За АПРИЛката е вече време бебенце в ръце да вземе

  • 17 002
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 137
Честити бебчовци на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася да са им живи и здрави и много да ги радват и слушкат   newsm51 newsm44

# 31
  • Мнения: 97
Здравейте, аз съм лелята на малкия Васко на мама Ася!
Ето снимки:
http://bebevasko.hit.bg

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Честито на всички няма да изброявам, че хич ме няма тези дни в помненето  Sick, да са живи, здрави и много щастливи с малките бебочета  bouquet  bouquet
Аз вече съм абсолютно панирана, първия път не ме беше страх толкова, ама и тогава не знаех какво ме чака ама си имах едни такива романтични представи за раждането, които се оправдаха само наполовина. Сега с това секцио ме тресе адско шубе, да питам някой с две или повече секциота има ли разлика междо първо и второ такова? Че нещо ме наплашиха че втория път било по различно, незнам си какво и аз вече  Shocked. въпреки че се опитвам да гледам философски на нещата не се получава винаги, и така оплаках ви се и утре сигурно за последно и на 16 сутринта с багажчето отивам пък каквото стане в крайна сметка, всичко си заслужава като видиш малкото мишоче и най вече като се приберете в къщи.

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 12:19 от madlena

# 33
  • София
  • Мнения: 154
Честито на новите мами  bouquet
Да попитам знаете ли какво се случва с Didi Bojinova  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 231
Честити бебчовци на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася да са им живи и здрави и с  много  любов  да  ги  дарят  newsm51  newsm51  newsm51  newsm51  newsm51   newsm51 newsm51  newsm51  newsm51   newsm30  newsm30  newsm30  newsm30

Асе , безкрайно  се  зарадвах  на  новината  ,че  вече  се  гушкате  с  бебчо  Hug ! Като  кукличка е на снимките  Heart Eyes ! Да  растете  здрави  и  щастливи  Heart Eyes  Hug !

# 35
  • Мнения: 143
Честито на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася !!! Да са им живи и здрави малките съкровища!!!
Ние все още се опитваме да си създадем някакъв режим, а аз все още съм твърде неорганизирана.Малката спи през деня, а вечер я хващат коликите.
Aila, мисля, че нямам достатъчно кърма.Опитвам се да се цедя, но количеството е малко.Пробвах чай на Хип за кърмачки, топли компреси, много течности и т.н., но се налага да дохранвам с АМ. Мария е много лакома и вечно гладна.Но колкото и да полагам усилия, кърмата не успява да потече силно. Що рев изревах до сега.....Но ще се справим.
Успех на всички чакащи!!!

# 36
  • София
  • Мнения: 154
Пиеш ли много течности?

# 37
  • Мнения: 135
Здравейте и от нас   bouquet
Честито на всички обебили се тия дни.
Нашата кака най-после тръгна пак на ясла, размина ни се варицелата....И сега вече имам малко повече време...
да питам някой с две или повече секциота има ли разлика междо първо и второ такова
Аз съм с две, разлика особено не намирам. Даже май сега втория път беше по-леко възстановяването ми май.
Само конците ги свалят по-късно, за да заздравее по-добре разреза...Така, че няма да се плашиш   Wink
Отивам да чета назад хубави новини....
Стискам палци на мамите които още чакат...

# 38
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен досега не съм писала, но почти редовно ви чета. И аз съм бъдеща априлка термина ми е на 26 април чакаме момиченце, ще се радвам да споделя това щастие с всички вас ,които вече родиха (да са им живи и здрави малките съкровища) и на тези като мен, които все още сме си 2в1 Hug

# 39
Здравейте и от мен досега не съм писала, но почти редовно ви чета. И аз съм бъдеща априлка термина ми е на 26 април чакаме момиченце, ще се радвам да споделя това щастие с всички вас ,които вече родиха (да са им живи и здрави малките съкровища) и на тези като мен, които все още сме си 2в1 Hug
               ДОБРЕ ДОШЛА ADID. Аз също съм за 26 и чакам с нетърпение моята принцеса,ама нещо не и се излиза.Ти как се чустваш?

# 40
  • Мнения: 93
Хайде и аз пак да се запиша. Честито на всички новообебили се и бързо възстновяване.
Аз още не знам дали ми се иска вече да се раждаме или да си стоим така. От вчера пак ми зацапва както миналата седмица, когато реших, че ми падна тапата, ама вече не знам дали е било тапата. Може пък да е било само част от нея и сега да продължава да пада. Знам ли  newsm78 Като цяло ще не сме съвсем готови. Моя бъдещ тати още не ми е лакирал скринчето за бебешорката и се притеснявам дали ще изсъхне навреме и дали ще се отмирише от лака. Не съм подредила бебешките дрешки още и като цяло ми е притеснено, че не сме готови. Не съм изпрала и обиколника още, че с пералнята стана малък гаф - не са ми я вързали както трябва и тече от търбата за мърсната вода и се чудя какво да я правя. Абе въобще като цяло сме на никъде още а аз само се шашкам.
Иначе като си ви изчета и ми става едно такова по-спокойно. Много се радвам че ви има момичета и че сте така позитивни всички  Hug Още повече се радвам на новите човеченца  Heart Eyes и си казвам, че другото не е чак толкова важно, всичко ще се нареди някакси рано или късно ...
Хубав ден на всички пожелавам и успех на мамите тръгнали към болницата!

# 41
  • Мнения: 1
Честито на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася !!! Да са им живи и здрави малките СЛЪНЦА!!!    bouquet
ЯНА, И АЗ СНОЩИ ИМАХ ДОСТА СИЛНИ БОЛКИ И КОНТРАКЦИИ ПРЕЗ ОКОЛО 5 МИНУТИ, НО СЛЕД ДВА ЧАСА ПОЧТИ УТИХНАХА... ТА ОБЩО ВЗЕТО И МЕН МЕ ХВАЩАТ ВЕЧЕР, А ПРЕЗ ДЕНЯ-НИЩО ooooh! НЕЗНАМ КАКВО ДА СИ МИСЛЯ, ТО ЩЕ СИ ПОКАЖЕ.

# 42
  • Мнения: 75
Ухха! Днес е мъжкия бебевалеж!!!

Честити момченцата на Енигма! Ася! Емпресс! Лина 10!!! Да ви живи ,здрави и само да ви радват!!!

Тъкмо писах на Ася вчера да ми пита за Селена, а это го, вече и снимки! Надявам се престоя й да мине добре и очаквам скоро включване!

За повече кърма ям орехи, червен лук и кисело мляко, не се набутвам, а организма ми сам предпочита тези храни. Вършат добра работа Peace
Отивам,че гладни сме  Hug

# 43
  • Мнения: 6
Здравейте майчета и коремчета Heart Eyes  bouquet Hug
Чак сега стигнах до компа  Grinning
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА ,ГУШНАЛИ СВОИТЕ БЕБЧЕТА!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!! Peace
Бебка като цяло е послушна,но започнаха коликите и ни мъчат много ooooh!Ползвахме Колив    ,а сега Еспумизан и пак има Sad От родилното я изписаха с жесток обрив -направо ми идеше да ги съдя  #Cussing out #2gunfire но вече сме добре слава богу.Много сме лакоми и после хълцаме и повръщаме  baby_neutral
ако има как като си отвори очите и веднага да яде  Laughing Joyнаправо крещи от глад  докато я преоблека  LaughingПъпчето ни падна преди два дена . Имаме си баба да ни помага няколко дена и после сме самички BlushБаткото е много щастлив и все ходи при нея и я взема и песни и пей ,много ми помага  Heart Eyes
Бебка се събуди ,пак ще пиша когато мога  Hug
Леко раждане на тези които са още 2 в 1 Peace Praynig
А на другите да слушкат и спинкат бебчетата Hug Heart Eyes baby_neutral

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Честити бебчовци на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася да са им живи и здрави и много да ги радват и слушкат   newsm51 newsm44

честито миличкии от мен  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт