корема след раждане и увиснала кожа

  • 51 348
  • 173
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 2 132
Дендри, аз съм с колан и с него се чувствам по-добре, отколкото без.

# 151
  • Мнения: 2 658
Абе и zа колана мненията са противоречиви, zащото отново хората са раzлични, нормално.. Един ще каже "помага", друг "не помага"... За сравнение аz примерно първия път носих колан, втприя път не. След първото раждане корема мо беше по_добре, отколкото след второто. Но пък първия път бях на 22г, сега на 30  Rolling Eyes .. Та поне при мен, не zная кое е водещото. Но корема винаги си ми е бил проблемната zона.
Мале Мире  ooooh! при толкоz труд, нищо ли, бе, душо.. Бъди търпелива, не може да не усетиш ефект си мисля  Hug Аz.. нищичко не правя  Embarassed
Но обръча.. добра идея. Хем упражнение, хем zдрав масаж. Май си zаслужава да се опита  Peace

# 152
  • Мнения: 1 380
Аз обръч си купих от магазините за 1 лев....струва 3 лева....
Няма смисъл от скъп обръч по 25 лева....същата работа върши, като този от 3 лв....ако искате по-голям ефект обръча се пълни с боб, за да е по-тежък.....но аз и без боб постигнах ефект....
А за целулит и стягане на кожата използвам ненадминатите масла на "Икаров" и като бременна ги ползвах и въпреки, че качих не малко кила нямам помен от стрии......

# 153
  • София
  • Мнения: 44 242
има значение големината. ако ти е по мярка да,но ако е детски Simple Smile

# 154
  • Мнения: 571
Angel_Dust Благодаря.Ще търся обръч и аз.
За колана-имам,носех и ефект нямаше ooooh!Сега го слагам само ако облека нещо тясно.Да ми прибира корема ooooh!мале до къде стигнах #Crazy
Сова търпение имам ама вече взе да ми писва.
За 4 дни съм свалила 1кг.А мислех,че с Дюкан се сваля по-бързо newsm78

# 155
  • Мнения: 998
Аз много бързо свалих с Дюкан ,обаче се провалих с "магическата" зелева супа.
Хем стоях гладна като вълк ,хем едва помръднах на кг.
Всичко е до организъм явно.

# 156
  • Мнения: 86
сладкишче утре отивам да си купя обръч и почвам само коремчето ми остана Simple Smile

# 157
  • Мнения: 1 380
сладкишче утре отивам да си купя обръч и почвам само коремчето ми остана Simple Smile
Само така....

# 158
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз обръч си купих от магазините за 1 лев....струва 3 лева....
Няма смисъл от скъп обръч по 25 лева....същата работа върши, като този от 3 лв....ако искате по-голям ефект обръча се пълни с боб, за да е по-тежък.....но аз и без боб постигнах ефект....
По-добре обръчът да е дървен. Продават такива в ХИТ.

# 159
  • Мнения: 86
Мацки купих си обръч от детски магазин ,някакъв който е на части и се сглобява. От вътришната страна е на вълнички (струва 2,80лв). Напълних го с боб и ориз да тежи и така по лесно да се върти ама пусто взе да ми ръби на таза та се чудя сега нали да не извадя зърната newsm78.
Сега и друго се чудя newsm78 как издържате по 20 минути с въртенето на обръча #Crazy та те краката почват да ми се схващат бе[smilie=smile3506.gif]
а после като си легна при мъжо имам чувството че ще продължа да вътя таза newsm62 newsm62 newsm62(шегикчка)

# 160
  • Мнения: 86
Киа дървен ама в Карлово къде ти такива екстри Sad
Затова боб ,ориз , леща кой квот има да мушка в обръча  Grinning

# 161
  • Мнения: 80
Нямам корем след раждането нито увиснала кожа. А колкото до килограмите те се свалят само с упражнения и диета.

# 162
  • София
  • Мнения: 2 381
Нямам корем след раждането нито увиснала кожа. А колкото до килограмите те се свалят само с упражнения и диета.
И аз съм така, но сигурно зависи и колко кг е качила жената.

# 163
  • Мнения: 86
Аз качих 20кг. с първото дете и свалих само 5кг Sad с второто качих 5кг след като го родих отслабнах 13кг с диета ,кожата на корема не ми е овиснала , но ми остана коремче което искам да махна Wink

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 12:28 от vankonasi

# 164
  • Мнения: 11
Зависи колко е увиснала кожата.
4 месеца и половина след раждането моят корем почти се прибра...
... пробвай да се къпеш с ексфолиращ душ-гел или сапун и след къпане - антицелулитният крем на нивеа
на мен ми помага за сега
УСПЕХ
 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт