Йорданка Фандъкова отговаря на вашите въпроси

  • 4 745
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 47 991
Реално всеки може да се регистрира и да пише от името на г-жа Фандъкова  Wink
Очаквам включване от г-н Борисов  Heart Eyes Mr. Green

# 91
от цялата работа излиза, че по предложение на районните кметове, дирекция "образование" ще дава допълнителни точки на деца за доуплътняване на групите...
иначе казано... старият регламен не бе задължителен, а настоящият се заобикаля... Rolling Eyes

Ох, какви са пък сега тези допълнителни точки?  newsm78  Sad

Г-жо Фандъкова, вие можете ли наистина да застането зад твърдението, че няма да има прием на деца извън системата?


имат право да дават допълнително до 6 точки на дете с решение... ама в регламента не пише колко често се събират за да го обсъждат

миналата година спускаха децата като социални случаи, сега ще са 10+
нали все търсехме кой е този НЯКОЙ дето уреждаше нещата.. е сега се разбра.. районият кмет е този дето "коли и беси", местният феодал по отношение на ДГ-ни... та, ориентирайте се

# 92
  • Мнения: 7 947
Според мен, г-жа Фандъкова не беше подготвена за въпросите, които и бяха зададени. Дано вече придобие предства и следващият път да получим повече отговори. Peace
Интересно е ,че не е подготвена, като се има впредвид колко време заема този пост  Whistling
Плодова, по вида на отговорите (стандартни, заучени фрази), някой може да помисли, че който и да е служител на Общината би могъл да ги напише. Поне аз лично не съм убедена, че Фандъкова е отговаряла. А пък като знам колко са наясно експертите, не ми се мисли за редовите служители.
  Peace И, не вярвам Г-жа Фандькова да прави правописни грешки. Laughing

Е защо да не прави грешки, не всеки е грамотен днешно време...пък и нашите деца не се знае ще ли бъдат грамотни - сега няма място за ДГ, след време не се знае и на училище ще тръгнат ли  Joy

Пък и както е тръгнало - защо да се хабим да протестираме и ходим по инстанции - те хората доста компетентно тук се включват...г-н Станишев - вие ще ни пишете ли  Joy

# 93
  • Мнения: 2 280
Аз пък мисля, че няма никакво значение кой е отговарял.
Отговаряше като политик, което ме кара да вярвам,че е САМАТА г-жа Фандъкова.
За съжаление, ако идеята е да се развяват лозунги, колко работа е свършена..ОК.
Мен обаче ми се струва,че ние родителите очакваме конкретни отговори на въпросите си.
В този смисъл, ако г-жа Фандъкова има нужда от време за да се подготви- ОК..нека се консултира с когото трябва, но да отговаря на всички конкретно, а не общо.
Иначе..аз по въпрса за ЕСПА мисля да не оставям така нещата..
НЕ МОЖЕ г-жа Фандъкова да казва веднъж,че няма нито един продължен договор на Частни училища заемащи сгради на бивши ДГ, понеже има мораториум..., а след това пак тя да казва,че ЕСПА понеже е образователна структура, макар да са й дали БЕЗВЪЗДМЕЗНО терен за строителство..ще я почакат да си построи сградата..в следващите ПЕТ години и..тогава..евентуално, ако не се забави строежа..може и да върне сградата... ooooh!
Аз предлагам да се преместим в "СТРАСТИ"-те..явно г-жа Фандъкова няма да отговаря повече тук... поне до края на май..(след първото класиране, предполагам...)

# 94
  • Мнения: 2 280
от цялата работа излиза, че по предложение на районните кметове, дирекция "образование" ще дава допълнителни точки на деца за доуплътняване на групите...
иначе казано... старият регламен не бе задължителен, а настоящият се заобикаля... Rolling Eyes

Ох, какви са пък сега тези допълнителни точки?  newsm78  Sad

Г-жо Фандъкова, вие можете ли наистина да застането зад твърдението, че няма да има прием на деца извън системата?


имат право да дават допълнително до 6 точки на дете с решение... ама в регламента не пише колко често се събират за да го обсъждат

миналата година спускаха децата като социални случаи, сега ще са 10+
нали все търсехме кой е този НЯКОЙ дето уреждаше нещата.. е сега се разбра.. районият кмет е този дето "коли и беси", местният феодал по отношение на ДГ-ни... та, ориентирайте се

Ти сега...защо издаваш Общински тайни, ааа?
Мислиш ли,че ще ни огрее всички?
Или..викаш..що не, след като миналата година огря над 1200 деца...тук пишем активно не повече от 100... Peace
..
Иначе..и аз очаквам включваме в бг.мама на Бойко Борисов и на Станишев..
Дори..мисля,че може в една тема.. Peace
Интересно дебат-че ще се получи..

# 95
  • Мнения: 6 323
Както стана ясно от публикацията на г-жа Фандъкова, няма да има повече отговори до края на м. май, затова заключвам тази тема.

Общи условия

Активация на акаунт