ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 681
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 4 035
Тази система дали ще заработи някога като хората почвам да се питам аз - аман от глупости!
Ето какво съм получих по мейла преди 14.00 днес След около половин час ще може да влезете в новите профили с адреса на е-поща и старата парола - ха сега познайте дали имам вече достъп

аз съм в същото положение и при опит да вляза в системата пак ми дава невалидна парола или име(в случая мейла ми), аз ли греша нещо newsm78
да ползвам ли "забравена парола" #Crazy newsm78
Ако правилно помня, паролата ти беше накирилица и още от вчера имаше проблем. Ак вече са ти пратили нова парола или са ти казали,че можеш да си ползваш старата, а ти не можеш просто пусни забравена парола. Така със сигурност ще разбереш дали проблема е с паролата, с мейла или в системата.

# 91
  • Мнения: 1 255
Тази система дали ще заработи някога като хората почвам да се питам аз - аман от глупости!
Ето какво съм получих по мейла преди 14.00 днес След около половин час ще може да влезете в новите профили с адреса на е-поща и старата парола - ха сега познайте дали имам вече достъп

аз съм в същото положение и при опит да вляза в системата пак ми дава невалидна парола или име(в случая мейла ми), аз ли греша нещо newsm78
да ползвам ли "забравена парола" #Crazy newsm78

На мен ми дава - след "известно време ще имате достъп...."
Боя се обаче че това "известно" време всъщност не е известно на никого.... Явно ни смятат за хора без работа, разполагащи с неограничено време за безброй опити Close

Моля, имайте търпение. Днес ще пуснем информацията в новите профили, не се безпокойте.
Не искам да прибързваме. Само ще създадем повече главоболия.

Я.Дж.

# 92
  • Мнения: 274
Тази система дали ще заработи някога като хората почвам да се питам аз - аман от глупости!

Малко почва да ми писва цялата тази история - то бива бива ама всяко търпение си има граници

Ето какво съм получих по мейла преди 14.00 днес След около половин час ще може да влезете в новите профили с адреса на е-поща и старата парола - ха сега познайте дали имам вече достъп

КОЙТО НЕ МОЖЕ ДА СВЪРШИ НЕЩО С ОТГОВОРНОСТТА КОЯТО ТОВА ПРЕДПОЛАГА НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА СЕ ЗАХВАЩА!!!


Хайде сега ти познай дали това не е автоматично генерирано съобщение подготвено преди вчерашните проблеми. Хайде познай и какво пише на официалната страница на сайта с новините. Недей да си хабиш нервите, които ще ти трябват при справяне с реалния проблем - места няма! Дори у вас да ти инсталираха персонална система със мигновен достъп - места няма!И ако не се направи нещо няма и да има. А достъп до профила ще получиш по данни от сайта днес до края на деня, въз,можност за актуализация - утре във втората половинана деня.

Абсолютно мога да позная, въпреки, че не знам за никакви вчерашни проблеми тъй като умишлено не се опитвах да вляза в системата вчера.
Вярно е и че мога да направя актуализацията и по-късно и че основния проблем е липсата на места, но въпросът е принципен.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 541
]

аз съм в същото положение и при опит да вляза в системата пак ми дава невалидна парола или име(в случая мейла ми), аз ли греша нещо newsm78
да ползвам ли "забравена парола" #Crazy newsm78

И аз така , но най - лошото е , че не знам до къде съм стигнала с тази система и въобще почвала ли съм нещо да правя или не - до кога трябваше да чакаме...питам сериозно , че нещо опуснах темата напоследък ми беше безинтересна  Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 663
Тази система дали ще заработи някога като хората почвам да се питам аз - аман от глупости!
Ето какво съм получих по мейла преди 14.00 днес След около половин час ще може да влезете в новите профили с адреса на е-поща и старата парола - ха сега познайте дали имам вече достъп

аз съм в същото положение и при опит да вляза в системата пак ми дава невалидна парола или име(в случая мейла ми), аз ли греша нещо newsm78
да ползвам ли "забравена парола" #Crazy newsm78
Ако правилно помня, паролата ти беше накирилица и още от вчера имаше проблем. Ак вече са ти пратили нова парола или са ти казали,че можеш да си ползваш старата, а ти не можеш просто пусни забравена парола. Така със сигурност ще разбереш дали проблема е с паролата, с мейла или в системата.

права си- паролата ми е на кирилица. сутринта обаче по чудо влязох с егн и същата парола в системата, та  получих на мейла линк за потвърждение- да уж всичко бе ок и данните са прехвърлени успешно изписа. а сега като се опитвам да вляза с мейла и същата парола ми дава
Невалидна парола или потребителско име

да ползвам ли з"абравена парола" newsm78
вече съвсем се омотах Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 1 255
аз съм в същото положение и при опит да вляза в системата пак ми дава невалидна парола или име(в случая мейла ми), аз ли греша нещо newsm78
да ползвам ли "забравена парола" #Crazy newsm78

Пишете на обратна връзка, за да проверим конкретно.

# 96
  • София
  • Мнения: 663
аз съм в същото положение и при опит да вляза в системата пак ми дава невалидна парола или име(в случая мейла ми), аз ли греша нещо newsm78
да ползвам ли "забравена парола" #Crazy newsm78

Пишете на обратна връзка, за да проверим конкретно.
аз писах, чакам отговор Peace
ако искате ще ви дам данните си на лс

# 97
  • Мнения: 1 255
Ако говорите за деца в две различни семейства, не е възможно. С един адрес на е-поща може да се достъпват профилите само на едно семейство. Просто трябва да регистрирате още един адрес за другото семейство и ще може да управлявате и техните профили.

Това никак не е добре! Нали се сещате колко много деца са записани с еднакви адреси?(предполагам) - просто по приятелски, защото не всеки има компютър и интернет у дома? А тези деца, които са регистрирани от директорките? Съмнявам се, че директорките са правили пощи на всяко дете по отделно... за да го регистрират след това...

Точно затова бе необходимо препотвърждаването на адресите. Директорите ще имат специална секция в тяхната система за децата, чиито профили трябва да управляват. Няма да влизат като родители.

# 98
  • Мнения: 1 255
аз съм в същото положение и при опит да вляза в системата пак ми дава невалидна парола или име(в случая мейла ми), аз ли греша нещо newsm78
да ползвам ли "забравена парола" #Crazy newsm78

Пишете на обратна връзка, за да проверим конкретно.
аз писах, чакам отговор Peace
ако искате ще ви дам данните си на лс

Няма нужда. В една стая сме. Simple Smile Сега ще проверим.

# 99
Въпрос към Екипа- не би ли могло и не е ли правилно, според вас, всяка ДГ или ОДЗ да публикува списък не само на чакащите, но и на записаните деца, като на записаните да се посочва дата и час на кандидатстване (за тези по старата система) и точки, по новата?

# 100
  • Мнения: 2 374
Да попитам по-запознатите от мен,проблем ли е на един е-мейл адрес да са регистрирани 2 дечица,т.с. 2 профила,защото още преди няколко месеца регистрирах и детето на една приятелка освен моето и сега когато ми върнаха потвърждение и като цъкна на връзката ми изписва:
 "Проблем при потвърждаването
Невъзможност за създаване на родителски профил в момента".
А всъщност детето си има профил,да не би проблемът да е в моят е-мейл понеже го ползвам и за дъщеря ми?
Ще се радвам,ако някой знае.Мерси. Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 663
Да попитам по-запознатите от мен,проблем ли е на един е-мейл адрес да са регистрирани 2 дечица,т.с. 2 профила,защото още преди няколко месеца регистрирах и детето на една приятелка освен моето и сега когато ми върнаха потвърждение и като цъкна на връзката ми изписва:
 "Проблем при потвърждаването
Невъзможност за създаване на родителски профил в момента".
А всъщност детето си има профил,да не би проблемът да е в моят е-мейл понеже го ползвам и за дъщеря ми?
Ще се радвам,ако някой знае.Мерси. Hug

мисля че не е възможно(по горе бяха писали). в смисъл за 2 деца в различни семейства-не става. 2 деца в едно сем. (братя примерно)-става не е проблем.
ако искаш пиши в обратна връзка Peace

# 102
  • Мнения: 2 374
Да попитам по-запознатите от мен,проблем ли е на един е-мейл адрес да са регистрирани 2 дечица,т.с. 2 профила,защото още преди няколко месеца регистрирах и детето на една приятелка освен моето и сега когато ми върнаха потвърждение и като цъкна на връзката ми изписва:
 "Проблем при потвърждаването
Невъзможност за създаване на родителски профил в момента".
А всъщност детето си има профил,да не би проблемът да е в моят е-мейл понеже го ползвам и за дъщеря ми?
Ще се радвам,ако някой знае.Мерси. Hug

мисля че не е възможно(по горе бяха писали). в смисъл за 2 деца в различни семейства-не става. 2 деца в едно сем. (братя примерно)-става не е проблем.
ако искаш пиши в обратна връзка Peace
Писах,но още не са върнали,за това и тук да попитам.Мерси много.
А дали е възможно да сменя е-пощата на другото дете или няма как?

# 103
  • София
  • Мнения: 663
Да попитам по-запознатите от мен,проблем ли е на един е-мейл адрес да са регистрирани 2 дечица,т.с. 2 профила,защото още преди няколко месеца регистрирах и детето на една приятелка освен моето и сега когато ми върнаха потвърждение и като цъкна на връзката ми изписва:
 "Проблем при потвърждаването
Невъзможност за създаване на родителски профил в момента".
А всъщност детето си има профил,да не би проблемът да е в моят е-мейл понеже го ползвам и за дъщеря ми?
Ще се радвам,ако някой знае.Мерси. Hug

мисля че не е възможно(по горе бяха писали). в смисъл за 2 деца в различни семейства-не става. 2 деца в едно сем. (братя примерно)-става не е проблем.
ако искаш пиши в обратна връзка Peace
Писах,но още не са върнали,за това и тук да попитам.Мерси много.
А дали е възможно да сменя е-пощата на другото дете или няма как?

предполагам е възможно, но от утре или там когато можем да променяме профила на семейството си-тогава я смени. мисля че няма да има проблеми Peace

# 104
  • Мнения: 2 374
Е да де,но то така дефакто излиза,че не мога да обновя профила на другото дете,понеже връзката е невалидна и детето няма профил,тогава как да я сменя утре или там когато може,като не може да се влезе.
Ох то стана много объркано,мерси все пак.

Общи условия

Активация на акаунт