Имахте ли гости веднага след изписването от болницата?

  • 8 389
  • 174
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 558
На изписването дойдоха само родителите ни и кумовете Peace

# 121
  • Мнения: 417
Гости не може да се каже, но най близките дойдоха за няколко часа и на мен ми беше много приятно и те да споделят радостта ни, тогава се чувствах несигурна и имах нужда  от близки хора, не е имало трапези и кой знае какво.

# 122
  • Мнения: 1 650
Гости не може да се каже, но най близките дойдоха за няколко часа и на мен ми беше много приятно и те да споделят радостта ни, тогава се чувствах несигурна и имах нужда  от близки хора, не е имало трапези и кой знае какво.
Не ми беше до когото и да било. Дойдоха майка ми и сестрата на мъжа ми за 20 минутки и си тръгнаха. В този момент исках да си почина и да бъда само с мъжа си и бебчо.

# 123
  • Мнения: 1 725
Да, роднини, но слава богу за малко останаха. Почти не бях спала за 3-те дни в болницата + предния ден-раждането, че и от вечерта преди това, когато ми започнаха контракциите и бях гроги. След това покрай суматохата вкъщи пак не успях да си почина малко от малко и така месеци, но незнайни са силите майчини, явно. До преди това не знаех, че съм способна физически да издържа това. При второ раждане, евентуално, ще им обърна внимание да не идват, че да не вземат да решат, че вече съм старо куче и мога веднага с тях да празнувам.  Naughty

# 124
  • Мнения: 236
Да. Донесоха си храна, сложиха си масата, хапнаха, след час си измиха чиниите и си тръгнаха.

# 125
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Да. Донесоха си храна, сложиха си масата, хапнаха, след час си измиха чиниите и си тръгнаха.

И при мен така - не ми бяха гости, а най-близките роднини! Едва ли някой чака току-що излязла родилка да го обгрижва! Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: X
Първия път имах-цялата делегация от посрещането се изсипа вкъщи......и едвам ги изтраях да си ходят/дори и след най-лекото и бързо раждане родилката има нужда от почивка,да поспи...да си види детето на спокойствие,да чуе  внимателно какво и казва педиатъра /и затова втория път предварително казах,че не желая никакви посрещачи и посещения.Прибрахме се само със мъжа ми и майка ми и баща ми/които доведоха баткото който бяха гледали през това време,пък и  те определено не се брояха за гости,а за помагачи/.......след десетина дни,като се освестих,открихме сезона на гостуванията.

# 127
  • Мнения: 2 478
Ами оказа се, че имах гости, да.И при това неканени.Вярно, че бяха родителите ни, но имаше и други роднини на мъжа ми, които определено можеха да изчакат с гостуването. Аз лично се подразних от това, защото след 6-дневният престой в болницата имах нужда да се прибера у дома на спокойствие. Но следващият път няма да е така Wink

# 128
  • Мнения: 544
Мисля, че най-добре мъжът да ги посрещне, докато майката и бебето са още в болницата? Така и тя ще си доволна, и те.

# 129
  • Мнения: 252
Никакви роднини-дори и най-близките,Исках този момент да си е само за нас тримата и мисля,че това беше правилното решение.

# 130
  • Мнения: 437
Дойдоха най-близките ми. След това, който е поискал да ни види не съм отказала. Раждането ми беше тежко и повечето около нас се съобразиха с това и изчакаха да се възстановя.

# 131
  • Мнения: 270
Охх и при нас имаше делегация ooooh!.Уж най-близаките,ама си бяха 12 човека. Crazy Определено имах нужа от почивка,а и малко адаптация,но се затворихме в спалнята да си я кърмя и там си и останахме hahaha

# 132
  • Мнения: 2 803
Само родителите и братя, сестри..........

# 133
  • Мнения: 2 309
След изписването от родилния дом вкъщи бяхме само бебето, аз и мъжът ми. Толкова личен и интимен момент не бих споделила с никого друг.

# 134
  • Мнения: 45
Ами за изписването само най-близките, но след това ......  #Crazy почти всеки ден имаше някой нагости - да види бебунчо. Малко е дразнещо че още не си се климатизирал , ама имайки впредвид че при хубаво време излизаш на 7-8 ден най-късно на разходки /поне аз/ не мисля че е кой знае какво(мое мнение) Peace

Общи условия

Активация на акаунт