АВГУСТинските деца боядисват за Великден шарени яйца!

  • 11 009
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
от тези великденски яйца и аз и приятеля ми си имаме по около 10 пъпки по цялото тяло.  

# 256
  • Мнения: 324
 
от тези великденски яйца и аз и приятеля ми си имаме по около 10 пъпки по цялото тяло.  

Laughing
Ама от тези яйца, дето августинските деца боядисаха ли?

# 257
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!

Много сте изписали бре Hug

Яна,радвам се,че вече сте по-добре. Heart Eyes

Фетица,дано да ви е за последно Peace

Андреа е страхотна малка красавица.Много е нежна Hug

Лу,туй през юни,да не е свързвано с нови професионални предизвикателства......... Heart EyesКаквото и да е-УСПЕХ Peace

За Свинският грип-вече не ми се слушат новини ooooh!Това си е чиста проба конспирация.Чудят се според моне как да унищожат повечко народ,там където се е увеличило населението или има ново находище на нещо.......Как така,разбираш ли от само себе си се появява никому неизвестен щам,комбинация от щамовете на други ............Абсолютни глупости.Вече найстина не може да ни опази никой освен Господ Praynig,дано е с децата ни.......

Ирка,как мина днес.Надявам се Алекс мъжки да е издържал интервенцията и да му е за последно.Чакаме да пишеш Heart Eyes

Ние днес такава скитня му ударихме,че вече едвам гледам.
Сутринта в 9:30 излязохме с една приятелка и нейната бонбона,на 1,10 м,качихме се на метрото и хоп на Витошка.Това с количка на метрото ми беше за последно.За какво са ги направили тези рампи,като те не стават за почти никоя количка незнам.Добре че,се намираха свестни хора(обикновенно жени),та да ни помогнат за количките.Даже един дядка,с цялата си наглост ми вика:Ама защо не слезете по релсите,а ми се бутате с хората по стълбите?"Вкам -Заповядайте количката,да ми я свалите по релсите Crossing Arms".Естествено отговора беше"А,ама то не става"А добър ден,аз съм мазохист и се чудя как да си усложня живота....
Видяхме сумати въртолети и самолети,май имаха учение,та моята приятелка вика "Айде,дойдохме от 2 години за първи път на центъра,да но бомбардират Laughing"
Като цяло си изкарахме супер.Децата се возиха на "влакчето-фуф-фав" и бяха супер доволни,и ние ,че не сме пак на пясъчника или поредната пързалка.....
Ами в такива приключения ми мина деня.

Сега ще се къпем,че нямаше ток цял ден,съответно и нет и топла вода ooooh! и ще полягаме.

# 258
  • Мнения: 467
Ооо, Ади, така беше лятото и с нашата количка, но ако трябваше да избирам по-добре с нея, отколкото без нея. Верно, че не са помислили хората за удобства. Тук например (дано не стана досадна с тези сравнения) на всяка спирка на метрото има асансьори за инвалиди и колички. Слиза се с тях до влакчетата. А на автобусите има едни специални платформи, които излизат напред и се допират до тротоара, за да може инвалидна количка да се качи. Та свикнах аз на това удобство, както и на улици без дупки и в София (за село да не споменавам) ми излезна душата от носене на бебе и количка едновремено  Outta Joint
Лулу, ти май ще сменяш работата, а ? Или си решила да си започнеш нещо свое  ThinkingПодклаждаш ми любопитството, ей  Wink
Тиги, Яворчето си има склоност повече към мисловната дейност, а не прави постоянно бели, като нашите неговорещи калпазани. Кога ще доживея и моят да се изкаже като него, не знам.
Лека вечер на всички. И пак за грипа- и тука се хванаха за тази новина като за спасителна сламка и със страшно удоволствие говорят само за него. Навсякъде е едно и също, сензации търсят хората.

# 259
  • Мнения: 361
Френско Тони,то и тук има "сьорчета" на някой спирки,ама са за украса.Защо да ги пускат хората да работят,като може и да не.......Не ми се говори направо ooooh! Инвалидите,милите не искам да знам как се оправят в тая джунгла Crossing Arms

хайде,лека от нас Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 530
Добро утро!Айде на кафето


Вчера записах дата за кръщенето на Ицко -10 май.
Изследванията на Ицко са добре .като преборим ангината ще е здравичък за кръщенето.
Лек ден.

# 261
  • София
  • Мнения: 3 911
Здравейте  Hug.
Анито, Андреа е много красива Heart Eyes.
Фетица, дано вече това да ви е последния вирус Praynig.
Яна, радвам се, че изследванията на Ицко са добри Grinning.
Лу, каквото и начинание да предприемеш през юни ти пожелавам успех Peace.
Относно свинския грип, снощи гледах по ТВ интервю с един лекар и според него това е поредната конспирация на фармацевтичните компании, за да си продават лекарствата. Думите му бяха: "Преди години изведнъж се появи "лудата крава", много шум се вдигна, след известно време както се беше появила така и изчезна, същото стана и с шапа по прасетата. После изведнъж се появи "птичия грип", но както дойде така и си отиде. Сега вероятността "свинския грип" да изчезне пак изведнъж е много голяма." И аз донякъде съм склонна да му вярвам, защото наистина като се появи някаква епидемия изведнъж и след няколо месеца истерия изчезва.

Свършвам, че довечера сме на детски РД и ще ходим с Аничка за подарък.
Приятен ден на всички     bouquet.

