Имахте ли гости веднага след изписването от болницата?

  • 8 378
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Не!

# 166
  • Мнения: 1 522
Ако се броят за гости моите родители,сестра ми,свекито и едни мн.близки приятели.
Но става въпрос за 2часа.Пихме по едно кафе и всеки по къщите си.Никой не е оставал и 1 ден.
Моето желание беше такова.

# 167
  • Мнения: 269
Да, и беше ужасно!
Следващият път няма да повторя тази грешка

# 168
  • София
  • Мнения: 119
Да.
Почти всеки ден имахме гости, за на бързо.

# 169
  • Мнения: 6 619
бабите и дядовците дойдоха ,но тях не ги броя за гости.

# 170
  • Мнения: 1 919
Имах..30 минути за по 1 кафе и ги изгоних културно, обясних че имам нужда от почивка.

# 171
  • Мнения: 3 929
Вечерта след изписването дойдоха девер ми и етърва ми, но те така или иначе са често присъствие и снищо не са затормозили обстановката. Иначе гостите вкъщи са добре дошли, защото така се разсейвах и забавлявах. Далеч обаче не съм слагала маси и да принасям и да отнасям.

# 172
  • Varna
  • Мнения: 603
След първото раждане като се прибирахме от родилното у нас ме чакаха много много гости.Софри, чудесии, а на мен просто ми се лежеше и почиваше.Исках да гушна таткото и да се радваме на бебка. За второто раждане родата се тъкмеше за същото,но аз им казах,че посрещане на втората бебка няма да има.Дойдоха само майка ми , свекърва ми и разбира се таткото.Майка и свекърва ми си заминаха вечерта и така ми беше много хубаво и спокойно.Е имаше сърдити,но на мен ми беше много хубаво и приятно така.

# 173
  • Мнения: 16
о, да - гости имаше веднага след изписването и прибирането у дома! но на мен лично ми беше приятно, макар че бях малко изморена, защото в болницата ми беше писнало (въпреки краткия 4 дневен престой)и нямах търпение да изляза от там и срещата ми с приятелите и роднини беше много освежаваща за мен. имам още пресни и хубави спомени, защото беше само преди 15 дни  Grinning

# 174
  • Мнения: 591
И при нас бабите и дядовците, и сестра ми с племенницата. Не бяха за дълго, но си признавам, че единственото, което ми се искаше е да си легна при бебата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт