Бъдещи майки - АВГУСТ 2009 - тема 31

  • 14 821
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 29
Здравейте мамчета!

Надявам се, че не сте преяли много по празниците, че килцата лесно се качват  Joy Joy Joy

Момичета някоя от вас знае ли за колко време излизат резултати от амниоцентеза. Една приятелка са и правили в петък и са й казали да чака 10 работни дни за резултатите защото ги пращали в София.

# 256
  • София
  • Мнения: 358
да оставя на свеки да избира вместо мен няма да стане,това означава да си обличам бебчето като някое селянче smile3513
hahaha Joy
Абе тя моята каза, че ще купи това, което сме си харесали предварително. Ама като знам как обича да купува възможно най-евтиното .. определено няма да е съгласна напълно с нашия избор и ще има да се възмущава. Не че аз наблягам само на скъпи неща, ама гледам да съобразявам малко цена с качество - а тя си е направо по евтинджосите.
Ели[/color], да не ти е нисък хемоглобина? Иначе е нормално.Аз повече се тормозя от задъхването.Док каза да започвам витамини, защото определено се чувствам много изтощена.
Ами преди 1 месец ми беше на долната граница - 121, но все пак в граница. Тази седмица ще ходя пак на ПКК и ще видим. Ама като се вдигне до 115 и почва да ми става кофти.

# 257
  • София
  • Мнения: 791
Шайн hahaha на мен ми е смешно,ама снощи на теб хич не ти е било! Аз пък заседнах в асансьора,добре че имаше стикерче с номер за закъсали. В първия момент не се изплаших,стана ми смешно, но после като осъзнах,че съм бременна заседнала и се постреснах.Да ме пита човек защо! Момчето на телефона като казах,че съм бременна и май се притесни повече от мен Laughing Естествено чух стъпки, потропах на вратата и един съсед ми отвори от вън, не знама как стана , а доста бутах да се отвори тая врата. Действието се разви за няма и 5мин,но като звъннах да не разкарвам спасителя си,той беше вече в колата. Аз обаче на майка си не казах за случката,че сигурно докато детето стане абитурент ще ни кара по стълбището да вървим. Laughing Таткото му стана весело и обясни как се отваря асансьор от вътре, не било сложно!
За покупките с мерак на бабите,какво да ви кажа. Аз по принцип не обичам да ми се купуват дрехи подаръци без да съм ги одобрила лично и за детето май така ще е. Еми, вкусът им е просто ужасно старомоден.

# 258
  • Мнения: 8
За покупките с мерак на бабите,какво да ви кажа. Аз по принцип не обичам да ми се купуват дрехи подаръци без да съм ги одобрила лично и за детето май така ще е. Еми, вкусът им е просто ужасно старомоден.


giuli - Много си права,аз като си представа какви дрехи ще подарят...просто  #Cussing out най-лошото обаче е ,че ще искат да го видят с тия дрехи    Shocked

# 259
  • Мнения: 2 374
Честито Воскресение Христово!Да сте живи и здрави и вие и семействата ви! Hug Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 60
Мерси за хубавите пожелания и милите думички....аз май ще имам още едно посещение но е за профилактика .... че е по добре така...а доколко ще е августинче моето бебе.......незнам по скоро ще е седмаче че проблема не е малък....пък дай боже доктора да каже айде избутахме го 7-я месец сега да го избутаме и до 9-я...Относно приготвянето на багажа за болницата за раждането аз също си го мислех да се приготвя малко преди да вляза в 7-я месец все пак нищо не се знае нека съм си вързала гащите пък пак да се роди в 9-я месец.....още по добре

# 261
  • Мнения: 4
Честит Великден на всички!!!Желая Ви много здраве,щастие и здрави и пухкави  бебета през август!!! easter smile3503

# 262
  • София
  • Мнения: 791
Стига де,седмачета! Stop Само деветачета Praynig
А да питам: седмачето ,кога е -в седми лунарен или седми календарен?

# 263
  • Мнения: 15
Стига де,седмачета! Stop Само деветачета Praynig
А да питам: седмачето ,кога е -в седми лунарен или седми календарен?


в 7-ми месец се води като влезнеш в 27г.с. или 7-ми лунарен календар smile3525

# 264
  • Мнения: 2
Zdraveite i ot men, dalgo vreme ne sam se vkliuchvala. Dnes mi stana ujasno losho, iztrapnaha mi dvata kraka, vieshe mi se viat, mislia che e nisko kravno , niakoi imal li e skoro takiva problemi. Pribrah se ot rabota vednaga i se naspah. sega otnovo mi e leko zamajano. Dano utre sam po-dobre Simple Smile
Moiata svekarva pak e mnogo pechena, samo skapi drehi si kupuva i to chesto. Ima mnogo mladejki vkus i skoro biahme po bebeshki magazini, haresva tochno tova koeto i az.  Laughing

# 265
  • Мнения: 15
Zdraveite i ot men, dalgo vreme ne sam se vkliuchvala. Dnes mi stana ujasno losho, iztrapnaha mi dvata kraka, vieshe mi se viat, mislia che e nisko kravno , niakoi imal li e skoro takiva problemi. Pribrah se ot rabota vednaga i se naspah. sega otnovo mi e leko zamajano. Dano utre sam po-dobre Simple Smile
Moiata svekarva pak e mnogo pechena, samo skapi drehi si kupuva i to chesto. Ima mnogo mladejki vkus i skoro biahme po bebeshki magazini, haresva tochno tova koeto i az.  Laughing


е извадила си късмет със свекито,че има младежки вкус,мойта свеки е точно обратното с бабешки вкус е,а за парите не се скръндзи,просто си няма вкус жената Rolling Eyes

# 266
  • Мнения: 0
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! Желая на всички много здраве най-вече, защото сега ни е най-нужно, семейно щастие и лека бременност!       

# 267
  • Мнения: 195
Здравейте момичета  Hug

нещо много работа имах напоследък и последните няколко теми направо си ги пропуснах  Embarassed
опитвам да наваксам с четенето, но не се получава нещо  newsm78

Видях, че пак сте се развихрили на тема колички и да ви питам - знае ли някой къде в София се продават колички ADBOR Picolino много искам да я видя на живо, но никъде не ги откривам. Много ще съм ви благодарна, ако някой има такава информация  Hug

Леко бременеене с големите коремчета   bouquet

# 268
  • На плажа
  • Мнения: 1 110
Zdraveite i ot men, dalgo vreme ne sam se vkliuchvala. Dnes mi stana ujasno losho, iztrapnaha mi dvata kraka, vieshe mi se viat, mislia che e nisko kravno , niakoi imal li e skoro takiva problemi. Pribrah se ot rabota vednaga i se naspah. sega otnovo mi e leko zamajano. Dano utre sam po-dobre Simple Smile
Moiata svekarva pak e mnogo pechena, samo skapi drehi si kupuva i to chesto. Ima mnogo mladejki vkus i skoro biahme po bebeshki magazini, haresva tochno tova koeto i az.  Laughing
Моята свекърва също е с младежки вкус.Преди да се роди дъщеря ми,купуваше на мен разни дрешки.Сега мине се не мине ден -два и току се появи я с някоя рокля,я с някой панталон.Общо взето 90% от дрехите на Вики са от бабите и.

# 269
  • Мнения: 60
Стига де,седмачета! Stop Само деветачета Praynig
А да питам: седмачето ,кога е -в седми лунарен или седми календарен?


На мен доктора ми каза да устискам до 30 г.с. а ако бебето реши да излиза няма да го караме повече..да седи на тясно...миомата ми е станала 6.5см на 7.5 см.........вече му е тясно май.........

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт