Отговори
# 75
  • Мнения: 4 335
Направо казах,всички се зарадваха,не е имало нищо комично.Бях на 25

# 76
  • Мнения: 64
 И 2-та пъти бяха изненадани естествено,особено 2-ия! Peace
Първият-(2г.не можах да забременея) -бях на 25г.
Вторият-(никой не вярваше,аз също Shocked)-бях на 29г.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Казахме напълно естествено-''Бременна съм''.Всички много се радваха.На 21 бях.

# 78
  • Мнения: 346
Направих си теста по-рано и им звъннах по телефона-на мъжо и на брат ми. Те знаеха обаче какво ще им кажа, не можах да изненадам никой.

# 79
Първият  път забременях на 18 а родих на 19. Когато казах на майка  ми щеше да ме утрепеама след един месец и мина. А съпругът ми  (тогава бяхме още гаджета) беше най щасливия мъж на света . Вторият път  всички  реагирха много спокойно и  бяха  много щасливи.  Третия път на всички  казаха децата.

# 80
  • Мнения: 5 026
1 път на 29, сега на 33.Нищо по-специално не се случи-радостсамо.

# 81
  • Мнения: 2 334
Казах на всеки един поотделно за да им видя реакциите и те го приеха много добре.Бях на 24 години.

# 82
  • Мнения: 33
Още на 5-тия ден след като разбрахме им казахме.Първо казахме на майка му и сестра му.Те бяха мн изненадани и изплашени,ама това беше временно.След време го осазнаха и го приеха и сега са мн щастливи от мисалта че ще си имаме бебче.Майка ми,баща ми и сестра ми пак бяха мн изненадани,но не и изплашени.Абе при всички случаи всички мн ще се радват за теб.В момента сам в края на шестия месец и сам на 21

# 83
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Ми всички много се зарадваха,бях на 27.  bouquet

# 84
  • Мнения: 349
Първият път казах в третият месец, а вторият във вторият месец. Всички бяха много щастливи.

# 85
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
С първта бременност бях на 27г.Казахме на роднините,като влязох в 3м.Всички бяха страшно щастливи.Сега с втората бременност не съм чакала до 3м,казахме веднага като разбрахме.Реакцията беше ,като при първия път - радост Party

# 86
  • Мнения: 221
И при двете ми бременности казахме веднага щом разбрахме,че съм бременна,първият път бях на 21г.,а вторият на 28г.

# 87
  • Мнения: 180
Просто им казах,че съм бременна,всички много се зарадваха. Бях на 23г  Grinning

# 88
  • Мнения: 1 983
Ами моите родители реагираха доста бурно, майка ми се разплака. Tired
По това време сестра ми беше бременна в 6-ти месец Crazy. Но бързо им мина. Внучките им са с разлика 6 месеца и 1 ден и са си като сестри.

# 89
  • Мнения: 1 404
Ами на 25.... Няколко месеца след сватбата.
Моите родители се зарадваха, мъжо беше малко стреснат, защото беше неочаквано.
Неговите се зарадваха доста, даже малко прекалено, ама.... какво да се прави!

Общи условия

Активация на акаунт