Курс за бъдещи и настоящи мами - ПАЗАРДЖИК 6

  • 16 776
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 499
http://daisypath.com/pic/090626/DqFX.jpg

Ето този линк сложи на "лична картинка" в профила ти.
Ако искаш друга, трябва да си я качиш в албумче, но има ограничения на пикселите

# 256
  • Мнения: 116
мами искам да ви попитам понеже сега попаднах в една тема пазарджик-5 юбилейна и там прочетох много интерести неща с които се занимавате Hug-за това което сте продали и сте правили сами.аз понеже съм завършила брегов с рисуване и скулптура и тези неща са ми интерести .как мога да стана и аз член на "движение на българските майки"в пазарджик.трябва ли да се заплати такса-трябва ли нещо да направя -как става? Thinking

# 257
  • Мнения: 1 938
    Пиши тук! Мухата Цецка ще ти обясни по-подробно. Hug
    Има и друга мама Heart Eyes тук, която е завършила същото училище и е невероятна художничка!

 Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 3 499
Супер, още един помощник по базарите и не само. Hug

# 259
  • Мнения: 2 577
мами искам да ви попитам понеже сега попаднах в една тема пазарджик-5 юбилейна и там прочетох много интерести неща с които се занимавате Hug-за това което сте продали и сте правили сами.аз понеже съм завършила брегов с рисуване и скулптура и тези неща са ми интерести .как мога да стана и аз член на "движение на българските майки"в пазарджик.трябва ли да се заплати такса-трябва ли нещо да направя -как става? Thinking
нищо не се иска, само голямо сърце и много желание HugМожеш винаги да се включваш към инициативите ни и по базарите. Следи темата за благотворителността и ако с нещо можеш да си полезна ще се радвам мноого! Hug

# 260
  • Мнения: 941
побууууут  Laughing

ние от утре започваме със захранването  Heart Eyes

# 261
  • Мнения: 3 499
Защо бързаш, Гери. Да не огладнява много бързо newsm78 както Камелия беше... Нищо чудно, както е едър и расте с тези темпове
Кога има курс, че съм ви приготвила нова мама Wink

# 262
  • Мнения: 1 938
Гери, успех в захранването! Heart Eyes Hug

Нинка, курсът е на 8 юли от 17.30 часа. Hug

# 263
  • Мнения: 3 499
 Heart Eyes
Нели, бЕгай в пазарджишката, има ново бременно майче , ма нямам време да й пиша Embarassed

# 264
  • Мнения: 941
Защо бързаш, Гери. Да не огладнява много бързо newsm78 както Камелия беше... Нищо чудно, както е едър и расте с тези темпове

ПОследния месец, нали имахме проблем с акото - не акаше. Не че имаше запек, а просто не акаше. Или с моя помощ или на 4-ти, 5-ти ден много малко...и е качил само 300гр. за последния месец, и 2 см. 
Естествено ми казаха от консултацията, че бля, бля..неможе само на кърма.... ама и аз си мислех като навърши 5 месеца да почвам с пюретата, защот той си е готов. Следи ни в устата като ядем ние, като му подавам вода с лъжичката чак зяпа  Heart Eyes  неможеш направо да се храниш пред него - следи ти вилицата...

Та днес му дадох пюре от тиква. Кака  му го снима, докато се хранехме  Heart Eyes . Много му хареса.Отваряше устата. Толкова беше сладък големия човек  Heart Eyes като примляскваше  Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 3 499
Ти си усещаш най-добре, и Мелюна почна пюретата на тази възраст, и аз тиква и зеленчуковите мъничките на Хип, щото и двата вида са с по-малко сладост...
Ние започнахме, защото огладняваше на 2 часа и в чудо се видях.....
Иначе сте си качили нормално за бебе на кърма. То не е и толкова хубаво да качва бясно, ти знаеш, де

# 266
  • Мнения: 941
Ми той Дани открай време си е на 2 часов режим. ДАже по едно време като часовник беше - точно  през час и половина и тогава ми качи 1150гр. А сега заради жегите ли, прави и по три часа и по  - часови паузи  Thinking ...и ето резултата -300гр. А предния беше качил 500гр...знам ли вече, ама той иначе си е готов. Готов за ядене с лъжица.
Такъв кеф е да го гледам как свива и смуче с джуклето за да преглътне  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 12
Записвам се, да следя темата Simple Smile
Надявам се да успея да дойда на курса,ще ми е от огромна помощ  bouquet

# 268
  • Мнения: 3 499
Абе ,Гери, мислех си за запека - да не е като нашия запек към 3-4 месец, аз си мисля, че е запек, а то детето просто отведнъж започна да си ака веднъж на 3-4 дни, нормално, кашаво, без болка.... Просто му съзря коремчето и започна да усвоява.
Пиша ти го не по повод захранването, то няма нищо общо, щом сте решили, почвайте пюренцата....

# 269
  • Мнения: 941
Aми Нинка той нема запек - просто НЕ ака..или ака чак на 4-ия , 5-ия ден.... и други мами ми казаха,  че така усвоявал повечто кърма...ама пък най-малко наддаде... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт