1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 67

  • 19 962
  • 441
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 683
Здравейте ! Позволявам си да ви пусна един клип с песен на Сезен Аксу   ''Върни се обратно''
Дано накрая Шех отстъпи и се върне

http://www.youtube.com/watch?v=qBFhTj_Zfvc

Sevi_nil, можеш ли да хвърлиш един поглед на тази статия дали има нещо ново? Не я превеждай мотамо само ако има нещо интересно и ново...знаеш какво ни интересува....
А тук е статията ако иска някой да я преведе.
http://www.huniliyiz.biz/index.php?topic=1523.780

 

# 391
  • Мнения: 132
Пенда---Енгин казва на Онур че греши или не постъпва правилно


anna3com      видях я  Берг---казва че преди в живота и е имало само Халит и за в бъдеще ще има само пак Халит.
                                               Вярва че Халит за нея  е подарък .
                                               Благодарна е че може да диша заедно със Халит.

Това набързо .После пак,че моята Нилюфер чака да папка и ме вика.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 10:56 от sevi_nil

# 392
  • Добрич
  • Мнения: 8
Не крещял на секретарката, а май на Фирдевс newsm78. Май  надеждата за хубав край отлетя  Cry Cry Cry

# 393
  • на морето
  • Мнения: 103
Както ни ЯДОСВА в последните серии и ОНУР немой я СПАСИ.Тя заслужава до стената и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
.АША МЕРСИ ЗА КАФЕНЦЕТО--много малка чашка бе къзъм,не ша ми стигне.
То , ако е италианско - и мъртвец шъ събуди ... Те така го пият - смъртоносна доза в малки чашки .За освястване .. За това го " лижат " цял преди обяд. Поне така са ми разправяли ....

# 394
  • Мнения: 683
Аз на тез трейлъри не им вярвам. То и в миналият казаха: За какво Бейза предупреждава шехи относно Енгин?
Вие да чухте нещо такова освен че още обичала мъжа си? Ами то това не е предупреждение а заявление....Аз очаквах да и каже че има таен харем някъде или нещо такова компрементиращо...а то обичам си мъжа.

# 395
  • Мнения: 31
Пенда---Енгин казва на Онур че греши или не постъпва правилно

sevi_nil, отново   bouquet , аз нищо не виждам явно  Embarassed

дали пък не му казва, че постъпва неправилно като се отказва от Шех?
де такъв късмет  Praynig

Magika76, за Фирдевс само предполагам, защото каза "къщата"  newsm78

Берг---казва че преди в живота и е имало само Халит и за в бъдеще ще има само пак Халит.
                                               Вярва че Халит за нея  е подарък .
                                               Благодарна е че може да диша заедно със Халит.



ех, дано и Шех каже същото за/на Онур  Praynig

# 396
  • Мнения: 683
Пенда---Енгин казва на Онур че греши или не постъпва правилно


anna3com      видях я  Берг---казва че преди в живота и е имало само Халит и за в бъдеще ще има само пак Халит.
                                               Вярва че Халит за нея  е подарък .
                                               Благодарна е че може да диша заедно със Халит.

Това набързо .После пак,че моята Нилюфер чака да папка и ме вика.
Ей тука се вика наздраве а после Горчиво, горчиво!!!
Сега вече мога да отида да спя...

# 397
  • Мнения: 9 745
Съсипана съм...Разочарована?........ newsm78Малко е ...Ох,това не е филм-приказка,както ни подлъгаха в началото,а филм на УЖАСИТЕ... #Crazy
Сърцето ми спря от мъката на Онур...Да той направи грешка с онова предложение,не го оправдава  това че е проверка,но тази нощ спаси човешки живот,и после той не изкупи ли вината си вече с толкова страдания?.......... newsm45
Загубих сън и душевен покой месеци наред,зарязах сем.зад.,книги поезия филми тв айдйли брадъри-целия си душевен комфорд захвърлих на бунището,живех с филма, само за филма,Само във филма,часове наред ровех в нета за снимки инфо интервйта и събирах в блог-във виртуалната си къщичка къде що намеря-да си имам под ръка всичко ...и изчезнах от действителността, а сега шамар след шамар от сценаристи,режисьор,шехита козльовци...САМО ОНУР ми остана и той като мен съсипан от мъка.......МЪКАААААААААААА
Ако филма е само 90 епизода,ще подлудея-не ме интересува някаква си сватба 10 мин на финал,неееее,не видях бебе,нито първа брачна нощ нито раждане,не видях патката Шех да дари с обич Онур-обич каквато той заслужава............Повече в живота си  не се хващам за никакви сериали....Ох,ще подлудея,днес не съм в състояние да се лекувам и с първите епизоди...да се напия посред бял ден ,ли,какво да правя да потуша мъката си................. newsm45 newsm45 newsm45

# 398
  • Мнения: 6
Аз сега съм уж на работа ,ама си размишлявам на ум.Мисля че Онур ще се откаже от Шех наистина ,а тя ще отиде при него .Нищо чудно да се стигне до сватба между Енгин и нея и тя да избяга при него .ОФФФФФФФФФФФФФ!!!!!!!!!!!!
  Ани много ме разсмя със извадките от снощи  и мен ме има в бисерите де  Joy

# 399
  • Мнения: 459
Много сте песимистични, бре! АААА! Не така!Ще се оправят ви казвам, това е приказка за любовта..... luvbed
Трета сватба ще има на финала! Нашто момиче малко инатливо, ама ше отстъпи, как иначе....

# 400
  • на морето
  • Мнения: 103

anna3com      видях я  Берг---казва че преди в живота и е имало само Халит и за в бъдеще ще има само пак Халит.
                                               Вярва че Халит за нея  е подарък .
                                               Благодарна е че може да диша заедно със Халит.


Ясна стана , значи , работата ...
Мен взе да ме гложди една такваз мисъл . Кое с кое се  преплело - реалния живот с филма или обратното ... newsm78  Ама то ,малко разсъждения ще излязат в стил : кое е първото - кокошката или яйцето ?  Joy Joy Joy Joy
Абе с две думи - сценарият за тях писан .....

# 401
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
И аз благодаря за превода снощи   bouquet
А ето и трейлъра на 89 серия с превод  bouquet  bouquet  bouquet на момичетата:
http://www.vbox7.com/play:4bc68a2d



Тук превода не е пълен.

Имаше на предните страници на Севи_нил, там всяка дума е преведена.

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 11:17 от Mishel_

# 402
  • Мнения: 459
Ама най-много ний да се разведем с мъжете си зарад този филм....всичко зарязаахме и от клиниката не мърдаме Joy

# 403
  • Мнения: 683
Ама най-много ний да се разведем с мъжете си зарад този филм....всичко зарязаахме и от клиниката не мърдаме Joy
Ами то моят мъж взе приспивателно да не ме гледа как вися на компютъра до 3:30 сутринта и да се ядосва....на път е да ме гони ама вие както сте всички далече кой ще ме приютява хич не знам newsm78

# 404
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Абе какво сте се завайкали за тази мунда Шех.

Всички да й теглят един кютек...аааааа.

Бурхан и Надиде явно не могат да си обяснят, защо Шехерезада ще се жени за мъж на годините на Бурхан. Като е толкова корназ, да изгледа сина си сама. Тя и без това не разправя, че е влюбена и не припада по Енгин. Като озлобена кучка е.
Затова Надиде, казва, че най-вероятно за материалната осигуреност се жени.

Много ми е интересно как ще я издържи тази първа брачна нощ. Сега тя се пробва до къде може да го понесе...ама да видим де.

Общи условия

Активация на акаунт