Бременни и майки от проблемното 2009 - трета част

  • 30 253
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Чоуизи, добре дошла и от мен  Hug Честито ти тупкащо сърчице!!!   bouquet
 Много се радвам, че все повече момичета се присъединяват в тази тема ...  Laughing Laughing Laughing
Ники - Пики, дай Боже, Господ да чуе думите ти!!!  Praynig Praynig Praynig

Днес очакваме с отворени обятия и Хоуп   Grinning Надявам се, че и при нея всичко е наред!

Минди, и аз мисля, че с приближаване на датата е нормално да те обземат страхове, но се опитвай всячески да ги преодоляваш!  Hug До тук стигна, няма накъде да ходиш, то се знае ...  Grinning

Денди, аз също искам да се опитам да родя по естествен път, ако няма някаква пречка, но и мене сякаш повече ме е страх от естественото раждане, отколкото от секцио. Вярвам, че ако започна с естествено раждане и ако не мога да се справя и бебето страда, лекарите ще преминат към секцио. Въпреки че и на мене още ми е рано да ги мисля тези неща, определено се притеснявам още от сега как ще се развият нещата. Но смятам да говоря с лекаря си и той да ми препоръча в моя случай кое е най-добре, въпреки че досега ми е казвал, че мога да опитам с нормално раждане, т.е. операциите не ми пречат, плацентата също, други неща се надявам да не излязат  Praynig, остава да видим бебчето каква поза ще заеме и моя вътрешен таз разбира се. По-скоро таза ме притеснява, защото дори и външно съм много тясна ... Но лекарите ще преценят ...!

# 736
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Choosy добре дошла! Лека и успешна! Hug
В очакане на хубави новини от Хоуп съм:)
Естрофем, аз предишният път пих до 14 ГС.

# 737
  • Мнения: 1 765
Choosy, добре дошла.  Hug Прекрасна бременност да имаш  bouquet

И аз чакам, Хоуп-чето Praynig

Минди, всичко ще е наред, миличка Hug С теб съм! Heart Eyes

# 738
  • Мнения: 3 010
Choosy официално добре дошла при нас  Hug За кръвното и аз съм така, дори и сега на моменти го усещам ниско, в началото пиех кафенце сутрин след ставане, но от как останах вкъщи /2ри месец на бременността/ реших да го спра да не тормозя мъничето и не ме питай как съм се справила, ама мина  Wink От друга страна съм чела че кафето в умерено кол. на ден не влияе на бременноста, но аз исках да създам колко се може по стерилна среда за растеж на малкото. За повишаване на кръвното е хубаво също така  и айрян със сол  Peace

Кас к'во стана с теб, влезе ли най-после в болницата, виждам че си била тук вчера, обади се поне да кажеш как са нещата. Надявам се 4е си добре и спокойна ве4е.

Хари, аз питах док и от тогава съм объркана, защото мислех, 4е ще ми каже категорично секцио, а той напротив спомена че при мен може нормално, въпреки операциите и срастванията. Смятам разбира се отново да говорим да ме посъветва. Прави сте има доста време и нещата до края могат да се променят и наклонят везната към решението, но ми се иска да го премисля и представя как ще е  Wink от сега.

# 739
  • Мнения: 3 294
Ееее Чоузи , много се радвам за теб мила , бях сигурна че ще успееш  Hug Добре дошла при нас и лека и безпроблемна бременност ти желая . За Естрофема не мога да ти кажа нищо , но слушай док който ти е правил процедурата . За кръвното , аз съм с ниско кръсно от начало , можеш да пийваш кола , ако не успяваш да се преборваш с кафето и много течности наистина  Hug

Денди и аз мисля Кас , дано всичко е ок при нея  Praynig

Хари Hug

А Хоуп дано се включи по-скоро с прекрасни новини   Praynig Praynig

# 740
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 813
Заповядайте в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт