Курс за бъдещи и настоящи мами - ПАЗАРДЖИК 6

  • 16 757
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
    Гери, през деня също може да е студено и да вали...Не сме метеоролози все пак... Peace
    Вчера в 20 часа беше и светло, и топло, например...
    В почивните дни не знаем дали ще е отворен комплекса.
    Не всички са в майчинство. Някои ходят на работа /не само аз!!!/. Има и бременни...
    Повече по случая - лично, на 4 очи! Mr. Green
 Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 941
Неможеш да ме убедиш, че няма разлика когато вали в 14ч. на обяд и когато вали в 20ч., нали...
Бе подразнена съм бе  Crossing Arms ...за седмицата на кърменето как беше през деня?
....................................(тук махнах едно изречение)  Mr. Green
Ми аз от сега казвам,  че не съм сигурна дали ще дойда, ако има някакво значение де  Thinking
Хич, ама хич неми е удобен този час.... немога да си позволя да ощетя останала част от семейството си...като ме няма вечерта в нас 18ч....въпреки че това са лични работи и кой ли го интересува деее...

п.с. отивам че гукаме...сега се събудихме от СУТРЕШНИЯТ ни сън...а снощи какво ме направи  #Crazy

# 47
  • Варна
  • Мнения: 858
Я да ви дам малко снимки, ако някой иска да ни види де ,паролата на албума е viki   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365722&pid=11645226

# 48
  • Мнения: 163
Деси малката е просто сладкиш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes голяма е хубавица.

# 49
  • Мнения: 1 938
Я да ви дам малко снимки, ако някой иска да ни види де ,паролата на албума е viki   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=365722&pid=11645226

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 305
Деси, малката Вики е много красива!

# 51
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте,

Искам да уточня някои неща за лекцията за кърменето. Темата ще е Защо да кърмя? Как да кърмя успешно бебето си? и се осъществява с любезното съдействие на Ла Лече Лига. От темата се разбира, че е насочена предимно към бременните жени (именно за това се провежда към курса за бременни), но също смятам, че ще е изключително интересна и полезна и за настоящите мами с малки кърмачета.

Когато определяхме часа на срещата с Нелина, Катето, Петя и Гери, се водехме от това, че голяма част от бременните жени все още ходят на работа и вече денят е по-дълъг и се стъмва по-късно (след 20:30 часа). Също така лекцията се провежда към курса и е логично да се проведе в часовете му. И нещо лично - имам малка дъщеря на 1 година и 8 месеца, тя спи следобед. Няма на кой да я оставя през седмицата, което прави идването ми в 14 часа невъзможно. Същото е положението и при Гери.

Знам как е с по-малко дете и наистина съжалявам, че ви е малко неудобен този час. Все пак ще се радваме много всички да присъствате. Освен, че вярвам ще ви е интересно, вие и сладките ви дечица ще сте един прекрасен пример за бъдещите майки.

И така:
на 30 април (четвъртък) от 17.00 часа в КСУДС (Комплекс за социални услуги за деца и семейства) ще се проведе лекция за кърменето.
Каним всички желаещи да присъстват!


Тъй като явно има интерес към срещи, на които да си говорим за кърменето, бих ви предложила да си правим периодично такива неформални кърмачески срещи. Може да е например събота предиобед по някое време, дори навън ще е най-добре при топло време - така и децата ще могат да си играят на воля.

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 07:57 от mimsat

# 52
  • Мнения: 941
Ами ЗАЩО тогава не си беше просто поредната среща на курса с цитираната тема...а толкова шум и в нета даже.... Rolling Eyes
пък после ....
Цитат
От темата се разбира, че е насочена предимно към бременните жени (именно за това се провежда към курса за бременни),
явно аз не съм доразбрала  Peace
съжалявам ако съм се намесила неуместно  Peace

# 53
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Ами ЗАЩО тогава не си беше просто поредната среща на курса с цитираната тема...а толкова шум и в нета даже....

Всъщност не смятам, че се е вдигнал толкова шум във форума - има една информираща тема, пусната от Бу, тъй като лекциите се организират с подкрепата на Ла Лече Лига и са едни и същи за цялата страна. Целта беше, колкото може повече майки (бъдещи и настоящи) да прочетат информацията, защото не всички имат възможност да влизат в отчетните теми.  Другият анонс е тук и в общи линии не се отличава особено от анонсирането на другите срещи на курса.

Вече извън интернет се надявам да се вдигне повече шум - ще раздадем листовки, ще залепим обяви пред консултации и родилни, ще пуснем обява във вестника, надяваме се и от телевизията да ни съдействат, за да може възможно най-много жени да получат информацията.

съжалявам ако съм се намесила неуместно  Peace
Всъщност намесата ти е съвсем на място, защото така изниква въпросът за срещи, посветени на кърменето, които може да си организираме вече кърмещи майки, като на тях също може да идват и бременни. Ако ви харесва идеята, може да помислим кога и къде ще е най-удобно за всички.

# 54
  • Мнения: 2 577
мимсат, абсолютно подкрепям идеята ти за неформални кърмачески срещи около обяд - тогава майките ще се навън и може да си правим сбирки Hug
Ще се опитам да дойда на 30 април, далече ми се вижда датата, но ще планирам.

# 55
# 56
  • Варна
  • Мнения: 858
Христос Воскресе!  Hug  Да сте живи и здрави всички и любов да изпълва къщите ви!  Hug 

# 57
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
     Воистина Воскресе!
Да е честит празника на всички!Много здраве,усмивки и любов в семействата ви!
                                                             easter

# 58
  • Мнения: 1 938
Воистина воскресе!
Много здраве на всички, леко раждане и здрави бебета!

# 59
  • Мнения: 941
Честит ВЕЛИКДЕН мамчета  Heart Eyes

Да бъдем здрави, усмихнати, вседотдайни и търпеливи  Hug
Да са ни живи и здрави децата  Heart Eyes , а на бременните леко раждане и бързо възстановяване  Hug

п.с. а има ли бременни които да пишат тук   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт