Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 395
Ми аз откъде да знам  Blush

geribg на мен лично би ми било много интересно, обожавам всички истории около ражданията, ако ти се приказва!  Mr. Green

Деси, специално в Майчин Дом не дават лични дрехи за бебето да носиш и да го обличаш. Специално звънях да ги питам. Малко е неприятно от една страна, но пък са си прави - ние е ясно че бихме занесли изпрани и изгладени дрешки, ама ако до твоето дете плеснат някое Сиганче с дрешки 7ма употреба неизпрани и заразни или пък бълхливи няма да е много приятно. Та за превенция на такива случки само в техни дрешки ги обличат до изписването!

ЕЛИ КАЗАХ ЛИ ТИ АЗ НА ТЕБЕ ЧЕ ДО ВЕЛИКДЕН  ЩЕ СИ С БЕБЧО В РЪЧИЧКИ, А?!  Mr. Green easter newsm44 Да ти е честито голямото малко момче и те чакаме възможно най-скоро заедно вкъщи да ни се хвалите и да ви завиждаме благородно!  newsm51

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Да ни е честито третото бебче   bouquet

ЕЛИ , жив и здрав да ви е Георги !!! Много да ви радва и да порасне ЧОВЕК !!!

Толкова много се зарадвах на новината и още не мога да спра да се усмихвам. Скоро всяка една от нас ще гушка своето най - свидно ...

Аз да питам за тапата - преди пак май имаше въпроси за нея , но ме мързи да ровя  Embarassed
Какъв цвят трябва да очаквам да бъде - бял или жълт.

Аркси , аз бях питала за нещата които се вземат от болницата. Със санитарията съм се заредила вече. Питах за нещата от рода на хапчета , спиртове и т. н. - благодаря за твоя отговор  Hug

След малко заминавам на преглед - дали ще ме провери за разкритие и мен. Досега не ми е правен подробен гинекологичен преглед и съм доста притеснена . Стискайте палци за нас !

# 242
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Ели Честито ти синче Георги!Много да те радва и да расте добро и умно детенце!А на теб бързо възстановяване и те чакаме с нетърпение да ни разкажеш newsm51 smile3525 newsm51

# 243
  • София
  • Мнения: 6 178
Честито бебе Георги на Ели!!! Да е жив и здрав, а на мама - бързо възстановяване и да пише скоро!!    bouquet
Браво и на Мийка, че се е закрепила!!

# 244
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ ГЕОРГИ НА ЕЛИ!
Да е живо,здраво и много послушно детенце на мама и тати!

Аз сега да се пооплача малко,събота и неделя правихме стаята на каката и понеже нали съм чевръста и не мога да чакам някой да ми свърши работата се преуморих доста и резултата е налице-хемороид!!! smile3514
Страшно много боли,едвам се движа и на всичкото отгоре кърви и ми става лошо....ще се радвам ако някой има идея какво да правя за да се облекча поне малко,като изключим хигиената...
А и едни мисли ми се въртят-ако взема точно сега да раждам..както ме боли и от напъни имамчуството,че няма да мога да издържа...леле побърквам се smile3518
И още нещо да ви питам,от няколко дена а и в момента имам едно безболезнено стягане на корема ниско долу,немога да разбера какво е ,но в същото време усещам и бебето да мърда,възможно ли е да са контракции или просто бебо е голям и ме опъва доста...

# 245
  • Мнения: 83
Здравейте майчета  Hug
ЧЕСТИТ СИН ГЕОРГИ НА ЕЛИ,ДА РАСТЕ ЗДРАВ И УМЕН И МНОГО ДА СЛУШКА МАМА И ТАТЕ!
ЕЛИ БЪРЗО И БЕЗПРОБЛЕМНО БЪЗСТАНОВЯВАНЕ!  bouquet
Браво и на miika,само така  Hug
Mushinka без преглед(гинекологичен),няма как де се разбере дали има разкритие!Аз след контракциите който имах съм със 1-1,5см,но това не ми пречи да изкарам до термин!
lianka и аз така,като теб съм с голяма чашка  Joy с около 2л води!
В събота и аз посетих новата борса на Вис Виталис и си взех още малко нещица,понеже май вече съм готова с всичко и не прекалявам.
Приятен следобяд на всички  Hug

# 246
  • Мнения: 501
Mirayes предполагам,че ако нямаш някакви симптоми за разкритие не проверяват.Аз ходя всяка седмица на преглед,дори миналата ми дадоха всички документи необходими за родилното,но не ми правиха преглед за разкритие.
От сутринта бебка толкова силно се изпъва,че корема ми става страшно смешен и от едната страна се появяват 2 малки бабунки като чели са ръчички,или краченца,страхотни са Simple Smile

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 9
честит да е бебе Георги на мама Ели!!!   bouquet да са живи, здрави и много щастливи! браво на момчето - победител да е в живота!  Hug

Бебззз, за нищо! важното е да ти помогнат и да останеш доволна. питай колкото си искаш, ще ти отговорят! Предполагам, че днес ще е д-р Павлова от Майчин дом. тя е млада, но много опитна - в отделението за Патологична бременност специализира. а Даниела Дикова е съпруга на д-р Диков, който е сериозно име в акушер-гинекологията и също е безграничен източник на знания Simple Smile  

момичета, тази темичка се пълни с хубави новини - дано и следващата да е така!
на май-четата с болежки - стискам палци да е по-леко. Мийка, дръж се!  fingerscrossed
за разкритието - и аз се чудя - мен от преди забременяването не са ми правили гинекологичен преглед - само с ултразвук и казваха, че шийката е затворена плътно.  newsm78 а от няколко дни се шашкам, боли ме като при ръчкане с четчицата, с която взимат цитонамазка - което показва точно мястото - че е шийката. ама до 7 май казаха, че няма да ме гледат - само ЖК по ЗК ще пускат изследвания. та дано всичко е ок, че съм още 35 седмица  ooooh!

поздрави на всички, които имаха повод да празнуват вчера! да са живи, здрави, обичани и щастливи! предвид това, че всички, които пишат, са изкарали прекрасен ден вчера - включително и аз, сме празнували с Вас!!! ние с мъжо се излежавахме до обяд, хапнахме, гледахме сериали и се смяхме, ходихме на църква, после в Хиполенд, после в един страхотен ресторант - кораб, на брега на морето - Мистър Баба, където хапнахме рибка и пихме бяло вино Simple Smile после мъжо ме прибра, той излезе да купонясва, а аз гладих дрешки, чаршафки и пеленки на бебка + прах още няколко перални  Heart Eyes

това е от мен, че май много дълъг пост стана, пак Simple Smile Зайче - рядкост са такива мъже - моят е такъв и си го пазя и обрижвам, че и той мен Simple Smile от няколко дни вместо коли да гледа в интернет, гледа коли-чки за бебка  Joy
а за водите - толкова още неща трябва да сме готови психически да видим и изпитаме като конфузни ситуации в последвалото раждане и възстановяване след това, че водите са най-малкото, което трябва да ни притеснява.  bowuu

# 248
  • Мнения: 30
ЧЕСТИТ ЮНАК ГЕОРГИ smile3504  ДА РАДВА МАМА И ТАТИ! family ВСИЧКИ ЛОШОТИЙ ДА СА ОСТАНАЛИ ВЕЧЕ ЗАД ГЪРБА МУ И ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН! newsm10

Miika задвам се, че си по добре newsm76  Многото мина малко остана yes  И ти ще гушнеш скоро твоето съкровище живо и здраво Hug

# 249
  • Мнения: 187
Здравейте, момичета! Аз съм от юнските мами и ей сега разбрах за третото ви бебче и минавам само да ви честитя! Много се зарадвах (чак си поплаках, ама какво да се прави хормони... ooooh!). Да ви е честит малкия човек и стискаме палци всички скоро да гушкате по едно (ако има повече, нека да са повече) бебчета! Приятен ден на всички и само положителни емоции!   bouquet

# 250
  • Мнения: 826
Ели, честито!!! newsm18 Tada
 Да сте живи и здрави с бебока (който ехееей... колко е пораснал) и много щастливи заедно. Пожелавам на малкия Георги както нямаше търпение да "излезе", така винаги да е пръв в живота.

# 251
  • София
  • Мнения: 6 178
Фелина, мъча се да ти отговоря в Продавалника, но нещо се опъва и ми дава "Грешка". Ако не успея там - благодаря ти още веднъж за мнението!!!   bouquet

# 252
  • София
  • Мнения: 1 395
maeva мога само да ти препоръчам Спасател. Оригиналният много смърди, но спаси баща ми от операция и наистина много върши работа! Аз го ползвам кажи-речи само за изгорено, но мехурче или болка някъде от пръснало олио не съм имала от сигурно година  Mr. Green
Има еидн за крака, който направо ми спаси живота! Като излизахме с майка ми по задачи от 9 сутринта до 8 вечерта, а после вместо почивка чистехме, направо се събуждах охкайки от болки в краката. На третия ден вечерта се намазах с него и малко се пооправиха, та след 20тина мин се намазах пак. Заспах като къпана и сутринта не ме боляха въобще  Mr. Green
Има и някакъв бебешки, мисля да го пробвам за дупето. Ако върши работа колкото другите - ще спестя доста парички от скъпите съмнителни кремове  Sunglasses
Отивам на преглееед!  Heart Eyes

# 253
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Разкритието се проверява "на ръка" при гинекологичен преглед. Малко е неприятно и по принцип лекарите избягват да проверяват само от любопитство. Причините за това са, че може да се предизвикат не само контракции, но и по-ранно раждане. Шийката е силно кръвоснабдена и често след такъв преглед има кървене. При мен се получи такова с първата бременност. Само веднъж преди да постъпя в родилното, гинеколожката, при която ходих, ме провери и изкървих, докато се прибера вкъщи. Тогава обаче бях пред раждане /то самото настъпи около седмица след това/ и освен първоначалната уплаха, други неразположения и притеснения не съм имала.

# 254
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТО БЕБЕ ГЕОРГИ НА МАМА ЕЛИ с ЩАСТЛИВИЯ ТАТКО.

желая Ви да сте живи и здрави и от тук нататък да се радвате само на положителни емоции и прекрасни моменти заедно с малкото ангелче.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт