Отговори
# 255
  • Мнения: 488
ЧЕСТИТО БЕБЕ ГЕОРГИ!!!
БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА ЕЛИ!!!

Мийка много се радвам за теб. Дано всичко продължи нормално до датата на раждане!

Валче честит празник на дъщеричката ти и на теб! /на патерица/

# 256
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Честито Ели   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Да е жив и здрав малкия Георги

# 257
  • Мнения: 7
Здравейте бухтички! Радост е. Аз отдавна не съм влизала и гледам, че много сте напреднали, а и нови попълнения има. Как я карате преди финала? Имам едно питане (понеже тук повечето са с енциклопедични познания по въпроси, свързани с бременността): Аз от 15.04 трябва да изляза в болничен преди събитието, но на 15.04 моят доктор не е на работа. Чак на 17-ти е. По принцип има ли проблем да отида на 17.04, а болничният ми да го издаде от 15.04 или трябва да работя до 17-ти?

# 258
  • Мнения: 36
Здравейте бъдещи майчета!!! Продавам комбинирана количка пег перего Pliko P3 Modular System On Track light blue. Ако някой се интересува да пише на лични.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Радост , според мен не е проблем . Моя болничен трябваше да почне на 23.03 , но си го взех на 26-ти и беше с датата от която трябваше да бъде пуснат. Предадох го в счетоводството и не са ми го връщали за неизправности някакви.

# 260
  • Мнения: 87
Ели,миличка, ЧЕСТИТО!!!   bouquetДа ви е жив и здрав малкия Георги и много да ви радва! На теб желая бързо и лесно възстановяване и чакаме с нетърпение завръщането ти и разбира се разказите Heart Eyes 
miika - Радвам се,че нещата са овладяни, още малко остана, така че спокойствие и силна храна Wink
Радост- и на мен трябваше да издадат болничния на 28.03., но ми го издадоха на 30.03, защото 28.03 беше събота - неработен ден за ЖК, а ми казаха,че болничния трябва да има изходящ номер от деня на издаването му.
Момичета, толкова е хубаво - вече трето бебенце си имаме, а с всеки изминал ден термините не приближват... Grinning Да ви попитам нещо за прането - купила съм бебешкия прах на Сано, мога ли да ползвам и омекотителя, или не се препоръчва? newsm78
И още нещо, понеже все още съм ентусиастка за нормално раждане и изчетох доста по въпроса за обезболяването при нормално раждане - за т.нар. епидурална аналгезия- може ли да каже някоя мама, която е запозната или която при предишното си раждане я е ползвала, как се е чувствала, имало ли е странични ефекти и др. Чета много и доста полюсни мнения от това как е напълно безвредна, до това, че може да причини обездвижване. Shocked



Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 15:16 от kazablanka_v

# 261
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ! АЗ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ НЕ СЪМ ПИСАЛА,НО ТО Е ЗАЩОТО НЯМА С КАКВО ОСОБЕНО ДА СЕ ПОХВАЛЯ....ПРИ НАС ВСИЧКО СИ Е НАРЕД.БЕБКА ВЕЧЕ Е ЗАЕЛА СТАРТОВА ПОЗИЦИЯ И ЛЕКА-ПОЛЕКА СЛИЗА ВСЕ ПО-НАДОЛУ  Simple Smile

ЕЛИ ЧЕСТИТ ТИ МЪЖ!!!! БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И СКОРО ЧАКАМЕ ПОДРОБНОСТИ  Wink

# 262
  • София
  • Мнения: 2
Много любов и честитки на Ели и бебе Георги! Да им върви по вода и да им е леко оттук нататък!
 welcome

Мен ме нямаше три дни, а то какви вълнения са настъпили! Много се радвам за Ели и стискам палци на Мийка!  Praynig Ние сме с един термин и мога само да си представя колко е стряскащо! Добре, че вече е добре и я чакаме да пише.

Аз бях днес да си пусна кръв, урина и влагалищен секрет и доки реши да погледне бебка, макар че консултацията ми е утре официално. Бебка е пораснала - 2400 вече, изпреварва с почти 2 седмици по мерки според доки и всичко изглежда наред. Плацентата е 2-3 степен, но според нея е нормално. Смятат, че може да поизбърза - към средата на май, вместо в края, но ще видим. Консултацията ми е утре, а в четвъртък имам час за ултразвук, та ще видим дали ще се потвърдят днешните открития.

Ще ме скъсате с тези води... макар че верно си е много притесняващо. Водите са доста и не могат да се сбъркат. И като изтекат, ВИНАГИ ИЗГЛЕЖДАТ ПОВЕЧЕ, ОТКОЛКОТО СА ИЗТЕКЛИ (същото е и като разлеете нещо на пода - 100 мл мляко например, правят локва). Първия път моето раждане започна с изтичане - изглеждаше ми сякаш стана наводнение, а се оказа че има още много - на 5 см разкритие ми източиха един леген още. Според мен не може да се сбърка. Моите води бяха прозрачни, кристално чисти и без специфична миризма. (колкото по-чисти, толкоз по-добре)

И да не забравя - с трима доктори говоря вече и ми казват, че обилното течение в края на бременността е нещо нормално. И прозрачно, и белезникаво и т.н. Аз самата мокря бельо непрекъснато, а доки твърди, че съм класика и в норма. (то утре микробиологията ще покаже).

Тапата - гъста белезникава слуз, може да розовее или да е с кървави примеси, но може и да е снежно бяла (моята беше такава)

Успех на всички!

# 263
  • Мнения: 66
Честито трето Бебче... Да има щастливо детство и спокойни родители     smile3525 smile3525  ura newsm38

Mirayes: за тапата цвета при мен беше бяло с малко кръв. Падна малко след прегледа (16 часа) минути след това ми изтекоха водите, веднага ме приеха в родилното  , контракциите се появиха часове по-късно (23 часа) - в 3.05 на 07.04.2001 на бял свят се появи сина ми.
Сега с второто имам контакции много често, не като тези по време на раждането, но са доста болезнени и силни.. Имам странното усещане, че няма да откараме до май месец...  newsm12

# 264
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
ЧЕСТИТ СИН ГЕОРГИ, ЕЛИ! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И СИЛЕН МЪЖ И ДА ВИ РАДВА МНОГО С ТАТКОТО! Всичко лошо вече да остане зад гърба ви! На тебе, Ели - бързо възстановяване!   bouquet  bouquet  bouquet
Мийка, радвам се, че и при теб нещата са се нормализирали!  Hug

# 265
  • Мнения: 21
Честит син Георги на мама Ели !!! Нека расте щастливо и здраво дете!Бързо възстановяване и прибиране в къщи.
 newsm76 newsm74
Много хубава новина,така се зарадвах...
Мийка браво за добрата новина.Стискай още малко,не остана   bouquet

# 266
  • София
  • Мнения: 5 247
[color=blue]Ели! Миличка! Hug Hug Hug Честито на теб и цялото семейство! Ето това се казват добри новини! Браво! Бързо възстановяване и щастливо майчинство! Да ти е живо и здраво юначето! Толкова те мислехме......браво, че всичко е така прекрасно![/color]  ylinfant newsm44 newsm51

# 267
  • Мнения: 172
Miika се присъединява към поздравите за мама Ели newsm51!!!Аз я уведомих за развитието при Ели и тя много се зарадва!
bebzz,ако искаш мога да ти пиша на ЛС за раждането, да не отегчаваме другите мами, които не ги интересува моето раждане Crazy
За водите-и мойте бяха кристално чисти,( макар, че съм пушачка и уж при пушачките били мътни водите, за което дълбоко се съмнявам, че е истина) без мирис, а тапата явно беше паднала малко преди да изтекът.

# 268
  • Мнения: 857
ЧЕСТИТО БЕБЕ НА ЕЛИ!!! мНОГО ДА Е ЩАСТЛИВО И ДА ТЕ РАДВА! жЕЛАЯ ТИ И БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ!!!

# 269
  • Мнения: 60
Гери, много поздрави на Мийка и едно силно гуш Hug Дано устиска поне още малко. Praynig
Бебз, мерси за отговора. Като гледам за ориентираните мами към раждане в Майчин дом сме аз, Раличка и ти Бебз, ако има още мами нека да пишат. Пък може и да се засечем, знае ли човек LaughingДнес чакам новини от една приятелка, с която лежахме Февруари и тя е също при Дяволов с термин в края на Април, но събитието  тоест секциото е днес. Стискам палци при нея всичко да се е развило както трябва и да разказва как е при Дяволов Peace, че нали си го знаете Whistling
 Аз пак да питам ИМА ЛИ МАМИ КОИТО ПРЕДПОЧИТАТ СЕКЦИОТО ПРЕД НОРМАЛНОТО РАЖДАНЕ БЕЗ МЕДИЦИНСКИ ПРИЧИНИ??? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт