха да ми вкарат течността в матката?! Кръвното ми падна много рязко, имах чувство, че ще експлоадирам и повърна.След третия опит лекарката се отказа и ме прати на цветна снимка. По едно време само ги чух да коментират, че нямало смисъл, че и без това там имало течност и само връщало назад?! Имате ли идея какво значи това?!

# 69
  • Мнения: 213
Здравей abra_cadabra,аз минах по същия път правих хидротубация в клиника Щерев,и не можа да се прецени дали са проходими тръбите защото и на мен ми изтичаше повечето от течността на вън,и затова трябваше да направя цветна снимка!Направих я на 26.06 но беше голям зор насмалко да не стане докторката беше пред отказване,и по някаква случайност нацели отвора,много ме боля!При мен беше сложно защото имам конизация и са ме зашили както им се е искало направо са ме сасипали,не се плаши при всяка жена е различно,аз бях с две жени и при тях беше леко,иначе без записване отидох и нямаше проблемНяма страшно кураж от мен и пиши!

# 70
  • Мнения: 46
Здравейте, момичета! Аз също си правих цветна снимка. Докторът ми сложи упойка. Не ме боля, но имах неприятното чувство, че се пълня и че се подувам. Иначе и при мен протече сложно. Не му стигна една доза контрастно вещество и се наложи да използва още, за да може да ми направи снимката. Само искам да ви питам - случвало ли ви се е след снимката да  ви кърви? На мен ми прокървя още там доста и акушерката ми каза,че най-вероятно са отпушили нещо. При мен тръбите се оказаха запушени, но когато ми вкарваха течността я чуствах чак в областта на яйчниците. И другото - някоя от вас, на която са слагали упойка получавала ли е алергична реакция и в какво се е изразявала тя, ако я е имало?

# 71
  • Мнения: 2
На мен ми предстои цветна снимка искам да се допитам с вас дали съм разбрала правилно,д-ра ми каза ,4е 6те ми е направи 3,4 дена след цикъла и ми предписа профенид 3 свещички

# 72
  • Мнения: 2
ако мойе някои,които е минал по този път да ми разясни ,снимката ще ми е прави д-р Стаменов в клиника Малинов

# 73
  • софия
  • Мнения: 1 201
цветната снимка се прави в първите чисти дни след края на менструацията
За свещичките не знам-всеки лекар изглежда процедира различно, но щом Док ти е казал, слагай ги
Успех, дано всичко е наред на снимката Hug Hug

# 74
  • Мнения: 39
Свещичките ти са противовъзпаителни. На мен ми изписаха антибиотик. Не се притеснявай. Процедурата е много неприятна, но не е болка за умиране. Просто трябва да се отпуснеш и да си спокойна.
Стискам палци резултата да е добър  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт