корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 330
  • 173
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 998
Бaмбина, а  с какво се мажеше?
С крем против стрии на Avon и Oriflame ,масло против стрии на Икаров и едно френско мазило ,което
ми даде моя приятелка.За капак бях прочела ,че Контратубекс против белези заличава стриите и
измазах една тубичка.Накрая дефакто не разбрах кое точно помогна или просто се заличиха от само
себе си.

# 106
  • BG
  • Мнения: 2 217
С крем против стрии на Avon и Oriflame ,масло против стрии на Икаров и едно френско мазило ,което
ми даде моя приятелка.За капак бях прочела ,че Контратубекс против белези заличава стриите и
измазах една тубичка.Накрая дефакто не разбрах кое точно помогна или просто се заличиха от само
себе си.

.... Сега се сещам, че съм чувала, че котратубексът върши работа  -  как не се сетих ooooh! ...
А нови ли ти бяха стриите? Дали ще ми свърши работа почти 2 години след раждането?!  Thinking

# 107
  • Мнения: 571
Аз ги мазах с Контратубек-нямаше ефект.А бяха червени,пресни,сочни и противни Sick

# 108
  • Мнения: 998
Сравнително нови бяха-появиха се може би около седмица-две преди раждането ,колкото и
упорито да се мажех с Mama Dona на Chicco .Започнах да се мажа след като се прибрах от
болницата.Чела съм за далеч по-скъпи мазила ,които стават както за нови ,така и за стари
стрии ,но не знам дали имат ефект и заслужава ли си човек да даде примерно 70-80 лв ,или
биха били хвърлени на вятъра.

# 109
  • BG
  • Мнения: 2 217
Бaмбина, а какви са тези мазила?  newsm78
Много бих искала да намаля стриите ...

Мерси, Мира - няма да взимам тогава ....

# 110
  • Мнения: 998
За Vichy съм чувала добри отзиви например ,но не посмях да си го купя-стори ми се много скъп Confused
От българските ,четох в един форум ,че добър е кремът на Дева.
Попадала съм и на домашни рецепти ,даже си пазя един линк-ето го:
http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD … 1%80%D0%B8%D0%B8/

# 111
  • Мнения: 571
Пробвай.Нищо не губиш.Къде даваш за други мазила там и тези 12 лева PeaceМоже при теб да има ефект,зависи от типа кожа сигурно.На мен белезите не ми зарастват.И белега от секциото мазах с едно скъпо мазило/90лв/и нямаше ефект ooooh!

# 112
  • Мнения: 998
*Мира* ,
за Дерматикс ли става дума?
Защото второто раждане при мен ще е секцио ,затова ме интересува.

# 113
  • Мнения: 1 354
Моят корем още не се е прибрал, но ще пробвам мазилата които казвате, дано да има ефект при мен Peace

# 114
  • Мнения: 571
Бамбина точно за него става дума. Peace
Моя лекар по принцип оперира и гърди и е по финните белези уж.И за това ми каза"скъпо е но е по-ефективно от Контратубекса"При мен нямаше ефект.Аз съм с много бяла и нежна кожа и белезите ми стоят така сякаш са от седмица две а не от години ooooh!
Ако решиш изпробвай го.Честно казано много малко мами май са го ползвали-изглежда от лекаря зависи,знам ли newsm78

# 115
  • Мнения: 998
Бамбина точно за него става дума. Peace
Моя лекар по принцип оперира и гърди и е по финните белези уж.И за това ми каза"скъпо е но е по-ефективно от Контратубекса"При мен нямаше ефект.Аз съм с много бяла и нежна кожа и белезите ми стоят така сякаш са от седмица две а не от години ooooh!
Ако решиш изпробвай го.Честно казано много малко мами май са го ползвали-изглежда от лекаря зависи,знам ли newsm78
Благодаря ти Hug
Аз четох ,че именно той е на-добрият за белези ,но лошото в случая е ,че всяка кожа е различна и това ,което е
подействало при един може и да не даде никакъв резултат при друг.

# 116
  • Мнения: 571
Не знам дали си запозната,но с мазането му се започва най-късно на 10ти 11ти ден от операцията и се маже 1 месец 2 пъти дневно!
Всяка кожа е различна,но се надявам на теб да ти помогне.Моята тубичка е 15мл гел и още имам,за второто Joy hahaha

# 117
  • BG
  • Мнения: 2 217
Това значи ли, че няма да мога да намаля стриите ....  Cry

# 118
  • Мнения: 998
Не знам дали си запозната,но с мазането му се започва най-късно на 10ти 11ти ден от операцията и се маже 1 месец
Всъщност не го знаех ,благодаря ти.Явно ще трябва да го купя ще трябва да е преди раждането Peace
Това значи ли, че няма да мога да намаля стриите ....  Cry
Не се отчайвай!Не може да няма козметично средство ,което да намалява дори по-старите стрии.
Ако искаш разгледай и този линк:
http://www.euro-woman.net/stretch_marks.html

# 119
  • Мнения: 292
На мен за стриите много ми помогна това кремче, препоръчаха ми го горещо в магазина:
http://www.sephora.fr/browse/product.jhtml?id=P1818&categoryId=C5241
Вярно е доста скъпо, но въпреки че започнах да се мажа 9-10 месеца след раждането стриите доста намаляха.
Не са изчезнали съвсем, но много се заличиха.

Общи условия

Активация на акаунт