АПРИЛСКИТЕ деца година вече радват нашите сърца

  • 13 169
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 67
Честит рожден ден Хриси!Бъди здрава, обичана и много щастлива!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 435
ЧРД на Хриси-Писи!!! Много здраве, щастие и любов!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Един спешен въпрос:

Малвина тази вечер ни изплаши. Както спеше се събуди с неистов рев, ама здраво пищене и дране ви казвам, не можем да я успокоим. Ни вода, ни чай, нищо не помага. Спира, пак почва изведнъж. Даже като тик правеше с главичката, като потреперваше.  От както се е родила за пети път се случва, но чак толкова много и дълго като сега, не е било. Дадох й Хамомила, и след умората и дългия рев заспа, надявам се за дълго. След предните случаи не сме имали зъби, няма Т, направо се изплашихме с таткото какво да я правим.
На някой случвало ли му се е подобно нещо???

# 17
  • Временно
  • Мнения: 788
Alokazia , Сиана е имала  същите изпълнения.Последно преди няколко дена.Нямам обяснение защо го прави.

# 18
  • Мнения: 1 095
Ева - мери, супер си се справила с темата !   bouquet

Дона, честит рожден ден, мила ! Жива и здрава и много обичана да си !!!   
bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 13
Благодаря сърдечно на всички за изпратената към нас положителна енергия!!!
Специално искам да кажа пред всички,че е много хубаво, че сме много единни в радостите и тревогите покрай нашите мъници!!!

Без да преувеличавам благодаря,че ви има....



Не пиша с имена за да не пропусна някой.В момента съм страшно разконцентрирана и мисълта ми е само за тази операция,моля да ме извините!!!

# 20
  • Мнения: 794
     Здравейте, момичета!
     Ние с Васко сме добре, нагаждаме се един към друг, аз рева от време на време, ама то е нормално - следродилна депресия някаква.
     С кърменето сме все така трагични, той постоянно пуска гърдата и после върти главата да я намери. Почти не суче, според мен, по-скоро се залъгва. Аз доизцеждам и дохранвам с изцеденото и АМ /розовия ХИП/.
     Благодаря много за съветите на polinita, hrisi-pisi, сиска и jul. Ако съм пропуснала някой, да прощава.
     Ето и малко нови снимки от нас:
     http://bebevasko.hit.bg/
     

# 21
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета!

На патерица: Честит Рожден Ден на Хриси - Писи! Много здраве, усмивки и приключения ти желая! Бъди обичана и обичай всеотдайно!

Честито на проходилите моми : Елица, Невена, Сияна и Бети!

Стискам палци на Калоян да мине безпрепятствено през изпитанието, изпращам много сила на родителите!

Ася, Васко е прекрасен - пу-пу! Много мили снимки!

Да се похваля и аз: Емата вчера беше за пръв път на фризьор. След като два месеца се борих с баща й, най-накрая получих съгласие и тутакси я метнах да оправим фасона, че малко приличаше на разплетена дамаджанка.
Детето понесе стоически събитието, резултата   не е кой знае какъв, ама това е положението.
Фризьора малко се попрестара с бретона и в резултат сме със стайлинг ала Мирей Матийо, ама то коса - ще порасне.

Целувки от нас!

# 22
  • Popovo
  • Мнения: 571
Темата е много хубава и цветна мерси   bouquet
Ася, Васето е голям сладур.
Ласи, честита  първа прическа на Ема.
Ние вече си имаме християнче, вчера беше кръщенето на Гого. Ето снимки.
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=4296&AlbumId=11541 … p;PhotoId=7868930

Търкулнахме и питка, първото което взе беше калкулатор, ще става счетоводител момчето   bouquet

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 14:16 от koketka

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
asja, Честито прекрасно момченце, миличка!  Hug
Толкова се радвам, много съм развълнувана - ама Васко е прекрасно малко бебе, разкошен е! Гледах снимките с голямо удоволствие!  Heart Eyes
Да сте живи, здрави и много щастливи!  Hug
Целувки от нас! Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Lassi, къде да видим снимки на Ема с новата прическа?
koketka, Честито ви християнче!   bouquet

# 24
  • Мнения: 116
 Здравейте и от нас!  Hug

 eva_merry, страхотна темичка!   bouquet

 aleks_love, стискам палци всичко да бъде наред при Калоянчо.  Praynig  Praynig Praynig Кураж и търпение, мила.

 reiana, честита ти шестица. Браво на теб!  smile3501
Много съжалявам, че не успяхме да се видим, докато бяхме в София. Срядата ни беше свободна, но времето не беше хубаво и си останахме цял ден вкъщи, а в четвъртък преди обяд си пътувахме за Сандански. Tired

 asja, честита ти рожба. Да ти е жив и здрав и много да слуша. Снимките са много хубави. Много сте сладки  Heart Eyes

 Честити крачета на всички проходили дечица!
 
 И ние днес търкулнахме питата. Кръсти си избра китарата   superuu и баща му беше супер разочарован. Надяваше се на топката или паричките поне, милия, ама то детето си реши, че музикант ще става.

# 25
  • Мнения: 200
Ася красавец е от малък Васко, ще го искаме за зет  Embarassed Mr. Green Heart Eyes Много целувки от нас! Радвай му се всяка секунда, защото ще видиш как ще порастне за нула време и ще ти се иска да е малък бебо пак  Hug

Честито на проходилите дечица!  Heart Eyes

Честито кръщене и на Гого  Heart Eyes

Гергинче радвам се че писа, Танче и ти душа се беше поизгубила, добре че времето се развали че да "тръгне" малко тоз форум Wink

Ние правихме кравай, но сега като се приберем за Гергьовден ще съчетаем именния ден на Габи и прощъпулника  Hug

Искаме да видим Ема с новата прическа  Hug

# 26
  • Мнения: 130
Ей, Ася - ама много е красив този твой Васил!!! Много, много е смешничък и сладък! Само да ви радва! И сега наистина те харесах повече с брюнет коса, честно!!! Не плачи сега! и аз така бях - вади свеките някакви подаръци  да ми дава и аз - рееееев - а тя ме гледа умно Wink Елица си отваря очите и аз - рееееев. Елица заспива и аз - рееееев - голямо реване беше - и аз не знам защо!!! Виж каква си хубавица - Васко е най-сладкото бебе - а ти плачеш! Тук толкова хора те мислят и ти се радват и милеят да ви видят снимките - а ти - плачеш!  Никакви такива!!! Много, много целувки!!!
Кокетка - честито ви християнче. При нас това е в рубриката предстои! Къде правихте кръщенето?

Честито и на всички други прощъпулковци - Бети, Сияна и Невенка!!! Ето едно смешно филмче от нашето ходене вчера (като проходи0:)
http://www.youtube.com/watch?v=mdRzuKao3w0

 А днес я разходихме и по Витошка - ами то такваз красота как да я пазим в къщи я!!! И взехме че срещнахме друга красота неземна - Емата Ласина с новата прическа с една нанизана фиба на бретона - баща й, милия, изглеждаше много нещастен, че е дал разрешение за подстрижка...Побъбриха си малко с нашия татко на тема: "какво, аджеба, може да се прави цели 3 дни с 26 съфорумки и прохождащи дечица в Априлци?" и така Simple Smile А Ласи изглеждаше една тахава много спокойна и одухотворена Simple Smile

Акварелка - кой ще каниш на прощъпулника? Само роднини или и приятели? И освен това за търкулването на питката по бял чаршаф и нареждане на различни предмети накрая...нещо по-особено? Тази питка аз ли трябва да я меса? (само не ми казвай да!!!). Ами сори, знам, че всеки пита през 3 дни как се прави прощъпулник, ама като през 3 дни някой прохожда, какво да се прави!!!

А в нашия сайт - опитах се там да кача видео, но преди имаше sign in и след това можех да вляза и да upload-вам видео - а сега не мога да открия как да се sign in...направо ме е срам от въпросите, които задавам - хората теми правят (Ева   bouquet) - снимки преправят - а аз не мога да вляза дори!!! Embarassed

# 27
  • Мнения: 70
Привет мами  Hug

Ева,   bouquet за темата, страхотна е.

Честито на проходилите дечица, да не ги изброявам, че все ще пропусна някой. Само успях да зърна Еличка, браво на детето, ама тя вярно вече тигели прави.

Ася
, голям сладур този Васко, а като се сетя аз как ревях, ужас просто, то едни емоции, чудеса направо.

Много позитивна енергия изпращам на aleks_love , стискам палци операцията да мине бързо и безболезнено.

Честита прическа на Емата.

Честито кръщене на Гого.

Алокация, дано случилото не се повтаря.

Ако забравям нещо, прощавайте  Embarassed

За прощъпулка няма да питам сигурно скоро. Такива изгледи няма, без да е хваната за нещо не може да пази равновесие и да стои права. А пък така да се навежда и изправя, абсурд, винаги трябва да се държи някъде. Останаха ли и други непроходили дечица?

Хайде лека от мен. Отивам да гладя ризи и панталони за утре  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2
Здравейте  Hug


Иначе - ейййййй, добс, нали не се надяваш, че не проверих за какъв дявол си си првила втори account като ivi...ама засега нищо не казвам Peace
helenblondy нямам др. акаунт беше от компа на снаха ми Grinning

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 328
Здравейте, момичета!  Grinning
Аз рядко пиша, но сега искам да споделя нещо с вас, защото знам, че ще се зарадвате  Grinning Отново ще ставам МАМА  Grinning Всичко стана ей така, без да сме го планували, дето се вика - пълна случайност. Първоначално бях в шок, но след това осъзнах, че това си е дар и вече съм много щастлива  Grinning По мои сметки ще трябва да се родим декември, но точен термин ще мога да кажа по-нататък  Wink

Моля се всичко с Калоянчо на Aleks_love да се оправи!!!

Ася, честито!!! Имаш най-чаровното бебче, да ти е жив и здрав малкия Васко!!!

Честито и на всички новопроходили и кръстени бебчовци!!!

Общи условия

Активация на акаунт