Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 233
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 119
Да е жив и здрав Генчо! Щастливо детство му желая!
Мастер, аз много искам всички да си намерят половинката, която ще ги допълва и ощастливява. Та затова съм загрижена за "необвързаните". Около мен има доста "свободни " хора. Слагам го в кавички, защото повечето не искат да са в този смисъл на думата свободни. Времената са такива, че е много трудно да си на точното място, в точния момент за да срещнеш точния човек....Иначе, Муцка го е казала много точно
Masterche, mazhe ima ....sigurno  newsm78 niakade.... Heart Eyes  hahaha
Има, ама или са заети, или са гейове....
И докато мъжете могат да си позволят да поергенуват , жените ги подпира биологичния часовник  и с две думи НЯМА ВРЕМЕ!!!
Кате, усетила си къде е проблема - харесва ти и ставаш масажо-холик  Grinning. Аз ходих на козметик за почистване , което включва и масаж на лицето. Момичето (на 19год филипинка) ми намачка и ръцете, и врата...А иначе хич не ме е срам да се съблека по сутиен и да легна по корем за масаж. Стига да има кой да ми прави. Има вероятност в скоро време да отида на тай-масаж тук. Разтапям се от удоволствие предварително  Wink
Блонди, ей така, между другото -   bouquet . Правя ти четки, за да ми боядисаш апартамента по-тънко  Heart Eyes
Пепитке, не ме разбирай погрешно  Hug. Не ти пожелавам да се карате, а казах че може да стане по повод тъщата, т.е. твоята майка. Имайки предвид многото вицове по темата. Нека винаги грее слънце на вашата улица и в твоя дом !!!
Между другото президента Христофиас е тук с жена си. Тази вечер сме канени в Интерконтинентал пак, но без деца. А аз нямам къде и с кого да я оставя. А и не ми се ходи много много. Агапито пък не иска да ходи сам. Днес видях кирия  Елси с жената на посланика в един мол. Следваха ги 3-ма бодигарда. А после са ходили на обекта , където работи моя мъж. И не са допуснали всички гърци и кипърци в залата. Пак има обидени. Това беше и светската клюка. А на всичкото отгоре  Енрике Иглесиас има концерт тази вечер, и няма да ходим поради същите причини. А и билетите са по 60, 100 и нагоре евро.
Хайде , да видим сега какво ще им приготвя да хапнат освен салатка  newsm78
 

 

# 76
  • Мнения: 0
Добър вечер ,има ли будни newsm09
Винаги,благодаря за пожеланията Hug,да ти се връща..Изобщо не съм си и помислила ,че ми желаеш злото,  no,няма такова нещо...На всички благодаря за съветите Praynig,..в крайна сметка всеки сърба попарата,която си е надробил Joy,никой няма да ми е виновен ако тръшнем едно скандалче Rage..за разнообразие на деня hahahaГолям клюкарник около теб,добре,че си ти да изкараш някоя клюка на хоризонта blahblah,както виждам изобщо не скучаеш PeaceА за Интерконтинентала не се куси newsm10,важното е да изкарате вечерта добре и дасте щастливи всички заедно/семейно/,ще имате и други шансове за излизане Peace,и ние често отказваме срещи и излизания по същата причина/няма при кого да оставим децата,но мисля,че повече е доверието на кого сте ги оставиш/,но живота продължава,нали така hug....И какво измайстори в колинарството??
Хайде лека нщ на всички smile3524

# 77
  • Мнения: 5 001
Времената са такива, че е много трудно да си на точното място, в точния момент за да срещнеш точния човек....Иначе, Муцка го е казала много точно
Masterche, mazhe ima ....sigurno  newsm78 niakade.... Heart Eyes  hahaha
Има, ама или са заети, или са гейове....
И докато мъжете могат да си позволят да поергенуват , жените ги подпира биологичния часовник  и с две думи НЯМА ВРЕМЕ!!!
Права си беее,ужасно си права....Така е....
Ако е писано..Ще срещна човека,който да ме допълва...Ако ли не...Язък,че никой няма да ми оцени достойнствата и да им се порадва  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ох! Голям майтап с тия мъже....С тях лошо,без тях още по-лошо  hahaha hahaha hahaha


Я малка закусчица...

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 08:28 от TheNMaster

# 78
  • Мнения: 903
                                                 Айде на закускааа...
                   

Катенце, за алоето малко инфо, дано ти е от полза, виж тук
А иначе за "отсвирването" на мъжОве, пък после да се оплаквам.. Whistling..., пък уж го давам мераклийка...  Wink......, абе ти досега не си ли ме изчислила, че кака ти Блонди е от породата "куче, което лае, не хапе" hahaha hahaha.... - в смисъл че го давам много ачигьоз-разтропана..., ма на думи само..., а иначе съм една душа-камбана Blush  и не знам още колко време ще ми е нужно за да се освестя от добре известната ви (на повечето) моя кипърска история.. Rolling Eyes..., та наистина да мога да помисля и поискам да съм с някой нов екземпляр...... Казват, че времето лекувало...- лично аз не вярвам в това... По-скоро събитията са тези, които имат такова свойство....,та кротко си чЕкам нЕкое събитие такова да ми се случи Flutter.... А междувременно така си дрънкам за ненапоената ми лехичка Mr. Green и прочие.... ей тъй, колкото да не се оставям да ми затънат сЮФсем гемиите smile3549.., бъзик да става и да поддържам висок боен /лИбовен Heart Eyes/ дух,
в случай че все пак нещо се зададе на хоризонта  angel008

Винаги, Пепитка, знаех си аз че ще има зарибени и ще потекат оферти за боядисване.. Joy... Ама я кажете, билети шЪ пращате ли.. newsm78..., щото ако трЕбЕ пътуването да си е на мои разноски, де е Киро на кирия Crazy Joy Joy

Мастерче, гледам сте зачекнали с Винаги вечната тема за недостига на читави мъже Mr. Green.... Ний много сме я обсъждали на едно друго място, където сме събрани все разведени/разделени с деца мацки и отдавна сме стигнали до констатацията, че: 1) статистически като брой жените сме повече от мъжете; и 2) като сложим настрана ангажираните, гейовете и роднините ни по права и съребрена линия..., то свестен мъж на тез времена да намериш си е цяло чудо.... Абе с две думи в пълна сила важи правилото че "мъжете са като тоалетните - или са заети...,
или са оср*ни" #Silly rotfImbo rotfImbo....... Та сЮФсем си права, че с теб язък, може да си останем недооценени 4470........ Обаче за нас важи и един друг лаф, който много харесвам: "По-добре сама, от колкото зле придружена!" Wink тъй чИ на некачестевната "стока" можем да й покажем.... finger

Айде стига писания, че докат си я получите закуската, то ще стане обяд... hahaha hahaha

Хубав ден на всички!

# 79
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Как са празнуващите тази сутрин ........ Party
Подхванал ли ги е мухмурлука или ........ Crazy Crazy
Мастерчееее и Муци мъже има и то много обаче въпроса е вие на правилната географска ширина ли се намирате  newsm78 newsm78:35:..........а сандвичите вече ги изядох тъй че ни ги търсете ще си похапвате плодове Mr. Green Mr. Green.......мерсиииии Мастер  chef
Винаги ейййййй да му се невиди изпревари ме тъкмо снощи слушах новините и викам ей сега ще ги светна с прясна клюка и хооооооооооп ти я изплю...........ама няма нищо де обаче казаха че е при вас защото се започвало някакъв строеж изцяло със кипърско участие та освен всичко друго отишъл да хвърли очо и натам Shocked..а кой знае може и госпожа президеншата да ходи на концерта на Енрике Party
Пепи и ние сме така с мойте дяца като няма къде да ги оставим пък и мъжо всяка вечер е на работа е га ти къде да излизаш след един вечерта #Crazy на някое бузуки и после главата ти менгеме на сутринта миришеш на цигари уффффф Rolling Eyes
Жабче ааааааа щом не си такваз чистофайничка тогава добре няма проблем тъкмо като заидваме някой слънчев ден в БГ може да се отбием да ти позацапаме и ние Mr. Green
Блондеееееее пишем заедно ...........мерси за инфото после ще го разгледам обстойно и ще приложа на практика Peace..........а за мъжката ти хипотеза по принцип и вярна ноооооо не винаги има и изключения ..........аз нали съм ужасна оптимистка Hug мога да те оборвам до утре ако искаш Mr. Green
Аз пък да ви се похваля подхванах пак някаква хрема дано да не се разболея съвсем тук времето е ужасно два дена беше страшно топло ходихме боси и по потничета а вчера и днес е ужасно облачно и дори вчера попреваля тук там  newsm78 #Crazy....как да не се разболееш свекито и мъжа й и те болни от три дена аз тичам по децата малеееее ужас ви казвам дано да не се влоши повече че незнам Sick Mr. Green

# 80
  • Мнения: 903
Катенце, лесно е да бъдеш "ужасен оптимист" (в любовта) когато си открил точният човек.. Peace...
Трудно е да бъдеш умерен, та дори и минимален оптимист, когато принципно не си влюбчива натура, изключително рядко допускаш някой да проникне в сърцето ти... и двата пъти в живота, когато това ти се е случило, нещата са завършили драматично-катастрофално Confused мдаммм... И при все това, както виждаш аз не изключвам напълно, че съществуват "читави" свободни мъже..., само отчитам факта, че вероятността да попаднеш на такъв, че и да ти трепне все пак сърцето за да се получи "спойката"........ еми малка е Rolling Eyes...

# 81
  • Мнения: 5 001
                                                 ....."мъжете са като тоалетните - или са заети...,
или са оср*ни"
#Silly rotfImbo rotfImbo.......Обаче за нас важи и един друг лаф, който много харесвам: "По-добре сама, от колкото зле придружена!" Wink тъй чИ на некачестевната "стока" можем да й покажем.... finger


Разби ме!Останах без думи!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Малееее колко си права.... hahaha hahaha hahaha hahaha
И умрях от смях между другото  hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО txtloves
Кате,оти ме спревари за закуската,спревари ме, Heart Eyes,но чак пък да издеш всички садвичи еееееееееее изобщо не го разбирам и  spam2не е чесно no,поне едно крайче не остави ли за гладните newsm53,.Пък на мен не ми пречи да се омириша на цигари Blush,важното е да става купон,после в банята и всичко е ок Peace....сега като мама е тук/да не се каня много/ама викам на мъжото да му друпнем едно купонче някъде Smile dance dancing Drunk пък  мама да гледа децата.Ако има желаещи да заповядат,купона ще е без покани smile3525
Мастерче,ако може ,моля, и са мен 1/2 санвиче ,не се вредих хапнах от плодовете ама не се заситих Sick и не само и от на Блонди вкусотииките лапнах,но нема отърване от този глад newsm62,...в такива моменти..гладно око,лошо гледа...забравям са диетата smile3521
Блонди,и аз се върползвах от инфото за цветята Peace,страхотни идеи има ,за които и през ум не ми е минало newsm10..За билетите сте се оправим Grinning,ти само се навии да ми обрисуваш  redecoration апартамента и  newsm62 и почивка ще имаш  sun,пък туко виж и поливач на градинката може да се появи hug,кои каза за периметрите,да смените...ооо Кати за геогравската ширина ,нищо не се знае newsm62 :
Жабчеее,пак те нема...не  ми се вярва,че имаш толкова задължения newsm12нещо започна да липсваш често,сподели бе мило да не гадаем,ако искаш разбира се blahblah,ние сме целите в слух Rolling Eyes,
Мастърче,горе главата newsm10,пишем заедно
Хаиде приятен ден на всички  bouquetтук пак започна да духа отвратително и студено,няма да слагаме пудра на лицето,днес е аванта newsm62
Х

# 83
  • Мнения: 5 001
Пепиткееее,нИ моЙ да тЪ оставим гладна бре...Ето едно обядче...

   

# 84
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пепита , ета ви душко , чета.  Peace
Кво да кажа , размотавам се из нас , ходих до магазина преди малко.
Имаше авария та нямахме ток час и половина. Обядвах сега и сядам да си допивам сутрешното кафе.  Crazy А след малко ще завъртя малко педалите на кроса и те такива ги върша.  Laughing
Дребния е на детска и е скука , нали една седмица празници и си беше у нас , та свикнахме заедно.  Simple Smile

Кати , децата са деца , нека разхвърлят.  Peace То умишлемо изтипосахме
пясъчника в тревата , та не си и личи даже.  Laughing
Ето на който му се гледат снимки от вчера и оня ден на двора.  Crazy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339593&pid=12055374
Даже забележи пясъчника е в нова декизация.  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 119
Най-сетне намерих човек да чисти къщата. Мъж е, от Непал.  Laughing Съседката е много доволна. Сега остава и мен да ме "задоволи"  Joy. Тези, които идваха от фирмата, не ги искам вече. Отначало бяха момичета филипинки и бях доволна, но ги изгониха девойките и сега са само мъже индийци, дето аз трябва да чистя след тях. Нямат представа от хигиена - нито лична, нито обществена. Да не ви занимавам с тези глупости, защото рискувам да изглеждам снобка в очите ви. Аз обичам/х  да си върша домакинската работа и не се доверявах на никого да ми я върши, но имам проблем със ставите и не мога да ги натоварвам вече.
Та и аз като кучето, дето само лае, пък не хапе,  не мога да правя често "кекс" , ама не ми излиза от главата Joy
Мисля, че все по-популярен ще става стария начин на запознанства и женитба - чрез посредник. Интернет може да мине за такъв, но си е друго да се включат познати , приятели, колеги. роднини.. В Малайзия, индийците (съседките ми са такива), по този начин се запознавали и ходели на астролог , който им казвал дали си подхождат. По 10-о балната система ги определял. Ако той каже, че не стават един за друг, тогава те се стараели да се избягват и да не продължават срещите. Естествено имало и изключения. Така, че професията на matchmaker-a ще става пак актуална. Разбрах, че и моите "свободни" познати нямат нищо против. Даже брат му на моя съпруг е такъв. Няма да го предлагам тук, че да не си развалим отношенията с вас  Laughing. Но го запознах индиректно с 2 момичета. Тръгва добре, ентусиазиран, но накрая не му достига капка смелост/решителност и не довежда нещата докрай. Може би с течение на времето човек става по-предпазлив, по-неуверен в себе си и по-малко готов на промени. А едно обвързване води със себе си и генерални промени. Аз самата живях "волно и безгрижно" до преди да родя Инес. Т.е сключих брак малко преди да родя. Все не можех да се прежаля. Мислех си, че никой не може да бъде добър "баща" на голямото ми дете. Бях се обрекла на нейното щастие. А така ми се е искало да мога да си подложа главата на нечие рамо, да престана да се правя на "яка пичка"...Обвинявах мъжете, че не са достъчно смели, но май в действителност се оказа, че аз не съм силната. Защото да си силен значи да покажеш на някого слабостите си....Не знам за вас, но аз усетих от самото начало, че това е МОЯ МЪЖ. Знаех, че ще сме заедно "завинаги". Приемам го като даденост, която никой не може да промени. Част е от мен. Пожелавам на всички да си намерят своето място в живота, независимо дали това включва и мъж.
Лелеееееееее, олях се с моите философии. Ама вие сте ми психотерапевтите.
 Hug на всички

# 86
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Блонди гледай сега никой не съм откривала просто бях на необходимата географска ширина и той се оказа на мойта пътечка та така съвсем случайно .......  Embarassed
тъй че вземи да посмениш малко пътя като се прибираш към вас мини от другаде никога незнаеш кой ще срещнеш на съседната успоредна Hug
Винаги напълно съм съгласна с теб  Peace Peace когато срещнеш  Твоя Мъж определено ще знаеш че е Твоя всичко друго е заблуда и пясък в очите Thinking.......а по отношение на домашните помощници аз съм за дори и да нямаш ставни проблеми що пък да си нямаш някой и аз така си имам гладачка и съм сууууууууууупер доволна трябваше ми две години да открия правилния човек и най накрая го намерих Heart Eyes......а и чисти хубаво засега само я викам да глади ще видим нататък Peace
Жабкееееееее сега не мога да си кривя душата ами сууууууупер е станал пясъчника такъв един като на облачета ооооо чудесен пък и май е доста височък аз като го видях първия път ми се стори нисък и че Краско ще стъпва вътре за да си играе но като гледам май отвън си играе тъй че не мисля че ще се цапа  Peace..........а този там жив зайо нова придобивка или newsm78.....и как се казва ние тук с домашните животни все в черно си ги избираме мойто пиле е черно на Мирка кучето беше черно пък и тя има зайче черно и сега ти охоооооооооооо  bowuu
Пепи такава съм си аз гладница  Joy Joy...другия път бързай повече hahaha

# 87
  • Мнения: 577
Ненагледни  Hug как сте?

Искам да пожелая на Шанкулче, да е жива и здрава и все така обичана !  Kissing Heart lovekiss Да са живи  и здрави всички именници,които са празнували тези дни   bouquet Flowers Bouquet Kissing Heart

Уморена съм от `почивните `дни. Crazy
Защо така не мога да си обясня.   33uu Бяхме 3 дни на вилата,свеки слага и вдига масата.Аз  една агнешка супа само,къде завъртях,но то пък `голяма сложнотия` Laughing Обиколихме кърища и поляни с мотора.Ходихме на манастира Св.Дамян и Козма.Отидохме точно,когато отчето правеше водосвет.Късмет извадихме.Да ви кажа честно  д....о ме боли  Embarassed Много твърда тая седалка на мотора. Но пък посетихме   и една ферма за щрауси  Laughing
Най-интересното беше още ,като тръгвамееееее...... Мотора  и колата са в Пл-в, Wink Няма как да стане да качим и  travel и  motor и детето на вилата само с един шофьр. 15 вариации направихме,но все не ми харесваха.И накрая викам:``Хич не ме интересува.Аз ще карам.Ти напред с мотора да оглеждаш положението за КАТ-джии  Mr. Green``Та така -Васето отзад и кака ви  успешно и сама се справи,че и полицаи  нямаше. Peace Гооооттттт от всякъде.Няма кой да ти каже ,``.......дай сега 4-та,намали,по-вдясно...........``Неща,които  си ги знам и правя но нали съм учаща и ми е писнало все да слушам едно   и също.От вилата се прибираме и трябваше да ходим на имен ден......та откарахме до 12.Но ми едно никакво днес.Уморено,рано станах ........Но от утре ще си вляза в режима.

Жабке,чудесно ти   е дворчето   Wink
Целувам ви всички .После пак ще включа.Отивам да заведа Васето на личната лекарка,че нещо се разбуха  smile3555

# 88
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Eeee Жу , браво бре шофере. Hug
Така е , като няма кой да ти дудня. Ще вземеш и книжка
и ще е голЕм кеф.  Peace

Кати , бая е висок , към 40-45 см. , изграе си детето и му е кеф.
А зайо си няма име ,то е дърт , може да има 6-7год. , но
е много кротък и затова си го пускаме и голяма игра пада.  Laughing

# 89
  • Мнения: 577
Жабче, на 15 съм на изпит . Ако пак ме резнат -ще се бия  box Да не ми мине котка път де, да направя някой фал.Но ако го направят пак за пари -няма да си мълча  no
Винаги,умрях от смях с домашния помощник.Първо си го представям един нисичък  с две,три бои по-тъмен по рождение и много цветно облечен.И после......... и в най-големите ми фантазии не мога да си представя  МЪЖ да чисти  Joy И то това да му е работата  Joy Joy Joy Охххх много ми е смешно. Като се знам,че  не съм от най-редовните аз ще ходя само след него да гледам какви ги върши.

Общи условия

Активация на акаунт