За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 3

  • 10 304
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 577
Момичета, моля за съвет. Малкия прояви голям интерес към ябълката, която гризках, дадох му леко да смукне от нея. Той едва ли не я награби Laughing. По какъв начин мога да му дам да яде? Той е предимно на кърма, захранен е с доста неща вече, вкл. и ябълка, но така директно как да му дам от плода?

Аз съм я давала рендосана на най-ситното. Но синът ми така и не я хареса в суров вид. Харесва я само на пюре и сок.

За Бюбхен ползвам го и съм доволна. Ползвах Хипп и Мустела не ми харесват как миришат.

# 31
  • Мнения: 567
Аз искам да попитам за след баня с какво мажете бебчетата.? Че вече се чудя с какво да почна да я мажа...

# 32
  • Мнения: 9 776
**poli**, мерси за съвета  bouquet!
elipepova, до сега с какво си мазала? Аз още от раждането мажа сина ми с олио на Чико и досега все с него. Много добре си попива и не мазни после. Не е имал проблеми с кожата.

# 33
  • Мнения: 251
Момичета, моля за съвет. Малкия прояви голям интерес към ябълката, която гризках, дадох му леко да смукне от нея. Той едва ли не я награби Laughing. По какъв начин мога да му дам да яде? Той е предимно на кърма, захранен е с доста неща вече, вкл. и ябълка, но така директно как да му дам от плода?
polin a може да му я даваш рендосана на ситно ренде.По малко, докато свикне да дъвче.Натурално ябълката е по полезна отколкото сварена или на пюре.

# 34
  • Мнения: 577
Аз искам да попитам за след баня с какво мажете бебчетата.? Че вече се чудя с какво да почна да я мажа...

Мажа с мляко на Бюбхен и пробвах млякото на Бочко и то ми хареса. Мажа с което хвана.

# 35
  • Мнения: 567
Първо мазах с мас, но после започнах с олио...казаха ми че олиото изсушавало кожата ,а и ние имахме проблемче със сухотата. Мазах я с Линола фет, но свършва и затова ви питам с какво да продължа

# 36
  • Мнения: 2 521
Вече се затопля и е по-добре да мажеш с лосион.Попива бързо и не загрява.

# 37
  • Мнения: 177
Моята беба издава странни звуци, ще се опитам да ви ги обясня.
Те са нещо от сорта когато някоя баба иска бебето да се изака и казва "аАааА" и накрая все едно хълца
И те са придружени с свиване на коремчето и ръкомахане на ръчичките. И  така се напъва, че главичката и почервенява. Прави ми го непрекъснато след хранене и през известно време докато спи.
Притеснявам се, защото я родих на 29 март, а термина ми беше 26 април, да не би нещо с дробовете да е. Преди да издаде  тези звуци идва доктор да я преглежда и каза, че всичко е нормално.
Аз ще викна друг доктор да я прегледа, но вие има ли ли сте нещо подобно.

# 38
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Аз искам да попитам за след баня с какво мажете бебчетата.? Че вече се чудя с какво да почна да я мажа...

Изобщо не е задължително да мажеш бебето след бяна. Аз не мажа дъщеря ми. Само ако има сухи участъци по кожата намазвам с лосионче.

# 39
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Моята беба издава странни звуци, ще се опитам да ви ги обясня.
Те са нещо от сорта когато някоя баба иска бебето да се изака и казва "аАааА" и накрая все едно хълца
И те са придружени с свиване на коремчето и ръкомахане на ръчичките. И  така се напъва, че главичката и почервенява. Прави ми го непрекъснато след хранене и през известно време докато спи.
Притеснявам се, защото я родих на 29 март, а термина ми беше 26 април, да не би нещо с дробовете да е. Преди да издаде  тези звуци идва доктор да я преглежда и каза, че всичко е нормално.
Аз ще викна друг доктор да я прегледа, но вие има ли ли сте нещо подобно.




Как се изхожда бебчето ти... колко често?
Да не би да се напъва да ака?

# 40
  • София
  • Мнения: 44 259
Първо мазах с мас, но после започнах с олио...казаха ми че олиото изсушавало кожата ,а и ние имахме проблемче със сухотата. Мазах я с Линола фет, но свършва и затова ви питам с какво да продължа

ако  действа добре продължавай с линолата.
Ако не - някое мляко, но ако на детето му е мн суха кожата, няма да е подходящо.

# 41
  • Мнения: 9
Първо мазах с мас, но после започнах с олио...казаха ми че олиото изсушавало кожата ,а и ние имахме проблемче със сухотата. Мазах я с Линола фет, но свършва и затова ви питам с какво да продължа
И нашата кожа беше много суха. Започнах да мажа с млякото на А - дерма и сега нямаме проблем .

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 18:33 от desihs

# 42
  • София
  • Мнения: 44 259
а-дерма също е мн хубава козметика и е за деца с АД, така че също би свършила работа предполагам Wink а и млякото ще е по-леко за лятото Wink

# 43
  • Мнения: 2 013
Аз искам да попитам за след баня с какво мажете бебчетата.? Че вече се чудя с какво да почна да я мажа...

Мажа с мляко на Бюбхен

И аз! Олио никога не съм ползвала,а за мас не съм и помисляла.

# 44
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Първо мажех с мас, после минах на зехтин и накрая с олиото на Бюбхен (все по към цивилизацията Mr. Green) Мажех го до към 6м. някъде.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт