ОКТОМВРИйче щедро пола си показва,мама,татко то безумно радва!

  • 11 209
  • 294
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 20
Деси, можеш ли да пуснеш линкове на тези марки, че нещо не съм ги чувала, а ме заинтригуваха като колограми? Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 1 197
Жени, мило обади се на Ковачева. аз имах някакви кофти резултати от изследванията и ме прати при доцент Джераси - нефролог, била и е учителка и всичките си бременни при нея праща, ще те прегледа и ще ти изпише какво да пиеш! тел и е 0887380519 в александровска болница е. но звънни на Ковачева Peace дано се разминат нещата бързо и лесно! Praynig Hug  bouquet

# 92
  • Мнения: 958
И аз имах цистин началото на бременността. Устисках без лекар, ама много ем болеше. Имаше нещо с мечо грозде или боровинка, за цистит. Лекаря най-добре ще каже. Дано скоро се оправиш, много е неприятно Sad
Аз пък снощи, ново 20. Като почна всичко да ме сърби, ужасно, все едно нещо ме хапе, събляках се, гледах гледах, няма нищо, и само се дръгна, мъжът ми умря да се смее, ама беше кошмар, не знам как заспах, то не беше дръгнене. И то се къпах със хладка вода уж да спре.

# 93
  • Мнения: 22 970
Деси, можеш ли да пуснеш линкове на тези марки, че нещо не съм ги чувала, а ме заинтригуваха като колограми? Simple Smile
www.mutsy.nl
A kakво й е на Руми,аз нещо съм пропуснала?
Едира,аз бих си взела лека и компактна количка,която да не ми заема мястото за багажа,щом пътувате много.

# 94
  • Мнения: 3 641
Реде, ако трябва да си призная тя още преди ме пращаше при Джераси, но аз се ослушвах.  EmbarassedЩе взема да и се обадя да ме види за всеки случай Hug
joya , за колко време ти мина горе-долу? Hug

# 95
  • София
  • Мнения: 1 197
*Jeny* иди!!! гледа те на ехограф ама всичко ти гледа бъбреци, пикучен мехур и тн. 50 лева ми взе за прегледа и ти издава документ и рецепта. абе не е малко ама да си знаеш всичко кое как ти е и след като Ковачеа и има такова доверие и аз и го гласувах. Peace

# 96
  • Sofia
  • Мнения: 26
joya,и аз съм така  Cry От вчера ми се появиха няколко червени петънца,които ужасно много ме сърбят и аз като теб се събличах и оглеждах,че нали и кученце си имаме,но нищо  ooooh! Стигнах до извода,че може да е плодовете и зеленчуците,които продават в момента,понеже може да са пълни с нитрати  #2gunfire ,а предната вечер прекалих. На мен много ми помага напоено тампонче с розова вода от аптеката или крем "Здраве"  Peace
Jeny,дано да не е цистит,а нещо по-леко и скоро да мине  Hug Praynig

# 97
  • Мнения: 3 641
Плами и аз имам черени петънца по ръцете, но не ме сърбят. Заради нитратите ограничавам зеленчуците или пък купувам български био. Не,че е гаранция,но все пак Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 463
Момичета, готова е новата програма, който иска да се запише -сега е момента  Peace
http://www.9m-bg.com/?p=rubrik&sub=1&id=5

# 99
  • Мнения: 22 970
Ох,днес ми е много лошо и повръщам.Sad

# 100
  • Мнения: 20
Присъединявам се към групата със сърбежите, но моите са предимно по корема, може би от това, че расте Simple Smile.Но петна ми се появиха по шията , едни такива кафяви Confused

Деси не мина ли това при тебе.....лелееее..... Hug
 WinkБлагодаря за линка

# 101
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз съм със сърбежи по цялото тяло, но без червени петънца!  newsm78

Умирам от глаааад! Треперят ми ръцете чак! А сутринта хапнах доста!  Sad Ще стана слон!

# 102
  • Мнения: 22 970
Мвгс,не знам,направо ми се раказа играта днес.Не знам дали не е от хрананта?!Снощи ядохме китайско,ще видя мъжа ми дали има оплаквания.:0

# 103
  • Мнения: 91
Добро утро, момичета! понеже активно обсъждате колички - ще се включа и аз. Какво мислите за колички на Chipolino? Харесвам две модели ама се чудя колко са надеждни и удобни за бебета. Ако някой от вас е запознат с Перфекта http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=379 ще се радвам да ви чуя мнението. Харесва ми всичко в нея - само че не е много широка - дали ще бъде комфортно за бебето да спи в нея?  newsm78

Ох сега с тази пролет и "полезни" зеленчуци направо сме предизвикателство по отношение на всякакви алергии и прочее. На мен ми се появяват на лицето, ама без сърбежа. Имах подобно нещо на малки години - беше от яйца и мандарини. Оттогава ги ям умерено, ама кой знае сега от какво е...  Crossing Arms

# 104
  • Мнения: 571
Jeni и аз бях със цистит миналия месец. Предписаха ми онова дето го рекламираха с червената боровинка. Не се сещам как се казваше.
Деси и аз твърдо реших, че ще си я взема тя е 840,00 лв. със всички удобства.
7.3 кг., с кош за новродено, 4 степени на облегалката, термочувал, ставащ и за двата коша, стол за кола (а аз не мисля да слизам от нея)

Като всичко това просто се поставя в нея. Няма досадни винтове, демонтажи и други такива.
Сгъва се с един бутон на дръжката. Много лесно.
 
Лично на мен материята много ми допадна. Има някакво по-топло излъчване, по-меко.
Закопчаването също ми хареса. Направили си го едно такова омекотено като с раничка. Въртях се въртях в 9+ и пак до нея се върнах.

Гледах и на Куини моделите. Хубави са но излизат на двойна цена и имам странното усещане че няма да влязат в асансьора.
А за сивото, гледах гледах и май го предпочитам. Особено ако имам сладко розово момиченце, което да го краси.
Както са казали хората на вкус и мирис таварищи нет...
Аз май си избрах  Joy
Успех на останалите  Hug

За зеленчуците - засега не съм имала проблеми, много се надявам така и да остане.

Общи условия

Активация на акаунт