Твърде консервативна ли съм...

  • 10 278
  • 161
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами жената е написала много ясно защо не желае да постъпи така!
Цитат
И не мога да играя ролята на  домакинята-леля, която поднасяйки вечерята, намига към палавите млади със заканен пръст и сякаш казва :"Ей, да внимавате, че тука има правила и ще ви сложим да спите в отделни стаи, ама всички ще си знаем защо го правим и ще ни е неловко от това, и всички ще си знаем, че едно чувство за нечистота ни гложди отвътре..."
И напълно споделям мнението и.

# 151
  • Мнения: 2 229
...И аз на 13 имах гадже. Може да не съм правила секс с него тогава,но определено сме се натискали в училище,по пейки и т.н...

Ти това ако го смяташ за нормално..  ooooh!
Сега сигурно вече на 11 почват с натискането. Laughing

# 152
  • Мнения: 212
...И аз на 13 имах гадже. Може да не съм правила секс с него тогава,но определено сме се натискали в училище,по пейки и т.н...

Ти това ако го смяташ за нормално..  ooooh!
Сега сигурно вече на 11 почват с натискането. Laughing
Ами не го смятам за ненормално,имайки предвид днешните деца колко напред са с материала и разбиранията си. Аз също тогава по някакъв начин съм чувствала че го искам, а не защото  е било модерно или различно...

# 153
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Първо е много невъзпитано да отидеш някъде за няколко дни с човек, към който нямаш сериозни намерения (не мога да се съглася, че са готови да се обвържат) Второ, тя си е прокурорско чедо, дори не е непълнолетна, а е малолетна. С риск да се скарам с цялата рода на съпруга си, ще направя всичко възможно момичето да не присъства в дома ми.

# 154
  • София
  • Мнения: 62 595
Всеки си пази задните части. Не бих се вкарала в беля заради 14-годишно момиче. Родителите й като са съгласни да им дадат пари за хотел. Но работата е там, че те и хотел не могат да наемат пак поради възрастта на момичето.

# 155
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
...те и хотел не могат да наемат пак поради възрастта на момичето.
Могат без проблем - почти винаги при двойка стая искат само едната лична карта без да се интересуват кой ще е втори и дали изобщо ще има такъв.

# 156
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
И да, времената се менят, но този довод не може да притъпи у мен усещането, че има нещо в тая ситуация, което смущава, което нагарча.

Нещата са от ясни по-ясни - щом сърцето ти
казва, че това не е редно значи не е редно.
Обаче се разберете предварително с мъжа
ти, за да не стане обратно на това, което ти
мислиш за правилно.  Peace

# 157
  • Мнения: 2 229
Ами не го смятам за ненормално,имайки предвид днешните деца колко напред са с материала и разбиранията си. Аз също тогава по някакъв начин съм чувствала че го искам, а не защото  е било модерно или различно...

Извинявай, но не е нормално на 13 (6 клас newsm78) да се натискаш по пейките, да не казвам друго. Това, че в "днешно време" на 13-14 правят секс, не значи, че е нормално, нито значи, че е нормално да се натискаш на тая възраст...
Защитавай си тезата, че авторката преувеличава, но тоя довод беше смешен, просто.
Интересно дали майка ти, освен, че е познавала момчето, е знаела и че се натискате по пейките, и е одобрявала..

Но авторката вече се включи и каза, че ще откажат гостуването, така че няма нужда от повече съвети. Laughing

# 158
  • Мнения: 212
аз на авторката нищо не съм казала,водех спор с друга форумка
Виж какво,не смятам да се оправдавам. Естествено,че майка ми е била наясно. Самото определние "натискане" е доста разтегливо,за моите ( тогава) 13 години натискане беше да се гушкаме и да се целуваме,а не да се налазваме така все едно всеки момент ще се изчукаме.....
И да,за мен не е толкова ненормално!

# 159
  • Мнения: 2 229
Целуване и прегръщане не е натискане. Те и децата в детската градина си имат "гаджета", с които се цункат по бузката и се държат за ръце. Crazy
Натискане е съвсем друго, тип опипване, обарване, мръснишко гнявене и т.н. - много НЕподходящо за 13-14 годишна възраст, но да не навлизаме в подробности. Peace

# 160
  • Мнения: 212
Целуване и прегръщане не е натискане. Те и децата в детската градина си имат "гаджета", с които се цункат по бузката и се държат за ръце. Crazy
Натискане е съвсем друго, тип опипване, обарване, мръснишко гнявене и т.н. - много НЕподходящо за 13-14 годишна възраст, но да не навлизаме в подробности. Peace
Ок...
аз все пак нямах предвид гаджета,тип детската градина,но не сме се натискали толкова пошло,както ти го описа. Та за това съм съгласна с теб!

# 161
  • Мнения: 398
Ако бях аз още в началото щях да откажа.За какво пазаруване,какви разходки с човек от другия пол В ДРУГ ГРАД говорим на 13 год?!?Ако не у вас а на улицата се случи нещо с това дете,кой е отговорен?Що за родители са това не разбирам.Аз определено съм по консервативна.

Общи условия

Активация на акаунт