Защо една жена не желае да ражда...

  • 72 155
  • 1 445
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Мъжете не искат да се женят защото са егоисти . Жените с едно дете  не искат друго  по същата причина .

Е, хайде сега обобщения и категоризации. За себе си можеш да говориш, че си егоист, защото се познаваш, ама за останалите.  Wink
Да не говорим, че по голям егоизъм е да родиш като циганите по 5 - 6 , да вземе първоначалната помощ и да ги хвърлиш на улицата.

# 16
Опа, тука не говорим за циганите, говорим за истински майки...

# 17
  • Мнения: 2 617
Но в крайна сметка ако няма стабилен мъж, определено е трудно

Ето, отговори си сам на въпроса!  Simple Smile

# 18
Абе то не е точно отговор, щото я дай едно универсално определение за стабилен мъж, а?
За една това е 30 год. по-голям от нея чичо с тлъста пачка, за друга..... (де да знам, не съм жена)

# 19
  • Мнения: 2 448
Е защо трябва да има универсално определение за стабилен мъж? Важното е жената да го чувства като такъв. За мен може да е най големия загубеняк, ама друга да го намира за стабилен и да му роди 3 деца, както и обратното, аз да мисля, че някой е стабилен, обаче неговата жена да мисли другояче.
Все едно да ми каже някой универсалното определение за идеалната жена.  Wink

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Аз за разлика от адашката Норе съм от другата шарената половина.
Имам едно, не искам друго.
Причини - финансови, емоционални, но достатъчно сериозни да не се считам за егоист.

Никой никога не знае какво го чака и какво ще преживее. И 20 деца да родиш, пак ще умреш сам. И те може никога да не се погледнат едно друго.

# 22
Ами ти що роди това, като ще умреш сама, а то никога няма да се погледне само?

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Ами ти що роди това, като ще умреш сама, а то никога няма да се погледне само?

Питаш защо не искам второ, а не това.
Това-то си го исках. И имам възможност да го отчувам  Wink

# 24
Simple Smile
Не се засягай, голям съм дразнител днес, ама то сигурно е от времето
Псувай ме на воля Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Simple Smile
Не се засягай, голям съм дразнител днес, ама то сигурно е от времето
Псувай ме на воля Simple Smile

Що пък да се засягам? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 406
Хм, причините могат да са толкова много, колкото са и двойките. Във всеки случай - причина.

# 27
  • Мнения: 830
Изплати ми ипотечният кредит и ще родя още 3   Mr. Green Mr. Green Mr. Green На този етап не правя деца, които не мога да отгледам нормално, както искай така го разбирай.

# 28
  • Мнения: 14 654
Много ми е смешна темата. А защо искаме да раждаме - сигурно за да има данъкоплатци за родината и наборници за армията, а не за да угодим на желанието си да отгледаме дете Mr. Green
Не познавам жена, която да е родила второ и трето дете не защото тя иска да има повече деца, а за да има първото брат или сестра  Crazy
Децата си ги раждаме заради нас, защото ни се е приискало да имаме, а не за да дадем живот по принцип. По някое време биологичният часовник се обажда и на жената й се приисква да има деца, не познавам нито една жена, която да не иска да има поне едно. Познавам един мъж, който не иска да има деца.
Отделно - ако семейството финансово не може да си позволи да отгледа 2 деца, взима решение да си остане с едно. Или пък се чувстват удовлетворени с едно.

# 29
  • Мнения: 2 175
Причини - бол..
Аз искам  и малчо също си мечтае за братче или сестричка - ама БНД за мен е недобър баща..т.е няма как да повторя при него със сигурност.. Rolling Eyes
Приятелката ми е разведена отдавна, но от 4 г живее с чудесен мъж, който я обича и иска още едно дете..ама тя категорично отказва..щото тъкмо си стъпи на краката..

Ако и двамата го искат -ок..Ама когато е единия..трудно

Общи условия

Активация на акаунт