ОКТОМВРИйче щедро пола си показва,мама,татко то безумно радва!

  • 11 252
  • 294
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 249
Hope777 не съм OnlyOne, но да ти отговоря - паролата и името са едни и същи на всякъде. Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
страхотна е идеята на OnlyOne  Hug, аз даже веднага пробвах, ама ти е пълна кутията. Иначе за инфо да знаете, че аз имам връзка с Джоя и тя с мен, ако някоя от нас се загуби да знаете кой да питате.
Аз както ви писах вече по-рядко ще се включвам, защото вкъщи нямам почти никакво време за нет, Валето ми заема цялото свободно. Сега спинка та затова пиша. След малко ще ходя на ортопед и после ще пиша какво ми е казал, ако някой друг има като моите болежки в тазобедрените стави.
Джени,дано бързо ти мине цистита  Praynig
За количките - аз няма да взимам. Дъщерята на мойта кръстница ми е обещала тяхната, а те много малко я ползваха, защото после си взеха лятна, а тяхната си е баш зимна. После ще ползваме количката на каката, която е CAM. Малка е и е много лека, удобна и маневрена. Тя си е точно, когато бебето вече почне да сяда, но не става за спане. Подарък ни е без да ни питат какво искаме, просто решили хората, че е лека количката, което си е едно удобство и затова са я взели.
Благодаря на искричка за линка за лекциите на 9 месеца. Записах се за целия май, въпреки, че 1-2 лекции ще пропусна, защото мисля, че съм достатъчно осведомена по въпроса. Но на 8 май ще съм там, защото много бързо се забравя какво е било първото раждане, въпреки, че не е минало много време. Та да казва който ще ходи тогава.

# 122
  • София
  • Мнения: 463
Софи  и аз съм на всички ,само без тази на 12-ти май.

# 123
  • Русе
  • Мнения: 511
Съжалявам!  Embarassed Вече имам място в кутията!

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 26
Sofy,ходи ли на ортопед Hug
Искричка, много се радвам,че ти помага кремчето на Ла Рош Peace Аз имам 2 от синята серия и съм ги ползвала по 1-2 пъти-нещо не ми понасят Thinking Като се намажа,след 2 мин. започва ужасно да ме щипе,зачервява ми се кожата и веднага трябва да го измия. Явно съм с много чувствителна и все нещо не и изнася, но затова пък живот и здраве бебешките продукти няма да се купуват само за бебишорчо,а и за маминка  Blush   Praynig  Даже се замислям да си купя слънцезащитен крем за бебета Party

# 125
  • София
  • Мнения: 463
Опитай на Себа мед слънцезащитната серия -те са медицинска козметика и били хубави за бебките Peace


Намерих го  http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&products_id=1145

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:33 от iskrichka

# 126
  • Мнения: 183
Здрасти!

Аз приключих с проекта си... той вече е реалност! да видим сега дали ще е успешен.....

Четох ви по диагонал много набързо... видях че сте си говорили за координати. Аз си мислех скоро защо да не съберем координатите на всички (телефони, имена, скайп и тн) да ги сложим в една таблица и да ги качим някъде, където само ние ще си имаме достъп. Периодично ще се допълва списъка и ще се качва обновения. Е това само ако имаме пълен консенсус де.....


Сега отивам да готвя и чистя и после ако ми остане време пак ще пиша... ако не.... утре!

Лек ден!

# 127
  • Мнения: 123
  Moмичета, коремчетата започнахте ли да мажете ? С какво ? Аз все още с нищо, а знам че правя сериозна грешка Blush . Миналата бременност се мажех с чист зехтин и в интерес на истината, само отпред по корема, голяма грешка, че не намазах и краката и дупето и отстрани на корема, защото баш там се нацепих. Вие с какво се мажете  Simple Smile

# 128
  • София
  • Мнения: 463
Против стрии се мажа с крема на Гернетик. Страшно съм предразположена към образуването им за съжаление, имам още от детската градина -израстнах доста по-бързо от другите деца и ми е супер тънка кожата. От началото на бременността се мажа ,защото бюста ми нарастна драстично още в началото. Вече съм на втора опаковка и нямам нови стрии, а старите бавто се заличават,то е ясно че няма да изчезнат съвсем, но поне не се набиват на очи. Мажа и бюст и корем и въобще ханша : дупето и кръста.Крема не е евтин ,но за мен си струва. Peace

Това е http://fialbg.com/gernetic/productdetails.aspx?id=54
66 лв струва

Не знам зимна ли ти е била предишната бременност, но със зехтин лятото няма как да се издържи-запушва порите и кожата не може да диша и съответно да се охлажда. Само някой обрив може да се докара .

kallii
много сладък този Васко   Hug слънчице.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:47 от iskrichka

# 129
  • Мнения: 123
  Мерси за предложеното кремче, видях в нета, че много го предпочитат и харесват. Мисля да го пробвам.
миналата бременност ми беше през лятото, но аз работех в офис, със силен климатик , явно съм имала късмет с тази подробност и не съм имала проблеми  Simple Smile.  И вместо да се потя , бях постоянно намръзнала  Laughing . Другите мами, кажете . Всяко мнение  хубаво да се знае .  Wink

  Мерси за комплимента за Васето   bouquet . Него го правехме толкова време, че сега майтапя мъжът, че  го е проектирал Mr. Green.  Приятно бремененее мамита. А, имаше тема за количките, никога , ама никога не купувайте количка Александра . Майко мила. ПО-голям гигант и танк, няма на света. На мен ми подариха и я позвах с големи усилия . На лято си купих нова  Mr. Green .

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 14:55 от kallii

# 130
  • Мнения: 203
Кallii-аз се мажа с Мустела на корема и гърдите,а по останалита места с олио на Nivea!а сега нямам нищо,но то си е и раничко!
А за Васко-спор няма голям сладурчо е Peace

# 131
  • София
  • Мнения: 463
Сигурно ти е било студено на пипане коремечто, това е поради същата причина ,зехтина не позволява на кожата да си върши работата.
А този крем само от представителството Гернетик на Е.Георгиев може да се купува доколкото знам,аз от там пазарувам ,и то когато ходя при Марков ,че е  близо и се запасявам за още няколко месеца. Икономичен е и не оставя следи .
От този форум прочетох много положителни мнения и се навих да го взема-доволна съм и благодарна на жените ,които споделиха.

# 132
  • Мнения: 3 641
О, и аз се влюбих във Васко Heart Eyes
За сега се мажа с олиото на Джонсън с алое вера.Търся си обаче  на Веледа, но никъд ене мога да открия Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета. Аз поокъснях с включването днес, но бях сутринта на БХС и после като се добрах до офиса ме емнаха с работа. Та сега като хапнах и реших да се запиша и аз днес Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 463
Търся си обаче  на Веледа, но никъд ене мога да открия Rolling Eyes

Виж на тази страница има координати на вносителя http://www.bio.bg/index.php?p=85&l=1&id=337 има мнения в нета за маслото против стрии 43лв за 1 месец стигало,аз лично не съм пробвала ,моя приятелка го ползва и ще я питам доволна ли е.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт