За АПРИЛката е вече време бебенце в ръце да вземе

  • 16 999
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Здарвейте милички

Аз днес в 4 сутринта се събудих от болки ниско долу и като че ли повече от дясно.Станах и видях че пак си имам зацапване.Викам ще си легна и ще чакам.Започна ту да ме боли ту да ме отпуска.И моята болка е като тази която описваш keli_f,доста е неприятна.Полежах така взех да засичам ама какво засичам и аз не знам защото получавам болка ниско долу пък не ми се стяга коремчето като за контракция.Решихме с майка да отидем до Окръжна за всеки случай там ме прегледаха на магарео и беше доста ужасно но поне за каратко.Оказа се че имам едва 1см разкритие и ми казаха да се прибирам и да пия бускулизин и нош па за да проверийм дали са истински контр.Като с е върнахме хапнах пих лекарствата и полегнах та съм заспала но пак си ме наболява.Мн се бях ошашкала сутринта чак се ресях сякаш имам 40 градуса Т.Сега гледам да си лежа ма като лежа пак си ме понаболява общо взето няма угодия.
Момичета я кажете вие постоянно ли имате зацапване по малко или не?Притеснявам се дали е норамално то не е обилно и не е ярко червено но си имам.

Извинявам се [size=14pt]да са честити новите ни бебчета и майчета бързо да се възстановяват и прибират у дома[/color][/size] Hug  bouquet

Хайде оставям ви да полегна по късно ако мога пак ще ви чета.

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте на всички настоящи и бъдещи априлски мами,
и аз съм една от вашия отбор, макар до сега да съм била само задочно с вас, четейки ви. Чувствам ви много близки, съпреживявам с вас всяка една емоция и си мисля, че е крайно време да  се присъединя, за да си споделяме всички трепети и вълнения заедно!
Моят термин е на 27 април и очаквам момченце! 
Бих искала да честитя на всички мамчета, сдобили се със своите рожби, да са им живи, здрави, много жизнерадостни, умни, пухкави и сладки! Grinning
А на предстоящите им най-хубавото събитие, много кураж и само положително настроение! Flowers Four Leaf Clover

# 47
  • Мнения: 97
Ася, честито мила, желая и на двама ви всичко най-хубаво с това прекрасно момченце  Hug Hug Hug

Момичета, леко и безпроблемно и на вас ( и дано няма много мързеланковци, че моето априлче стана майче ooooh! )

# 48
  • Мнения: 182
Честити бебчовци на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася да са им живи и здрави

# 49
  • Мнения: 6
takuzi благодаря ти за посрещането  Simple Smile  и аз като повечето в очакване на голямото събитие се чудя кога ще е големия ден. Освен че се чувствам уморена и коремчето вече ми тежи, само от време на време има прорязвания ниско долу и леки контракции. При последния преглед имах 1 см. разкритие и тоновете на бебка бяха 155 . Но мисля ,че на младата госпожица и харесва вътре и няма никакво намерение да излиза  Thinking а аз нямам търпение вече да си я гушна, а и искам таткото да е повече време с нея ,защото в началото на май месец трябва да замине за Сл. Бряг да изкарва парички  .От една седмица пия чай от малинови листа дано да има ефект  Wink и да се радваме на скоро на съкровището ни.
Stupsi добре дошла и на теб  Hug

# 50
  • Мнения: 343
Честити рожби на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася, да са им живи и здрави, много да хапват и слушкат.

Добре дошла на adid в отбора на априлките. welcome

# 51
  • Мнения: 80
Момичета какви са тези зацапвания,аз нищо такова нямам.Направо ме шашкате.

# 52
  • Мнения: 249
Пак нови бебчета в отбора ни има  Grinning

Да са им живи и здрави малките рожби на родилите мамчета  Hug

Искам да питам вече родилите които дават чай от копър, при нас малката се запече от него. Снощи голям екшън от 8 вечерта та до 2. Голям рев беше, но като че ли не свиваше крачетата от болка. Все си мисля че искаше да се изака, а от това спичане не може. При вас имаше ли такъв ефект от чая? Дадох и и Лефакс, и се поуспокои, но ще видя довечера дали ще се повторят нещата. До сега все още не сме ходили до голямата тоалетна, само пишкаме  Sad    Стана 2 дни. Днес не давам чая, да видим дали ще стане нещо  Thinking

Целувки на всички малки бебчета  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 86
Еха, днес пак имаме здраво раздвижване и много нови бебченца  newsm44
 Честито на Ася, Еnigma, The empress все големи мъже, браво  Crazy  newsm51
 Честито бебче на lina10  smile3525

ssillvvi стискам ти палци, цервикса ти се подготвя (скъсява и омеква) и най вероятно болкие и кървенето идват от там. Както знаеш е много богато кръвоснабден в момента  Peace Много е изнервящо в този момент - знам, но всичко ще се нареди, опитай да се успокоиш и да не мислиш постоянно за това  Peace Когато бебка тръгне наистина - няма начин  да не го разбереш  Hug
adid  добре дошла, моят термин е на 25 април  Flutter и аз имам 1 см разкритие но съм така от 6-тия месец  Laughing

Аз като гледам май съм рекордьора по качени килограми  Embarassed отново  smile3511 newsm45 цели 28  Sick #Crazy  Cry Може би защото точно преди да забременея приключих с третата фаза на Дюканската диета и се бях повталила доста с - 12 килограма ... така и неможах да им се нарадвам и на новото си тяло .... Сега ще трябва всичко отначало да започвам. Но след като приключим с кърменето ... Мисля даже ако не посваля някое кило след раждането, да мина на третата фаза - тя става за кърмачки, но и това ще стане чак след като ми се урегулира кърмата и с бебчо създадем стабилен тандем ...  Thinking Абе не ми се мисли направо ...  #Cussing out

# 54
  • Мнения: 309
 
bouquetЧестито на мама Ася!Да й е жив и здрав бебчо Васил!!!Само радост и усмивки да им носи!!!  bouquet
bouquetЧестито и на мама Еnigma!!!Да е жив и здрав и нейния юнак!!!  bouquet
bouquetЧестито на The empress!!!Много здраве и щастие на малкия Никола!!!  bouquet
bouquetЧестито на lina10!!!Жив и здрав да е и нейния момък Йоан!!!  bouquet
Леле, момичета ми то не останахме много от нас да сме още 2 в 1!Толкова завиждам, благородно!!!Пу-пу, да са ви живи и здрави сладките бебчовци!!!
Искам и аз вече да раждам....искам....искам!
Днес мама ми беше на гости!Милата колко ми е златна!!!Изми ми всички прозорци!Беше ми напазарувала един куп неща!А за капак ми и сготви!!!Не мога да не си я похваля!Дано и аз такава златна мама да стана! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 143
Пиеш ли много течности?
Да, и въпреки това кърмата е малко.



Ние също имаме колики. И много трудно ги овладяваме. Все още не съм давала чай от копър, защото е много малка, но не мисля, че това е причина за запек.

# 56
  • Мнения: 10
Честити рожби на Enigma, The_Empress, lina10 и Ася   bouquet,  да са живи и здрави малките сладури и много да ви радват.

# 57
  • Мнения: 194
bouquetЧестито на мама Ася!Да й е жив и здрав бебчо Васил!!!Само радост и усмивки да им носи!!!  bouquet
bouquetЧестито и на мама Еnigma!!!Да е жив и здрав и нейния юнак!!!  bouquet
bouquetЧестито на The empress!!!Много здраве и щастие на малкия Никола!!!  bouquet
bouquetЧестито на lina10!!!Жив и здрав да е и нейния момък Йоан!!!  bouquet

  newsm51 baloni baloni baloni

 Честито на всички родили днес момичета! Да са им здрави и много щастливи рожбичките ,  а на мамите бързо възстановяване!  family
 Добре дошли на новите мами и леко раждане ви желая!   bouquet  Hug
 Шоколина, благодаря за прекрасната тема, наистана чудни снимки на сладурски бебочета!  Heart Eyes Hug Много се радвам за мнението на лекарката и дано всичко протече нормално с раждането!  Peace  Heart Eyes
  
 Благодаря на всички за милите думи, знам, че е въпрос на време да отмине. В неделя вече и първата ми менструация след раждането дойде и може би хормоните ми изиграха този номер  newsm78

 Разгледах снимките на всички бебчовци, прекрасни са. Толкова мънички и беззащитни, а в същото време така целеустремени да хапват, порастват и станат големи хора  newsm07 newsm32
 
 Пъпчиците за които Атлатика пита в предната тема, ми обясниха, че са порички които се отпушват, ето защо е покрито цялото тяло, не ги мажа с нищо. Посъветваха ме да я топим в топла водичка вечер при къпане и нищо друго. След няколко дни всичко се нормализира и пъпчиците изчезнаха. Важно е докато са в най-силния си период да не се мажат с нищо. Защото по този начин се запушват поричките и положението става още по-зле.

 Даниелка днес почти през цялото време е будна, вчера пък цял ден спинка. Просто ден с ден не си прилича. Давам и Инфакол против колики, но има дни в които явно нищо не помага.  Tired Само на ръчички и гушната да е иска.  sling Ще се пробваме в слинг да се носим, за да са ми свободни ръцете докато сме в къщи през деня.
 Инъче въпреки лошото време излизаме за да заведем бати Алекс на училище, с колата сме така че дъжда не ни плаши  travel Надявам се скоро да се покаже отново слънцето, че така в къщи е тегаво.

 Принцеса Рая разбирам те напълно, но се възползвай максимално от оставащите ви дни 2 в 1 , после ще се гушкате с бебчето по цели дни и нощи, но умората ще идва в повече понякога!  Heart Eyes Hug

 Спокойна вечер на всички бременни, раждащи и гушкащи бебчета момичета!  Hug Hug Hug   bouquet
 
 
 

# 58
  • Мнения: 75
adid и Stupsi Добре дошли!

Момичета, не ли рано бебе на 1-2 седмици да е с колики? Моя педиатърка каза ,че за колики още рано. Засега само караме жълтеница. Може би бъркате колики с това, че бебето още не изходило как-то трябва? Аз със своите любими яблъки... Малката след кърмене такова тръцкане вади!  Laughing Joy
Ако има запек, видях как педиатърка в болница лекичко мушна крайчето на термометъра в дупето и моята мома веднага успя  Blush Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 249
Мамочка, внимавай с това мушване на термометъра в дупето, защото на мен ми казаха, че така бебките привиквали те да не полагат усилия и да се напъват, за да се изхождат, и после трудно привикват да акат без чужда помощ   Simple Smile  Аз ще изчакам мойта мома и ако не се изходи за 3 дни седене, ми казаха да правя водичка с овесени ядки и с нея да правя млякото. Помагало  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт