Рицарки на Бялото кантарче 26.04.2009 - ...

  • 14 367
  • 452
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 642
Браво, Пуки - супер много се радвам за теб  Peace

Коконство хади кака да ми врачуваш, на кОт ит хареса - на кайве, на боб, на карти, на свинка пържола от врат  Mr. Green а кво шИ кайш  Wink Плащам в натура с вино и мезе и най-вече със себе си за компания. Е, малко повечко приказвам ама.... знаш колко истории съм ти насъбрала  Joy

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 21:49 от Червената Корса :)

# 31
  • Мнения: 493
Добавих бутче към салатата...мисля ,че днес е добре горе долу менюто ми Peace

# 32
  • Мнения: 4 447
Браво, Пуки! После, знаеш, захранването е трудно. Ще не направиш поне 1-2 дни захранване там?
Аз изпуснах залагането, ама другия път да свиркате  и на мен!
Пиле, идея си нямаш. По-широка дупка от мойта няма. Съди само по целта "талия" , а се водя с фино кръстче. Ама га ядох вафлите не ревах.

# 33
  • Мнения: 2 492
Захранването си е кошмар .
Като го хапнеш онзи ми ти картоф и като ти се услади ... и ти се иска една тава да има преб теб .

Няма да правя тук захранване , аз гоня подобрява на здравословните ми проблеми .
А за тях Емилова ми каза , че дори ако мисля , че ще издържа си трябват повече дни на плодове .

После иска да не ям животински продукти , но аз си зная , че без тях няма да изкарам дълго.
Затова планът е до 9 ти съм на плодове , след това до 19 ти се захранвам и ще вкл сиренцето , кисело мляко , яйцата и изварата - ще зарежа месото за поне 2 месеца .
После ще си направя изследванията на инсулина да видя какво е станало - и август още едно плодуване на черешки и диня .
След второто плодуване ми обещават да съм на шест с инсулина . Thinking

# 34
  • Мнения: 68
мами аз отслабнах с зелен 4аи 18 кг за 2 месеца но не с този от аптеките а натурален 5 литра на ден и вси4ки токсини и сланини навън

# 35
  • Мнения: 2 492
Само на чай ли ?  Crazy

Е такива неща не мога да си причиня .

Пак останах до късно , отивам да спинкам .
Спирам доматите заради Кокон , вкара ми муха , че те ми пречат и няма да ги слушам тук какви ми ги говорят , че са плодове .
Те са си плодове де ... но аз си ги водя зеленчуци и точка .

# 36
  • Мнения: 4 447
мами аз отслабнах с зелен 4аи 18 кг за 2 месеца но не с този от аптеките а натурален 5 литра на ден и вси4ки токсини и сланини навън
Laughing
Я, я разкажи !

# 37
  • Мнения: 68
Само на чай ли ?  Crazy

Е такива неща не мога да си причиня .

Пак останах до късно , отивам да спинкам .
Спирам доматите заради Кокон , вкара ми муха , че те ми пречат и няма да ги слушам тук какви ми ги говорят , че са плодове .
Те са си плодове де ... но аз си ги водя зеленчуци и точка .
неее сега ште взема да уморя ниакои штото не съм се уто4нила папках си вси4ко но 4ая беше задължителен и без захар мн важно

# 38
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Браво, Пуки! Май тегловната тема трябваше да е като се върнеш ...
Ми, те и тия, дето правят вафли, семейства имат. Ако всички кажат - няма да ядем сладко? Какво ще правят горките хорица, а?  Sunglasses
Аз се въртя край 65 кг, сантиметрите ги не зная. Тази седмица ми е почивна, само с децата грижи. И компютъра, ама и той ми е в графата подопечни. Друг път. За днес смятам да приключвам и да се наспя. Казвате, че било хубаво  Hug

П.П. При 5 литра течности на ден, горките ти бъбреци. Направи ли си изследвания? може и да си патентоваш метода, с пасти и зелен чай ... отслабване за чревоугодници  Whistling

# 39
  • Мнения: 68
Браво, Пуки! Май тегловната тема трябваше да е като се върнеш ...
Ми, те и тия, дето правят вафли, семейства имат. Ако всички кажат - няма да ядем сладко? Какво ще правят горките хорица, а?  Sunglasses
Аз се въртя край 65 кг, сантиметрите ги не зная. Тази седмица ми е почивна, само с децата грижи. И компютъра, ама и той ми е в графата подопечни. Друг път. За днес смятам да приключвам и да се наспя. Казвате, че било хубаво  Hug

