Подстригване нула номер = ли е на по-гъста коса?

  • 19 752
  • 181
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 360
той и Слави Трифонов всеки ден се бръсне ,ама нещо плешив ми се вижда Joyне си обезобразявайте децата.Гена играе роля не машинката

# 151
  • Мнения: 165
Ако беше така да се пообръсна 2-3 пъти че да се сгъсти...................аз също съм много против да си стрижа детето като овца че да има коса.Вече има начини..

# 152
  • Мнения: 4 296
Не, не е равно! Аз за това още не съм подстригала косата на дъщеря ми, ясно ми е, че няма никакъв смисъл.

# 153
  • Мнения: 1 420
Бабини деветини...никога не бих подстригала детето си така  #Crazy Да не говорим, че не харесвам и момиченца, подстригани като момченца  Naughty Косата на дъщеря ми не е подстригвана и не смятам да я скъсявам в скоро време - сега е 4 пръста под раменете. Като бебе имаше по-рядка косичка, сега доста се сгъсти и има хубави дълги къдрици  Peace

# 154
  • София
  • Мнения: 158
Ми според мен е вярно, защото аз два пъти съм била - един път в детската градина и после пак и имам страшно гъста коса, която страшно трудно се реши пък за връзване ooooh! Сега след раждането опада адски много и после едни изпълнения на фризьор.  Сега виждам, че и генът сте го намесили. Моя баща от 30 годишен е плешив Peace сигурно и мен ме чака същото Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Не бой се, плешивостта се унаследява само от мъжките чеда.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 132
Не е вярно, както не е вярно, че ако я подстригваш по-често ще расте по-бързо.

# 156
  • София
  • Мнения: 1 946
Oще не съм си подстригвала момиченцето, защото не мисля, че има нужда. Нула номер не е равно на гъста коса. Гъстотата на косата се онаследява от родителите.  Peace

# 157
  • Мнения: 1 558
Не,няма нищо общо Peace

# 158
  • Мнения: 3 929
Така казват. Синът ми почти нямаше коса до 1 годинка, че и след това. Беше на около 1,8 год., когато свекърва ми го подстрига и оттогава косата му се сгъсти и започна да расте по-бързо. Направо човек не би повярвал, че това е същото дете. После го подстрига фризьор с машинка 0 номер. Сега косата му е израстнала само за месец.

# 159
  • Мнения: 11 607
Не е вярно....Всичко е до ген....

Големият - стриган 0 номер - гъста му е косата......

Щерката - и тя стригана 0 номер Embarassed(не ме бийте) - коса като перушина

Малкия - не е стриган - нормално гъста коса......

# 160
  • Мнения: 718
Не е вярно, куп примери има около мен, не бих го пробвала на децата си.

# 161
  • Мнения: 202
Подстригването нула номер за по гъста коса са пълни глупости косата си е ген.

# 162
  • Мнения: 1 045
Гъста коса=на ген,а не на бръснач.
Моето дете се роди с коса,гъста и дълга,дори не падна.Сега на 1г и 2м е под раменете,без да е скъсявана,но и моята и на таткото косите са гъсти и растат без поливка и торене. Mr. Green
Жал ми е да я подстрижа,а има нужда вече.

# 163
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да използвам темата да попитам - най-малкото ми детенце е на 1г4мес. Косата й расте само отгоре, отстрани и отзад е 2мм бебешки пух. Така е от раждането, не е сменяла коса. Едно бръснене ще накара ли косъма да расте?

# 164
  • София
  • Мнения: 39 823
Да използвам темата да попитам - най-малкото ми детенце е на 1г4мес. Косата й расте само отгоре, отстрани и отзад е 2мм бебешки пух. Така е от раждането, не е сменяла коса. Едно бръснене ще накара ли косъма да расте?
Най-вероятно да.
Водих синът ми да го обръснат малко след годинката. Реших се на това, защото в горещите нощи ставах да му бърша главата. Постоянно беше с мокра коса.
Косата му вече не е бебешки пух, но расте бавно.

снимков материал:

май
юни
август

Общи условия

Активация на акаунт