Подстригване нула номер = ли е на по-гъста коса?

  • 19 749
  • 181
  •   1
Отговори
# 135
  • България
  • Мнения: 757
Моят син си беше с гъста коса от самото раждане и си остана същата,може би,малко по-остра след подстригването!

# 136
  • Мнения: 48
не вярвам в това имайки предвид това, че на дъщеря ми не се сгъсти

# 137
  • Мнения: 826
Не мисля, че има връзка. Корените на косата са си един и същи брой, колкото и да се постригва. Единствената разлика, че постриганата коса стои по остра. При цъфнали краища и изобщо изтощена коса (най-често срещани при възрастните индивиди Laughing) постригването помага за израстване на по-здрава и "свежа" коса, но не и за сгъстяване.

# 138
  • Мнения: 594
На малкия като му подстригахме косата имам чувството че наистина се сгъсти осезаемо... но ние го подстригахме не нула номер, а просто момчешка прическа.

# 139
  • Мнения: 6
Има много сладурски късички прически все пак, но съм съгласна че 0 номер си е обезобразяване и за момиченце не става. Аз много харесвам прическата "на висока черта" с вдигнато с машинката вратле и искам да подстрижа Ани така. За лятото мисля че е много практична и ще потърся тук някой салон. Даже може и аз да се пробвам.

# 140
  • София
  • Мнения: 293
Сакън, да не острижете детето заради такива бабини приказки Simple Smile Като малка много исках да имам дълга коса, ама нъцки-да ставала по-гъста, да не ми влизала в очите, все късо подстригана си ходех. Е, честно, чувствах се като идиот. Ако е по-малко детето едва ли ще го приема така, но пак си е кофти, и на мен ми дожалява като видя остригани момиченца.

При мен беше по същия начин,много исках да имам дълга коса,но уви...дори са ме бъркали с момче #Cussing out

# 141
  • Мнения: 9 451
Всичко е генетично заложено!

# 142
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Не е вярно това.  Peace Всичко е генетично заложено.

# 143
  • Мнения: 26
Не смятам, че влияе.

# 144
  • Мнения: 188
Не, не е равно на по-гъста коса. Чесно казано НЕ бих подстригала така дъщеря ми.
Peace и аз съм на това мнение

# 145
  • Sofia
  • Мнения: 409
и аз не бих подстригала чак нула номер, по скоро всеки месец по половин до 2 см. краищата, за да расте по свежа, както и всекидневно разресване за стимулация на корените. Но и гените си оказват влияние.

# 146
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Подстригахме дъщеря ни късо, когато беше на 9 месеца и косата и беше като пух, и черна на цвят.Изникна руса  Crazy и доста по-гъста нова коса.

# 147
  • София
  • Мнения: 39 818
Lucky Plam, ускорила си процеса Simple Smile Косата не се е променила от подстригването.
Дияна се роди с черна коса, а след това стана сламено руса.

# 148
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
първото и подстригване беше на 10м. просто до тогава нямаше достатъчно косичка, до сега е подстригвана 4 пъти и косичката и е хубава, сгъсти се и я няма бебешката перушинка Wink

# 149
  • Мнения: 41
Поредната глупост... то ако не ти е заложено генетично да имаш гъста коса...

Общи условия

Активация на акаунт