П.П. При 5 литра течности на ден, горките ти бъбреци. Направи ли си изследвания? може и да си патентоваш метода, с пасти и зелен чай ... отслабване за чревоугодници  Whistling
забравих да кажа не оби4ам сладко ама никак ама солта с шепи я ям

# 40
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Оф обърках се. ДжейДито сменила аватара, и аз я взех за камъчкова. Отиде ми гадателският бизнес на кино. Джобчето ще чака още малко докато си възвърна силите.

От утре имам следната програма - да си изслушам хипнозата на Маккена, да си направя тибетските ритуали, да си направя дао масажите и да сваря 5 литра натурален зелен чай.

и понеже цял ден ще съм по задачи да си купя и един памперс за възрастни....



ejokohama, благодаря за споделената информация и добре дошла при нас. Peace
Тъкмо имаше нужда някой да ни  пораздвижи клавиатурите  Hug

# 41
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Пак аз - за лека нощ.
 Хубава тема където е казано доста за зеленият чай. От нея ми изкочи някакъв оолонг чай. Който го е пил да си признава.
май го има в аптеките.
Който иска - да поразгледа.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360794.0;all

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 23:32 от Арбанашка кокона

# 42
  • София
  • Мнения: 8 348
бе пих аз зелен чай, ама чак да отслабна толкова с ядене - цъ
не ми минават тия

Пуки, аз за доматите знам, че не се препоръчват като единствена храна
а при нервен стомах, захранване и тн съвсем
предизвиквали някакви дразнения
та като си на огравичено плодуване май е по-добре без тях

Кокон, и аз я обърках ДжейДито в началото

# 43
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
бе пих аз зелен чай, ама чак да отслабна толкова с ядене - цъ

то зеленият чай е пак безобидно.....ама си спомням миналата година една мацка как пускаше снимки преди и след и ни зариби да пием оцет.  Shocked
Embarassed Embarassed Embarassedщо ябълков оцет изпих сутрин на гладно  Joy Joy Joy
 после други мацки от фотошопа ни светнаха, че снимките били менте   smile3544

Е, вече не съм чак толкова отчаяна, обаче продължавам да съм си наивна и вярваща на всички  до безобразие.....

# 44
  • София
  • Мнения: 1 642
ААААААА, тва с оцетЯ го помня, добре че ми е болен стомаха та хич не правя експерименти.  Joy Joy Joy Joy

Коконоу, мноу бързо ти се изчерпват силите, аз кат знам кво ша питам, то по-добре да не отпочвам, че нали ми знаеш устата колко ги бълва в минута  Joy КъФ Маккена от утре, нали щеше Саутката да подновяваш.  Naughty Whistling

Мими ти и протеини на прах пи, като знам мъжО, тогаз нали още беше настоящ  Mr. Green, как ги беше подредил кофите с протеина, креатина и т.н. - на път бях да ти се обявяв за последовател и да отпочваме нова диет-вяра  ooooh! Ма някак си се удържах, как не знам  ooooh!

Добре дошла Ежко, много ми е дълъг ника ти, та те попрекръствам   bouquet От сега ти казвам, че ние тая идея с чая нема да я одобрим  Naughty Щото на нас си ни е добре на дългосрочни режими с бавни резултати, ама на мен неодобрението ми идва от близки лИбовни взаимоотношения с йо-йото. Иначе нищо лично, ма така работи моя мозък   bouquet

То аз и на Пуки Емиловата знаете, че не одобрявам, но щом тя е добре там ок, радвам се   bouquet Дерзай Пуки  Peace

Аз пък забравих да вечерям, щото ако знаете с какви глупости ми е пълна главата  ooooh! Ох вече си мисля, че по-важната причина да си намеря работа е да спра да мисля за простотии и да не умра от скука, отколкото финансовата нужда дето ме е подпряла  ooooh! ooooh! ooooh! Пък после що детето ми е рак и все наопаки. Ми с такава майка  ooooh! ooooh! ooooh!

Ма ви нищо не казахте по повод идеята за софийска среща, аааа, мързи ли ви бре  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт