''Парфюмни размисли и страсти'' 13

  • 11 228
  • 394
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 624
Mиши, с Фентъзито на Бритни може и да разгониме гостите Grinning

# 31
  • Мнения: 214
Едно клипче от мен!Бях скептична,като чух ,че ще се появи нещо подобно,но парчето си го бива.Всичко е направено с мярка и вкус,приятно ме изненадва!Още един повод да се гордеем,че сме българи,защото ще обиколи цял свят-Лилана,Снууп Дог и Мишо Шамара.Любопитна съм кой стои зад този проект....защото е направен с доста средства,а и Снууп Пее:Елате в България...при Лилана Wink Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=BFdmnYT7Dl4

# 32
  • Мнения: 2 590
Миши благодаря за поздрава, а това за сватбения ден си го написала толкова прочувствено, че без малко и аз да си отроня някоя друга сълза.  bouquet

# 33
  • Мнения: 4 156
Миши, благодарим ти  bouquet 

Момичета току - що си получих двата Герлена - Love is all  и Too Much Champs Elysees, и двата са нежни и въпреки, че първия се води плодово цветен, плодове почти не усещам, абстрахирам се от съставките и - момини сълзи, зюмбюли, дори нарцис - все пролетни и нежни цветя Simple Smile, Too Much Champs Elysees е по -плътен, пак има цветя, но са по -интензивни, наистина има зеленина, но всичко е плътно, богато и все пак стои ефирно -доста интересен и необичаен, при все това с класическо звучене - доста объркано обяснение, но ще ми трявба още време да ги разуча Grinning


# 34
  • Мнения: 133
Извън темата, какво ще кажете за http://www.fragrantica.com/perfume/Azzaro/Pink-Tonic-1250.html  Blush

# 35
  • Мнения: 13 624
На мене не ми харесва, защото много силно усещам цитруси

# 36
  • София
  • Мнения: 5 656
Да са ти честити придобивките, Тес, и със здраве да си ги пръскаш! Ще чакаме по-нататък и впечатления от по-обстойно носене. Откъде ги поръча, ако не е тайна?

# 37
  • Мнения: 133
Благодаря, хареса ми така, като чета описанието, но щом е силно цитрусов няма да ми хареса, мислех, че е цветен и сладък.

# 38
  • Мнения: 13 624
Е то всеки човек усеща различно миризмите, но аз защото имам много силна непоносимост към цитруси в парфюмите и може би за това така силно го усещам Simple Smile По-добре го пробвай. Може на тебе да ти допадне Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 156
Да са ти честити придобивките, Тес, и със здраве да си ги пръскаш! Ще чакаме по-нататък и впечатления от по-обстойно носене. Откъде ги поръча, ако не е тайна?

Благодаря Simple Smile, изобщо не е тайна -от размяна са ми, да  - ще ги понося и проуча, но нещо май не са съвсем мой тип, ще видим Laughing Love is all специално доста ме изненада - плодово цветен, но доста различен, от типа на Джуси Кутюр, даже бих казала имат доста сходства - момина сълза, зюмбюли, люляк, нарцис - и двата парфюма ми миришат на тези цветя, но Love is all е по- нежен от Джуси

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 15:54 от Tess d`Urberville

# 40
  • Мнения: 214
Честито Tess!Много здраве и късмет и следващи впечатления кой е по-от двата.Като те чета така мисля,че ще ти допадне много новият Гучи,Флора.Супер аромат също!
vili 10x !Влече ме да пиша та трябва да помисля сериозно по въпроса  Winkиначе изживяването си заслужава/каквото и да ти говорят/ Wink
stanimira о,познато ми е това криене  Laughing Иначе пусни картинка на Готие-то ,класическият ли е?Мноого отдавна го пробвах от едно момиче и май ми беше харесал доста,ама беше толкова отдавна.

# 41
  • Мнения: 4 156
Благодаря ти Миши, за мен версията на Шанз Елизе е по -хубав от двата, Любовта е всичко вече съм го пуснала в рамените - много ми напомня по нещо на Джуси Кутюр, а той е много хубав, но не мой тип аромат Simple Smile, Флора на Гучи ми хареса и на мен Peace

# 42
  • Мнения: 133
Е то всеки човек усеща различно миризмите, но аз защото имам много силна непоносимост към цитруси в парфюмите и може би за това така силно го усещам Simple Smile По-добре го пробвай. Може на тебе да ти допадне Simple Smile

Jaquie, четох, че харесваш парфюмите на Бритни Спиърс, можеш ли да ми опишеш Curious Britney Spears?

# 43
  • Мнения: 338
Със сватба свързвам Beautiful на  Estee Lauder. Дори и рекламите са такива,но определено трябва да се внимава с количеството, понеже лесно може да се прекали. Парфюмът наистина е разкошен (според мен Mr. Green).
За съжаление нямам никаква представа с какъв парфюм съм била на собствената си сватба  Embarassed
http://www.fragrantica.com/perfume/Estee-Lauder/Beautiful-528.html

# 44
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
преди 13 години през ноември на сватбата бях с Joop, вси още ми е любим парфюм
http://www.fragrantica.com/perfume/Joop-/Joop-Femme-3100.html

Общи условия

Активация на акаунт