За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 3

  • 10 303
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
Момичета, да къпя ли бебето след тази ваксина? Докторката ми беше казала преди първите да не го къпя 2-3 дни, но тогава слагахме и ДТК. Не знам за хепатита важи ли.
доколкото аз помня- не, няма, проблем да се изкъпе детенцето Peace

за буденето и храненето- съвсем в началото го будех защото много се оспиваше и забравяше да се събуди да хапва, но след това беше на поискване Peace

# 16
  • Мнения: 2 447
И аз да попитам - вие събуждате ли бебетата си, когато дойде време за хранене или когато се събудят тогава се храните? newsm78
Моята днес беше доста сладко заспала и ми беше съвестно, че я събудих да яде, ама поне си хапна детето. Rolling Eyes
Аз лично в началото будех,но много скоро вече не ми се налагаше.Той точно като по часовник се събуждаше да яде.И до ден днешен си имаме точен режим на ядене и спане(плюс минус половин час)

Поли,и аз мисля че няма проблем след тази ваксина да го изкъпеш(ако вече не си де  Laughing)
Иначе за самото поставяне силно се надявам да няма нищо тревожно в това че сега покашляте малко.

# 17
  • Мнения: 567
Ако се притесняваш пропусни 1-2 дни с къпането. Аз така правех вместо да мисля да я къпя или не по-добре една вечер да пропусна вместо само да се притеснявам

# 18
  • Мнения: 9 776
elpet, adi_v4, elipepova, благодаря ви! В крайна сметка реших да пропусна къпането. Пък и заради кашлянето. Дано не съм го простудила в тези лъжовно-топли дни.

# 19
  • Мнения: 175
Не съм го будила,не е хубаво да прекъсваш съня на детето.На теб приятно ли ще ти е,ако те събудят точно когато спиш сладко,сладко и ти кажат"Яж"?Когато огладнеее,детето ще се събуди само.Винаги съм била против тези режими-яж под час,пишкай под час,така де,детето ще си изгради свой такъв.


 Peace Подкрепям това мнение изцяло!


# 20
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Имам въпрос  към мамите които редовно купуват Бюбхен...
Този душ гел "От глава до пети" как е опакован по принцип?

# 21
  • Мнения: 280
Имам въпрос  към мамите които редовно купуват Бюбхен...
Този душ гел "От глава до пети" как е опакован по принцип?



Само така, няма друга опаковка  newsm78

# 22
  • Мнения: 210
Моя хубустник пъшка нощно време когато не е акъл през деня.А за събуждането за ядене през деня го будя,а през ноща той мене Laughing

# 23
  • Мнения: 275
Този гел за къпане хубав ли е? Ние сега ползваме Мустела, но взе да свършва и се чудя дали да го сменя за разнообразие.

# 24
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Да, това е опаковката, но мисълта ми беше как е запечатан, когато го купувате?
Моя нямаше нито целофан, нито нищо...

# 25
  • София
  • Мнения: 3 524
Този гел за къпане хубав ли е? Ние сега ползваме Мустела, но взе да свършва и се чудя дали да го сменя за разнообразие.
на бюбхен имаше един малки опаковчици тип тестери но малко по-големи, можеш да пробваш как ще му се отразят. ние ползваме мустела откак се е родил и бях купила да ги пробвам но не ми хареса миризмата и още нещо, вече не помня какво, но си е въпрос на индивидуални предпочиатания- за някои майки миризмата на мустела е силна Wink

Melissa's Mom за целофан не знам, по-скоро може би има на самата врътка горе една пластмаса която трябва да счупиш за да го отвориш. поне на мустелата е така Peace

# 26
  • Мнения: 280
На Бюбхен няма нищо  Crossing Arms Нито целофан, нито картонена кутийка, нито нещо на врътката. Може би затова миризмата на двата душ- гела, който купихме бяха различни  #Cussing out
Та, Мари, единия вид ми харесва много, но другия е гаден. Зависи на кой Бюбхен ще попаднеш  #2gunfire

# 27
  • Мнения: 2 013
Този гел за къпане хубав ли е? Ние сега ползваме Мустела, но взе да свършва и се чудя дали да го сменя за разнообразие.

Душ гела на Бюбхен е много хубав,много съм доволна от него.Не предизвиква зачервяване на кожата и ухае невероятно.
Имаме и на Мустела,но не ми харесва особено на мен.На Биси няколко пъти са й излизали пъпчици от тази марка козметика.Ползваме я много рядко,само когато Бюбхена свърши,докато купим нов.  Laughing А и бебешката козметика на Мустела ми мерише много...  Sick

# 28
  • София
  • Мнения: 44 259
Този гел за къпане хубав ли е? Ние сега ползваме Мустела, но взе да свършва и се чудя дали да го сменя за разнообразие.

никой не може да ти каже хубав ли е....вс зависи от твоето бебе, каква кожа има и каква поносимост....ей ти - за едни хубав, за моят мъник не беше хубав.....това с козметиката е мн индивидуално.....точно както при възръстните - за едни един крем за лице е вълшебен, за други, същият, е кофти Wink а децата са и по-чувствителни...та съвсем....
просто пробвай.

# 29
  • Мнения: 9 776
Момичета, моля за съвет. Малкия прояви голям интерес към ябълката, която гризках, дадох му леко да смукне от нея. Той едва ли не я награби Laughing. По какъв начин мога да му дам да яде? Той е предимно на кърма, захранен е с доста неща вече, вкл. и ябълка, но така директно как да му дам от плода?

Общи условия

Активация на акаунт