ОКТОМВРИйче щедро пола си показва,мама,татко то безумно радва!

  • 11 226
  • 294
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 463
На мен ми се появиха няколко петънца от слънцето вече и си купих ето това : http://www.framar.bg/%D0%BB%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D1%88-anthelios-x … -pid30005981.html
Вече  го ползвам  и е страхотно, икономично кремче за лицето и деколтето , имам лунички и не са мръднали нищо ,че обичам да стоя на слънце повечко-когато го има  newsm03
В момента ми е много чувствителна кожата ,не зная и вие ли сте така. Съвсем различна ми е от преди бременността, преди винаги съм имала нормална кожа -без някакви склонности към раздразнения .

Edira браво на теб ,че си решила, дано ти е сполучлива и с кеф да си я буташ Hug

# 106
  • Мнения: 68
Деско, честита ПЕТ МЕСЕЧНА бременност! Като решиш за Чикото казвай  Hug Лелеее... дано ти отмине  Praynig
Едира Честито мила! Вообще не се притеснявай, че рано я купуваш! И аз предния път я купих в шестия месец. Седеше сглобена в хола и всяка вечер като се връщах от работа си я гледах и бутах и си представях бебето в нея  Heart Eyes Количката аков последствие се окаже не съвсем подходяща, винаги можеш да я продадеш и да си вземеш друга  Hug
Джени Отивай на доктор, да не се окаже нещо мн. сериозно....
Нищо не казахте за Прити.....

# 107
  • София
  • Мнения: 463
Ani аз я намерих ,но не е влизала във форума от Четвъртък, 09 Април 2009, 22:10 .

# 108
  • Мнения: 23 114
Ani аз я намерих ,но не е влизала във форума от Четвъртък, 09 Април 2009, 22:10 .
Тя не каза ли,че няма да има нет,чкай да й намеря поста?! Thinking

# 109
  • София
  • Мнения: 463
Не Деска ,само за известно време нямаше нет.

# 110
  • Мнения: 23 114
Не Деска ,само за известно време нямаше нет.
Да,май не е това причината.Дано просто да няма възможност да влиза.На мен още много хора ми се губят,между другото.

# 111
  • Мнения: 152
Здравейте. Аз чета ,но няма какво да пиша, по обсъжданите теми. За количката вече казах, а за сърбежи, петна и лунички все още не съм в час. За сега нямам такива.
Дано всичко, които не пишат просто да нямат време за това.

# 112
  • Русе
  • Мнения: 511
Ох, хапнах си!

И аз забелязвам няколко човека, които ги няма.... Дано просто не им се влиза във форума!  Praynig

А иначе искате ли да си направим нещо като телефонен указател? Може и със skype имената, не само GSM-и? Само че къде да го качим, че да нямат и външни хора достъп? Или може на мен да ми ги пращате и аз да ги съхранявам, ако не измислим друго! Все пак да имаме някаква постоянна връзка!

# 113
  • Мнения: 3 641
Дано Прити е болничен, май вкъщи понякога няма нет Praynig
OnlyOne, приветствам идеята Hug

# 114
  • София
  • Мнения: 463
И аз съм съгласна + истинските имена  Peace Кажете само къде да ги дадем!
Аз съм Искра  bye

# 115
  • Мнения: 958
Джени аз не бях сигурна, че съм бременна и стисках, ама доста ме боля, около 10 тина дена Sad
Но главно акто пишках, през останалото време нищо, само ме напъваше често за вц. Но миналото лято имах, чак кръв имаше в урината толкова гадно, аам пак ми мина без лекарства. Ама като си бременна не прави експерименти иди да те види лекар, нещо си настинала явно,, поне на мен след като ми настине кръста.
За сърбежа, само ягоди съм яла, различно от обикновенно, но и детето яде, пък не се чеше  newsm78
И мен сякаш нещо ми се върте, че Прити, беше казала че няма да има нет. Дано е това, и всичко да е наред с липсващите, просто да са се отдали на почивка Simple Smile

# 116
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 375
Добрутру  Simple Smile само се отбивам да ви поздравя и отивам да будя децата за училище, че рейса минава и ако ни няма не ни и чака.
После ще чета и пиша. Heart Eyes

# 117
  • Русе
  • Мнения: 511
Добре, която е съгласна, да ми праща на ЛС истинското си име, телефон, скайп....каквото иска! После ще измислим къде да ги качим!
Аааа сетих се! На пощата ни в АБВ! Там има контакти!

# 118
  • София
  • Мнения: 463
OnlyOne пълна ти е кутията с ЛС .

# 119
  • Мнения: 45
OnlyOne   каква е паролата на общата ни пощата (на октомврийките)?
 

Общи условия

Активация на акаунт