КГБ = Клуб на Готините Баби - 71

  • 16 212
  • 451
  •   1
Отговори
# 420
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 298
 Дуня,чудесни деца имаш!Остава да покажеш и внуците.

Деси, 6ти и 7ми са събота и неделя!Вярвам,че няма да се събирате в почивни дни! newsm78.Аз,нали съм синдикален,пак съм в комисията,но нашият реши сега след 6ти май да оценяваме!Така че ще успеем рано-рано!

Танче,утре следобяд съм тук,но ако не се засечем: ПРИЯТЕН ПЪТ И САМО ПОЛОЖИТЕЛНИ ИЗЖИВЯВАНИЯ!

А сега ви казвам ЛЕКА НОЩ, че утре пак ще се става рано - за последно през следващите 6 дена!

# 421
  • Мнения: 221
Танче, приятно пътуване, весело изкарване, и щастливо завръщане. Направи снимки. smile3509 Simple Smile

Деси, не се ядосвай за предателството, рано или късно всичко се връща. #Cussing out

Айша, заложи на бирата......Наздраве newsm24 Wine Glass

Приятна вечер, и лека нощ. Hug

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 614
dunia53, Янче-то, DELTA_DELTA, moni4ka, Georgena, desi_minkova (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Друсам ЧЕРЕШАТА  ейййййй Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 423
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
moni4ka' е изчерпалА лимита си и е запълнилА кутията си за входящи съобщения.ИЗЧИСТИ СИ МИЛА КУТИЯТА ТА ДА МОГА ДА ТИ ПРАТЯ СНИМКИТЕ

# 424
  • Varna
  • Мнения: 2 595
АлУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУу Компаниятааааа Hug
Момичета и аз да цъфна най сетне тука, че бях много заето тези дни.
Да ви почерпя със баницата със която посрещнах моето момче

Толкова искам да дойда със вас но немога . Просто физиотерапията ми се прекъсва по време на празниците и на 7 трябва да продължа отново
Наздраве Дружина, тъкмо Бате ми наля малко винце да се чукна със вас поне виртуално, мамка му.....

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 22:12 от DELTA_DELTA

# 425
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Танче лек път и от мен/КАЛО ДРОМО/-на гръцки.Задължително да си пийнеш узо но не какво да е а узо ПЛОМАРИ-това е най хубавото узо.Опитай от всички изкушения които ти предлага Гърция,и ще останеш доволна

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕЛТА каква физио терапия бе мила аз нали съм блонд и пак съм пропуснала май newsm78 newsm78
А баницата е страхотна хвърли малко и към Пловдив Hug Hug Hug Hug

# 427
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
За тези които все още не са видяли моето внуче КРИСТИАН,нашето ангелче пускам снимката още един път

# 428
  • Мнения: 7 391
                Янеее,тъкмо щях да пиша,че Дуня показа малкия Криско и тя ме изпреварила! Ама тоя път го е пуснала като за баби  Joy Joy Joy да не си вадите очилата,а да го видите  Laughing

# 429
  • Мнения: 263
Дуня, чудесни са ти дечицата, да са ти живи и здрави! Hug
Георгена, много благодаря за сайта! Hug  bouquet Точно този е! Peace
Танче, лек път и от мен и приятно изкарване!
Аз да попитам като говорите за диференцирано заплащане - докога е срока да се обсъди, тъй като съм до края на м. юни на работа и се притеснявам за себе си, да не ме елиминират по някакви причини. Миналата година не получих, защото бях само първия срок на работа и нямах достатъчно месеци. В училище споменаха, че трябвало да получим от инспектората известие. На мен много не ми са ясни тия неща.

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДУНЯ ех че красиво синеоко ангелчеееееее  Hug Hug Hug Hug ПУ-ПУ -ПУ
Да го посерат кокошките дано  Hug Joy

# 431
  • Мнения: 3
Дуня, и аз чакам снимки.
А ето ви и от мен малко реклами в стил "Зиче"







# 432
  • Varna
  • Мнения: 2 595
zi4e, имаш я баницата Душко Hug
Ама ако дойдеш към Варната ще ти я завъртя веднага със голям кеф.
Мнаго травми имам и затова ходя на физиотерапия а незнаеш защото не съм казвала. Wink Няма да се оплакваме я Wink
ТАНИТКА-на добър час мила newsm10

# 433
  • Мнения: 7 391
                        Жабче,пробвам да ти пусна нещо,ама дали ще стане!Цъкваш върху текста когато спре картинката  Laughing
http://www.grusskartenfreunde.de/postkarte-kuesse-2596.html
                        Видя ли как те примъкна Краско към Испанско! Laughing

# 434
  • Мнения: 3
Дуня, голям сладур е Криско - на колко месеца е?
Дидка, ха-ха-ха - туй море на испанско ми прилича

Общи условия

Активация на акаунт