Рицарки на Бялото кантарче 26.04.2009 - ...

  • 14 370
  • 452
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 348
а, няма лошо и оцет
ама на апчета
и най-вече да не очакваш да заслабнеш с него
или с чая
без режим и правилно за теб ранене нищо не става
всичко останало е за разритване на метаболизми и тн

# 46
  • New Zealand
  • Мнения: 871
да взема и аз отношение по въпроса за зеления чай. тук всички женски списания горещо го препоръчват като мощно средство против целулит/ за отслабване не се споменава/ и твърдят, че всички в Холивуд са луднали по зеления чай и се наливат с по около 2 литра на ден Sunglasses аз често пия зелен чай, загрявам си вода в електрическата кана и пускам 2 пакетчета вътре/ не искам да ми е много силна консистенцията/. не съм забелязала да отслабвам от него, но като че ли целулитът наистина ми намаля от него Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 1 642
Ох, тоя целулит е болна тема  ooooh! И аз пия зелен чай, да не мислите, че го отричам, просто не го пия всеки ден, а когато ми скимне или ми се допие.

Авентурке и аз като теб зимата преоткривам чая и ...червеното вино в добавка  Peace Сега обаче се преориентирам на таратор и бира (не в комплект разбира се, всъщност кат се знам, то па от какво да се разбира  Crazy).

Мда, май изтрещявам съвсем, така е, като забрави човек да вечеря  Crazy Crazy Нека ми е сега. Не че съм гладна, ама някак си така, прецакана се усещам и малко проста, щот сама съм се прецакала  Joy Joy Joy

Май е време да спя, че  #Crazy и  Joy и  Sick от гадния ми гастритен стомах

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 00:29 от Червената Корса :)

# 48
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Корсе, хич не е приятно усещането човек да си ляга гладен...ама ако можеш, добре. по- добре гладна, отколкото толкова късна вечеря Crazy

# 49
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
КъФ Маккена от утре, нали щеше Саутката да подновяваш.  Naughty Whistling


 Crossing Arms Makkeна е за душата и е хипноза с гальовен мъжки глас за добро утро.
След толкова висене тази вечер пред компа си извадих и необходимите мудри. Саутката ще е между другото.

Четох си писанките напоследък  newsm78 май доста налудничево вече звуча  Thinking я да си лягам, докато не съм се зарибила по още някой нетрадиционен метод.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 642
Кокони, добре дошла в отбора  hahaha  bouquet

Авентурке, споко, никакъв шанс няма сега да стана от топлото легло в студа, за да инспектирам хладилника - абЦурд  Naughty

# 51
  • Мнения: 1 369
Ко напрайхте вий бре, сън не сте спали  Hug
Ха дубрутру, лека кратка работна седмица и още по-лека накрая откъм кила   bouquet

# 52
  • Мнения: 1 934
Добро утро и  от Мен!

Е много сте готини.
Чета ви и се подсмихвам,много ме развеселихте сутринта след тежката нощ,тази седмица няма да има фитнес ще си скачам в къщи.
Митко пак болен,аман вече!
Айде по кафе за весела и спорна седмица!

# 53
  • Мнения: 1 369
Пак дубрутру  Hug Айде на мерките и теглилкитеееееееееее  Crazy
Бебче, бързо оправяне на Митко  Hug

Да докладвам справката с Кантарев к'во показа - за 4 дни 1,5-2 надолу, Да речем, че са 1,5. Значи мога да се надявам до края на първа фаза на още 2-3... 4  Crazy После мисля да мина за малко във втора фаза(да речем пак 2 седмици) и после пак да се върна в първа. Пък ако си тръсна и гъзинката малко, равна няма да имам  Whistling

# 54
  • Мнения: 4 447
Здравейте, прекрасни!
Бебче, да се оправяте  Hug Ей, тия Митковци все си кашлят значи... Не че и Енчовците са изключение.
То и аз се обърках. Викам си, брей тоз режим как ми действа, не помня кога си сменям аватара  Laughing
Ж, Hug Кажи за какво стискахме палци де!
--
Сега да ви кажа какво отчете кантара - за 4 дни -3,2 . Май е добре. Дойдох си на килата от 16.04 (след полугладна моно десетдневка) Разбира се, надявах се тайно кантара да покаже 60 кила, но ...
Продължавам си по схема, днес ще бъде 5-ти ден. Закусвам и хуквам по задачи, имам подготвен обяд и междина закуска (салата разбирай) и...
Прекрасен ден от мен!
Ха дубрутру, лека кратка работна седмица и още по-лека накрая откъм кила   bouquet
  bouquet

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 08:41 от камъче

# 55
  • Мнения: 1 369
...Разбира се, надявах се тайно кантара да покаже 60 кила, но ...
hahaha Абе и аз тъй, ама нИ мЪ огря  Crossing Arms

# 56
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Правих си масаж по едни точки и меридиани -  да си уравновеся енергиите,  да ми се изхвърлят токсините, да си раздвижа лимфата и да си засиля метаболизма  Shocked не съм очаквала, че ще има толкова голям ефект. В момента се изживявам като една малка АЕЦ.
Асса, ако минава покрай китните селца и види нещо светещо и въртящо се около оста си - приятно ми,  е аз съм  bowuu

Днес съм си заплюла антицелулитен масаж.

БебчеHug

# 57
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!

Бебче, бързо да му минава на Митето Peace!

Литъл, мерсаж за корекциите  Hug/ма е тъй хубаво да се видя в тая графа Flutter.../.

Кантарев си е стабилен, днес съм протеинова.
И дано се постопли да излезем, че вчера изкуках вътре и с двамата ooooh!...

# 58
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Добро ви утро!
Камъче, сори. Като го сложих чак, се сетих, че май имаше подобна картинка преди време, ама няма време да си потърся друго. Обещавам, че ще сменя при първа възможност.
За оцетЯ - може и да си е до човек. При мен на първи опит -3 кг за 4 дни. Уплаших се и го спрях. Но успешно го ползвам след празници да сваля за 2-3 дни каченото по тях. Повече не издържам. Иначе, стомаха е джелезен, само нервата понякога го хваща, ама се изразява в по-чести посещения на тоалетната  Mr. Green

......
То и аз се обърках. Викам си, брей тоз режим как ми действа, не помня кога си сменям аватара  Laughing
Ж, Hug Кажи за какво стискахме палци де!
......
Имах проблеми в работата, от един колега, дето и той не знаеше каква каша ще се заформи. Та много главоболия ми докара и няколко месеца се боря с последствията. В петък май вече всичко се оправи. Ще чакам окончателния резултат с фиша другия месец Simple Smile
Тази седмица чакам да е по-спокойна, само Петьо утре има две състезания в един ден. Не иска да пропусне нито едното, ще видим как може да стане. Вчера имаше едно ... тия хора нямат никаква връзка помежду си, поне да не бяха толкова близо. Ама той е ентусиаст. Като излезе, каза, че ги е решил, но не помнеше ни едно условие. За сметка на това, не вървеше, а сякаш фъркаше ... бяга, подскача ... беше много щастлив. Такива ми ти работи.
Отивам да поработя. Че е спокойно не значи, че нямам какво да правя, все пак. Ама чак до памперси не сме стигнали Simple Smile

П.П. Дай линк, как ги намираш тия географски обекти върху собствената си география  Praynig

# 59
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
 Hug
Добър ви ден
Браво на свалилите , браво на задържалите   bouquet
Мариетка ми скри шапката с тоя ханш  Peace .
При мен всичко е както съм ви казала " като река Дунав "  Laughing
Зелен чай (на Twinings с мента ) пия всеки ден - 1-2 пакетчета в 1 литър вода.
Корсата да не се Упуща с тая баница и еклерите , че отначало няма промяна в кантара , ама после идва като гръм от ясно небе
Хубава седмица
Ще ви наглеждам
Пък решете за софийската си среща - може и да дойда  Laughing
Мотористът все ме пита как са ми дружките - обещал да ви обиколим по празниците - дано не си остане само с обещанията  Tired

Общи условия

Активация на акаунт