корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 331
  • 173
  •   1
Отговори
# 120
  • BG
  • Мнения: 2 217
Maëlle^^ Бaмбина  Hug

Много ви благодаря!

Maëlle^^ - колко време трябва да се мажа с този крем и дали се поръчва от БГ? От къде си си го купила?


Бaмбина, страхотен сайт!!!  Peace

Последна редакция: пн, 25 май 2009, 15:04 от Stephy

# 121
  • Мнения: 292
В началото се мажех по два пъти на ден, после по веднъж вечер. Ползвах две опаковки от малките по 75мл.
Купих си го от Франция. Не знам дали го има в БГ  newsm78

# 122
  • Мнения: 2 495
Аз преди една седмица си поръчах крема на Гернетик , казва се Anti-stries или нещо от сорта, сега се мажа активно с него сутрин и вечер и почва да се забелязва промяна....моите стрии са лилави, т.е.все още има някакъв шанс, поне малко да бъдат излекувани(е, не съвсем)

# 123
  • BG
  • Мнения: 2 217
Maëlle^^, за мой късмет имам приятел, който заминава за Франция тази седмица. Дано да го открие и да ми купи крема!  Peace Надявам се на добри резултати.
Говорих с една терапевтка, която ме убеждаваше, че с LPG се намалява обиколката на корема.  Thinking
Ще пробвам и ще споделя ефекта!  Peace

# 124
  • Мнения: 188
Имам цъвсем малко стрии. Избледняха но не се заличиха съвсем.

# 125
  • Мнения: 16
вече 7 месеца след раждането корема ми е така голям все едно съм в 6 месец.неще и неще да се прибира като се погледна в огледалото все едно пак съм бременна. а по цял ден не ям -я хапна нещо ,я не хапна.вече нз как да го прибера а лятото идва и с тоя корем.на какво се дължи някой има ли идея , акато пък не ям ми става лошо и не хапна ли ми прималява.ако някой има идея как да славя тоя корем Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78

# 126
  • Мнения: 80
Корема ми се прибра веднага след раждането.Нямам проблем дори и със стриите .Мажех се през цялото време единствено и само със зехтин, вечерно време преди лягане. Много помогна. С нищо друго не съм се мазала.

# 127
  • Мнения: 1 085
вече 7 месеца след раждането корема ми е така голям все едно съм в 6 месец.неще и неще да се прибира като се погледна в огледалото все едно пак съм бременна. а по цял ден не ям -я хапна нещо ,я не хапна.вече нз как да го прибера а лятото идва и с тоя корем.на какво се дължи някой има ли идея , акато пък не ям ми става лошо и не хапна ли ми прималява.ако някой има идея как да славя тоя корем Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78

Коремни преси до припадък, въртене на обръч и масажи.

Колкото до увисналата кожа, май само в хирургията е спасението.

# 128
  • Мнения: 23 119
вече 7 месеца след раждането корема ми е така голям все едно съм в 6 месец.неще и неще да се прибира като се погледна в огледалото все едно пак съм бременна. а по цял ден не ям -я хапна нещо ,я не хапна.вече нз как да го прибера а лятото идва и с тоя корем.на какво се дължи някой има ли идея , акато пък не ям ми става лошо и не хапна ли ми прималява.ако някой има идея как да славя тоя корем Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78
Недей да гладуваш.По-добре опитай с режим на хранене и повечко движение.Виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386051.0;topicseen

# 129
  • Мнения: 16
да благодаря за диетката ,но активията с мюсли направо ми се повръща от нея,ама в истински я смисъл.като ям и едно гадене от тия мюсли,просто не ми понасят.с какво могат да се заместят.

# 130
  • Мнения: 998
Може да се замести с овесени ядки с кисело мляко ,или
трици с кисело мляко.

# 131
  • Мнения: 118
Наблягане здраво на коремните преси,ако не пластика Peace

# 132
  • Мнения: 23 119
да благодаря за диетката ,но активията с мюсли направо ми се повръща от нея,ама в истински я смисъл.като ям и едно гадене от тия мюсли,просто не ми понасят.с какво могат да се заместят.
С каквото и да е кисело мляко.Запиши се в темата,момичетата ще помагат.Аз имам чудесни резултати с режимите на Ипократис,негова пациентка съм.Много добре ми се отразява този начин на хранене.
За свиване на кожата по-скоро мисля,че масаж с подходящи кремове ще е най-ефикасен+ някакъв здравословен режим на хранене.Успех. Peace

# 133
  • Някъде там
  • Мнения: 110
а колко време след раждане (нормално) може да се започне с упражненията и коремните преси, защото мисля че има период на изчакване

# 134
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 056
Моят корем още си седи все едно съм бременна в 4 или 5 месец, но аз и преди си имах малко коремче и това хич не ми пречи.Стриите преди си ги махнах с едно кремче, на което пишеше EVELINE против стриии и с 2 опаковки се изчистиха за около 2-3 месеца.Сега ползвам Pekutalfa  и определено има ефект, но този път са много и ще ми трябва повече време.
А за изчакването-май беше 2-3 месеца, но незнам.Аз нямам намерение да правя такива.Нека, който знае, той да каже.

Общи условия

Активация на акаунт