Сърдечни малформации - тема 5

  • 60 363
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Майчета помагайте,
Ей сега се обадих на Д-р Митев - защото започна да ми писва. С него се разбрахме след празниците да постъпим в Банкя, за да направят пълни изследвания на Дари. Трябва да се обядя утре в 3-та градска да ми дадат телефоните на Банкя, но ако някой от вас ги има, моля да ги прати, за да действам направо. Знам че има много от вас които са били там с дечицата, но за инфо ще ви питам после - когато успеем да се включим и ние в програмата за рехабилитация. Praynig

# 46
  • Мнения: 343
Elida, влез в тази темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=385263.60

Midma e "...Аз съм д-р Михова, т.нар. от вас <управителка на Банкя>!.."

Много се изтормозихте.. Дано скоро нещата да се оправят! Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 384
Elida-Аз имам телефона на д-р Екатерина Бърлиева -гл. асистент детски кардиолог в Банкя 0887662996
служ.тел . 9523840(231)
Дано още да са актуални.
Желая ви успех .
На мен лично в Банкя ми  хареса .
Ако имаш въпроси пиши .

# 48
  • Мнения: 1 588
Чудно, на нас никой не ни е споменавал досега за Банкя...

# 49
  • Русе/ София
  • Мнения: 695
Как стоят нещата с Банкя:
Детето имало право на рехабилитация в 3 месечен срок от операцията (max в 1 годишен срок) по клинична пътека. При нас тази възможност е изтекла февруари защото тогава се навърши 1 година от операцията на Дари. Единствената възможност е платено- изследване, престой, храна....всичко. Тогава, ако детето има ТЕЛК, СО връща към 390 лева (по 195 за майка и за детето) срещу представяне на фактура от санаториума в която трябва да пише като основание: "Извършена рехабилитационна дейност" или "извършени комплексни мед. услуги" (т.е не е за нощувка, храна и т.н). Пак казвам това е в случай, че не можете да минете по клинична пътека, СО ви възстановява част от платената сума.
Телефони в Банкя: 02/9977286 и 02/9977291
В крайна сметка на нас както разбирате ни отказаха и решиха, че дори да си платим за изследвания (те нямали лаборатория?!) не се знаело дали тези изследвания щели да са ни от полза т.е може да са напразни защото проблема не е за тях, а е за Гастроентерологична клиника.
Както и да е, записах си час за тази клиника най-накрая - за 29.04, платено, защото не можело в рамките на 30 дни от изписване на детето от болницата (тя още е там и май по празниците няма да си е в къщи) да ми бъде издадено направление номер 3 за детски гастроентеролог.
Ще си взема само направление 7 за хоспитализация за всеки случай ако решат да ни приемат когато отидем на преглед.
Това от нас, казаха че от Нова година в Банкя има промени - ръководството й се е сменило и т.н. Незнам как е било досега. Дано това което разбрах като информация ви е от полза ако решите за там. Телефоните поне са актуални Wink))) Hug Peace

# 50
  • Мнения: 42
Здравей Елида,нас ни оперираха миналата година м.март и още като ни изписваха др.Митев ни каза че е желателно да постоим малко в Банкя.Но ние отидохме един месец по късно беше м.май.Първо се обадихме в Банкя запазихме си дата за престой който се оказа че имаме право на 7дни и тъка взехме си направление 7 за хоспитализация от личния лекар и с цялата документация която ни бяха дали от болницата отидохме.За престоя на детето не съм плащала за мен беше 3лв.на ден а за втория предружител 7лв.Там наистина нямат лаборатория могат да се правят рехабилитации и прегледи нищо друго.Но въздухът е невероятен.И между другото там разбрах че детето ми има право всяка година на почивка там.                                                                                 Пожелавам на малката Дари бързо въстановяване Hug

# 51
  • Мнения: 196
E.lida току що разбрах ,че моята приятелка която си замина по спешнос за България  с детенцето и е открит същия този вирус на целувката милата много си напати поради късно откриване на точната диагноза ,поради това всички лимфи са били страшно възпалени дори се е засегнал и далака.Като се е прибрала в Ст Загора веднага е влязла в инфекциозното ,защото е заразно ние възрастните сме само приносители при нас не се развива .Инкубационния период на тоя вирус е 6 седмици .Сега малкато е вече добре ,но и те като вас доста си напатиха.Дано и при вас с Дари вече всичко да е наред.
Желая на всички мами весели празници и КАЛИ АНАСТАСИ-ДОБРО ВЪЗКРЪСВАНЕ-буквално превеждам от грътски.

# 52
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Момичета, няма да имам нет тези дни.
Искам да пожелая на всички хубаво изкарване на празника.
Да са здрави и щастливи дечицата и семействата ни.
 easter easter easter easter easter

# 53
  • Мнения: 384
Христос Воскресе! easter
Нека неговата любов бъде винаги с вас!
Честит Великден! easter
Нека здравето и късмета бъдат винаги с вас!
Весел празник!

# 54
  • Мнения: 1 588
      Христос Возкресе!

# 55
  • Мнения: 3 016
                           

      Мили дечица пожелавам Ви натози Великден много здраве ,защото всичко друго губи смисъл в този живот.

# 56
  • Мнения: 355
 easterЧестит празник ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.Честит празник и на всички именници. easter easter easter

# 57
  • Мнения: 196
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ easter easter easter

# 58
  • Мнения: 337


НЕКА БОГ ДА Е ВИНАГИ С ВАС!!!

# 59
  • Мнения: 408
Здравейте, отдавна не съм писала но почнах работа и нямам време, само ви чета вечер набързо. 

С голямо закъснение честитя ВЕЛИК ДЕН, на семейства и децата ви нега бог да ви пази и закриля!

Елида как сте дано нещата с Дари вече да са се оправили Hug

Общи условия

Активация на акаунт