# 262
  • Мнения: 467
Добро утро,

Как сте днес ? Анаморф, вашето изпитание трябва да е минало (ако добре си спомням  newsm78), ела да ни разкажеш.
Марти, и ние сме на същото мнение. Измислиха птичият грип може би защото хората консмираха много пилешко, за да потръгне продажбата на друго месо. Сега или се консумира много свинско (все още има тъпаци да вярват, че месото е опасно), или просто са произвели много Tamiflu и трябва да го разпродадът. Пък, докато говорят за някакъв си врус, дума не се казва за кризата, за безработицата, за хилядите уволнени всеки ден и за глупостите, които върши Саркози...Приятно прекарване на рождения ден, забавлявайте се и лапайте торта на воля  Heart Eyes
Яна, и ти скоро ще има какво да ни разказваш и показваш  Wink Хайде да оздравее Ицето по-скоро, той всъщност вече трябва да се чувства по-добре, нали ?

При нас все същото.Е, омръзна ми от сивотия !

# 263
  • Мнения: 1 380
Анито, малката е страхотна лазарка.... Heart Eyes
Бързо оздравяване на болните Praynig

# 264
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
здравейте  Grinning

Днес почивам и уж го даваха слънчево и се бях настроила за разходки, а то- небето ще шадне. Таа, ще си поспя да си отпочина, само да заведа Йована на градина  Simple Smile

Ира, опасен чаровник е Алекс  Heart Eyes Какво стана, мина ли промивката ?

Аз пък, съм се шашнала от тоя грип нещо. Абе, незнам как е при вас, ама откакто родих съм станала една таква параноична на тема здраве и болести. Само някакви страшни филми си измислям и е много натоварващо. А недай си боже да прочета някоя тъжна новина тук във форума и ми държи седмици напред. Направо незнам какво ми става.

Иначе сме добре, Йована е полудяла на тема мечо Пух, има една песничка за този мечо на сръбски и само ме кара да я пея, по цял ден ви казвам, сънувам я вече тази песничка. Малко ми кашля, но тук има лек вирус, който напада гърлото и всички наоколо кашлят. Давам сироп, ще се оправи.  Peace

# 265
  • Мнения: 182
Здравейте! Ние се позагубихме, защото естествено от работа не остава време, сега Сами е болен за N-ти път с вируса с разстройството, кашлица, сополи, кътници го мъчат въобще красота. И нещо всичко ми идва в повече, и грипове и финансова криза...на в офиса останахме 4-5 човека.  ooooh!
Ама да не се оплаквам
Много са пораснали дечицата на които видях снимки гледам Алекс обича и той прахосмукачка, Сами ми я изкарва и ме кара да чистя Simple Smile, голям чистник, само където след 5 мин. няма и следа от чистенето.  Laughing
Поздрави и целувки от нас  :love:00

# 266
  • Мнения: 182
Виждам че сте си говорили за килограмите на децата, за говоренето - за килограмите да кажа:Сладкишче, спокойно ние сме 10 кг., а е момче, и то сега последния път стана 10 кг. иначе беше 9 600 кг., ама сега след този вирус пак ще падне под 10 кг., но повече ме вълнува да е здрав, единствено се ядосвам, че трудно му намирам дрехи -панталони, дънки, защото всички са му широки, дори и да са с ластик, но ...важното е да е здрав.
За говоренето - много сме назад - казва само - мама, тати, кака, баба, бау-бау, тао, пам ма /ще падна/-защото нали все се катери като катерица, тази дума я научи, пупа и това са думите. всико друго е със сочене, дърпане за да те заведе там където той иска, като иска да седне някой до него потупва с ръката, за да покаже че трябва да седне до него. Laughing всичките ни командори.

# 267
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ехоооо, май пак всички сте по разходки. Heart Eyes Да ви се похваля имаме си още едно ново зъбче - първият от последните 4 кътника вчера проби венеца. Grinning И сега спането е вече наистина спокойно. И аз съм по-добре, така че все хубави неща. За юни - наистина за работа става дума. Дано всичко е наред. Praynig
Анаморф, какво стана с Алекс? Промихте ли ушенцата? Надявам се всичко да е наред и скоро да ни пишеш хубави неща. Praynig Hug
Яна, страхотна емоция ще си имате на 10 май. Heart Eyes
За грипа - както моят мъж обича да казва: "Всичко е конспирация на СЗО в тандем с фармацевтичните компании, за да си пробутат новите лекарства и новите системи за лекуване". Дали е прав, казва ли ти някой. Но и аз си мисля, че има нещо гнило с паниката. Дали заради лекарства, дали за нещо друго, но има. Как пък всичките тия грипове, пандемии и прочее страхове, се случват, когато има нещо странично и наистина сериозно. У нас винаги като се разкрие някакъв политически или икономически проблем, изведнъж пускат и някаква дъвка за народа - я сканал около Лили Иванова или Славчо Трифонов, я нещо друго, а някоя болест, която иде от Запад или Изток, и много умело пренасочват вниманието в друга посока. Абе мръсна работа. Confused

# 268
  • София
  • Мнения: 5 752
Лулу,има нещо вярно! Twisted Evil

Анаморф,чакаме да пишеш! Praynig Hug

Марсиди  Hug Heart Eyes

Ние днес направихме една разходка до Западен парк и после тук по алейката.... прибрахме се папка и заспа уморен!
Като стане ще излезнем пак уж няма да вали и ще ходим да вземем билети за цирк Simple Smile

# 269
  • София
  • Мнения: 3 911
Бобче, и Аничка е "полудяла" по Мечо Пух. Обожава да гледа филмчетата, знае всички герои как се казват, имаме плюшени Пух и Прасчо и още няколко джунджурийки с техните образи Crazy. Като види някъде нещо с героите го сочи и иска. С две думи страшна работа.
Марсиди, дано бързо оздравее човечето Praynig.
Ира, нещо се загуби Thinking. Дано всичко да е наред  с Алексчо Praynig.
Димяни, пиши после как е бил цирка и било ли е интересно на Райън Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт