Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 193
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
ООООО, шУшУЛчЕ,ОДЪРТЯВАш А  smile3501 БРАВОС,още един рогат добитак в партията ,но май като гледам няма да задмините  уфсете,те миналия месец бяха доста.ТА newsm59  party023 newsm38,ОТ ЛюБОВ И ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВАВАш
 txtloves
Кате,напълно те съчувствам, Hugпрегрядки за успокоение,най-редовно ми ги сервира мъжото подобни,и накрая най-интересното все аз виновна и детето ми лошо smile3511,...След редовните скандали,той реши да не ходим у семейства,който не искаме да идват в къщи.Аз съм  newsm10,само да не идват,като последния път счупи на малкия тлв ,почти разби къщата сина на приятел на мъжото и баща му вика,че няма да го води повече,че сина ми не знаел как да играе с деца,сигурно не си беше с всичкия ,..както се казва ..меляй по-на едро newsm10

# 61
  • Мнения: 119
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ШАНКУЛОВА!

Минавам набързо да ви проверя и си слагам шапката-невидимка. Много ми се спи, та чак ми се реве. Ходих на разкрасителни процедури днес и от масажа така съм се размекнала, чак съм се разплула.
Пепитке, случайно да си белила картофи? Аз с обелките много често изхвърлям и белачката. Не съм губила пръстен, но може на теб да ти е паднал така. Да не би да си на диета и така неусетно да ти се изхлузва? А , бе, при всички положения не е зле да си купиш нов  Peace Не вярвам да се разделите, само да се поскарате може покрай гостуването на "тъщата"  Laughing
Кате, съчувствам ти. Аз също съм попадала в подобни ситуации, но не същите. Винаги правя компромиси със собственото си дете, заради гостенчетата. Стигаме до там, че моето реве, а другите играят. Мога само да ги ограничавам тези събирания, но не и да ги спра тотално.
Блонди, много са ти хубави китките! Редовно да ги поливаш! Но не забравяй и себе си  Heart Eyes.
Жабке, наистина нещо става с теб, но го пазиш в тайна . Ще ни умориш от глад, бе, бабче. Я виж Катето - без кафе, без закуска, как няма да е и нервно  Wink
Лек ден на всички  Hug

# 62
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Винаги , почивни дни са и си поспивам.  Mr. Green
Вчера пък бях на среща със софийските бабетки от темата.
Днес правих пясъчник на дребния , остана само след празниците да взема шпрей и да го изографисам малко и ще стане супер.  Peace
Ето дворчето където Краско играе , вече е и с пясъчник. Wink
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=373171
Там дето няма тревица до пясъка сме насяли китки ,
та ще стане прекрасно след някой ден.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 500
Днес е св.Ирина и Мирите и те празнуват.Та почерпете се за мойто здраве!
Заповядайте!    Малко бира и винце!    Естествено и десертче!
Аз няма да празнувам,щото няма с кого...Зарината съм до ушите с багажи и не мога се оправя вече цяла седмица......МОя мъж всичко беше донесъл в Търново-от солничката,минеш през съдомиялната и  стигнеш до спалнята......Ужас!Ей за това ме няма тез дни,ще ме извините за което,но такова е положението,просто не мога себе си даже да намеря на моменти! Mr. Green
Айде лека ви вечер и умната утре с агнешкото и трапезите!  bouquet

# 64
  • Мнения: 903
Шанкулчице , жива и здрава да си, душице /и ти, и тавариш Станишев-примиер-моторист motor Joy наш,
венсеремос perko също рожденник
/!
Да ти е хепи бърфдея Mr. Green  и дълги години да го посрещаш с любимите на сърцето ти хора!

Мирката, да ти е живо името и Св.Ирина винаги да те закриля!

Жабче, да ти кажем бабче тенкю Mr. Green за китките дет`ми ги нахвали Hug... Ама чудно сте му го подредили на Краско детския кът в дворчето!

Катенце, и на теб мерсаж... Пък за твоето алое да те питам как така едно цвете в две нови саксии си го разделила и разсадила newsm78 издънки ли имаше? Ако си му нарушила кореновата система нещо и си го боднала изцяло в нова почва, може затова да ти загива Rolling Eyes

Пепита, ей на и Кати ти е казала за в леглото добре да се огледаш за пръстена.., пък щом казваш че няма чалъм да ти се изхлузи сам заради отеклите пръсти, значи ти бре, душо залисана, Mr. Green си го свалила - спомни си кога за последно, по какъв повод и къде си го махнала...- по тоя начин /ако се сетиш де/ поне ще стесниш периметъра на търсене. ---- Пък и една мисъл ми се врътна из главицата.., сЯ да не те стряскам..., ама историята познава и такива случки.... абе беба да не го е глътнала? Sick... ----------- А за четкоплескането да ти кажа: ехеееее, аз цели стени вапцам - вкъщи хола в три различни цвята, собственоръчно добити /не купуван готов цветен латекс/ и примерно брат ми дето сума пари изръси преди година за основен ремонт и 2пъти майстор му пребоядисва хола и пак всички казват, че у нас е по-хубаво боядисано bowuu... хем неговите стени идеално шпакловани, а моите не са и въпреки всичко... Аз лично така си обяснявам, че което е пипнато с ръчичка от сърче и с мерак направено, то винаги е сполучливо  Hands Thumbsup......... Та ако нЕкой си търси бояджия, аз съм насреща.... Ем кат`за мои хора нЕма да ви взема мноо скъпчийски. Joy Joy
Винаги, пиле, аз китките ги поливам, ама мойта лехичка нЕма кой да накваси Blush fiuuuuuu ... Абе то кандидати ще се намерят, ама аз съм една джофра залюхана... #Silly - вместо като усетя че някой мАж ме е позагледал да му дам мигач   Wink едно-друго, аз кат`я вирна тая човка на другата страна - един вид "не се барам"... И що така реагирам Rolling Eyes незнам, ама инстинктивно ми идва да "хлопва кипенците" още преди чУлякът да е имал възможност да ме задене Joy... Предполагтам е някакъв вид защитна реакция по системата "Парен каша духа"......., че и таратора духа...rotfImbo

Еййй пак голям ферман изфабрикувах... Crazy
Айде, лека ви вечер!.../с изключение на празнуващите - на тях тежка да им е, ама от копунясване  Hands Thumbsup/

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 21:58 от blond_time-out

# 65
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мирка , честит празник!
Да си жива и здрава и много щастлива.

# 66
  • Мнения: 500
Шанкулова,да си жива и здрава и много,много щастлива!И в най-скоро време и едно момченце да си имате!

# 67
  • Попово
  • Мнения: 687
скромна почерпка за именния ден на обичния ни син Генчо  Heart Eyes

Честито на именничката Мирка и рожденничката Шанкулче, разбира се на всички днес празнуващи ъндъркавър именници  Hug

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 08:58 от PePeNa

# 68
  • Мнения: 903
                              Честит светъл Гергьовден на всички!
Нека Св.Георги, наречен Победоносец, помага в нашия живот винаги доброто да побеждава над злото!


Харесвам много тази песен, защото тя олицетворява надеждата и ви поздравявам с нея ----->

Пролетта на рамото ми кацна - жива и зелена...
Скоро е Гергьовден!
Слънце пак мечтите съживява - млади и горещи...
Скоро е Гергьовден!


Пепенче, жив и здрав да ти е юнака Генчо!  bouquet
И на всички останали именници също от сърце пожелавам здраве и всичко най-най в живота!
Аз специално имам много близки и любими хора, носещи името Георги...(и един не чак тъй любим - бившичкия Mr. Green...
ама и на него само добро му желая де Whistling все пак е баща на дъщеря ми...)
.. Та мисълта ми е че и аз днес съм настроена за празнуване и в момента обмислям на кой да се натреса на гости hahaha Joy щот`нали на имен ден не се кани... Laughing
Прекрасен ден на всички пожелавам!

# 69
  • Мнения: 5 001
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!


Мастер, как ще имаш личен живот, ако все си на работа, миличка? Поне лятна почивка плануваш ли?
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А кой е казал че нямам личен живот? Joy Joy Joy Joy
Само дето в него няма място за лигльовци...Май мъжете са се свършили шЪ знаЙтИ.... Tired


ЗаСега нищо лятно не планирам...Че като планирам нещо и все се провалят плановете....Каквото дойде....


# 70
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
аааааааа момичета ще ме извините ама снощи пак нямах интернет та пропуснах да поздравя.... Embarassed
Шанкулче мила да си жива и здрава все така красива и обичана .....  bouquet  bouquet
мирка и генчо честити ви именни дни да сте  винаги щастливи и скоро до близките ви хора в обятията на любимите..... Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet
пепи намери ли пръстена  newsm78...виж кво се сетих ма да не се смееееееееш виж да не се е закачил на гъбата ти за баня hahaha
блонди да ти обясня за моето алое ....значи то беше едно и в последствие се разхубави и умножи и извади второ алое аз изчаках да порасне достатъчно и като го разрових за да видя аджеба кво става се оказа че и корените са отделни и реших да ги отделя в две отделни саксийки обаче нещо полилавяха newsm78 бяха щото на сянка може би сега съм ги пернала на слънце да видим newsm78........а ти що така кълцаш момците пък после се оплакваш че нямало кой....... айде да не казвам  Naughty......и къде ше ходиш на гости в крайна сметка  newsm78.........да ти е здрав и щастлив и бившия ти що не се отбиеш натам Mr. Green
Жабке ей Жабке този внук Краско ви е обзел сърцата и душите и всичко май ви е най любимия  Heart Eyes Heart Eyes....такъв чудесен кът сте му спретнали   bouquet.............обаче аз пак да се изкажа  Mr. Green този пясък като реши да го поизвади малко от пясъчника как ще го събирате обратно newsm78...........щото тук гледам като правят пясъчници поне половин метър около него слагат плочки или тип изкуствена постелка за да може евентуално лесно да го събереш и да го върнеш на мястото  bowuu..........ей пак се изказах като стара свекърва Mr. Green Mr. Green
винагиабе как ходиш на масаж  newsm78 мен пък така ме е срам да се съблеча пред чужд човек пък и да ме мачка отгоре на всичко малеееееее Embarassed Embarassed малеееее ми ако вземе че ми хареса  newsm78 кво правим тогава Joy Joy
мастерче пишем заедно Heart Eyes...

# 71
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Празник!
Много здраве , щестие и късмет!

Кати , ми нека го разпръсква нали е в градината.  Rolling Eyes
Не страдам чак от такава чистфайническа мания.  Laughing

# 72
  • Мнения: 0
Здравеейте,празнуващи и непразнуващи newsm51
О,я да ви почвам по ред smile3521
Мирка ,да ти е свято името и със здраве да си го носиш smile3525
Пепена,ч.и.ден на на малкия Генчо,дано е послушно дете и грижите  покрай него да радостни Two Hearts
Винаги,че картофи чистя,не е лъжа newsm62,че белачки ,губя,не е лъжа smile3521,а пръстена няма да е там със сигурност,не го свалям за домашни задължения/зависи,ако меся тесто само/
Блонди,и на мен ми мина през главата,да не го е барала беба,но тя по принцип каквото намери ми го носи и за в устата не можеше да влезе,беше доста големичък,поне за това съм спокойна Peace.Като си добра в боядислъка,хайде събирайте багажите и ходом към Кипрото Laughing,тук имаме нужда от ремонт,пък и купон сте падне newsm68/не е лошо като идея/ newsm62 а като изпулнение ти ще кажеш Hug...Виж какво,помисли сериозно за лехичката ти Rolling Eyes,че и летния сезон идва и изкуственото поливане не е много за предпочитане smile3502
Мастърче,споко за всичко има време,лека полека,като му дойде времето и на твоито рамо сте кацне щастието newsm10,не се коси и отчаивай Hug
Кате,де да беше на гъбата,още същата вечер щях да го видя.. ShockedНяма го no,сякаш в дън земята се завря.Даже матраците вдигахме Laughing,други неща намерихме ,но не и пръстена,направо се отчаях..За друг попитах,ама мъжото го правил по поръчка и точно такъв няма smile3511/и аз точно не мога да го обясна/ Mr. Green...Нищо,нали сме живи и здрави/доно ,не се скараме както казва Винаги,пък другото бял дерт  love001
Жабче,хубавичко сте нагласили на малчо местенцето за игра newsm10,поне сте знае детето,че сте играе на воля без да го е страх,че сте намърси някъде и нещо Flowers Bouquet
Хайде,на всички приятен празник и да не забравите да вземете клечки за зъби,за агнето newsm62.....чао Kissing Heart

# 73
  • София
  • Мнения: 1 456
Chestit praznik na vsichki imenici!!!

Shankulche, da si zhiva i zdrava i mnogo shastliva!

Mirkata, i na tebmila da tie zhivo i zdravi imeto!
Samo hubavi neshta da ti se sluchvat, na teb i smeistvoto!

Pepena, da i e zhiv i zdrav Gencho!
Da vi e zhiv i zdrav i mnogo da vi radva!

Zhabke, chudna gradinka si imate!
Chakame snmki s kitkite! Mr. Green

Masterche, mazhe ima ....sigurno  newsm78 niakade.... Heart Eyes  hahaha


Haide vesel praznik na vsichki!

# 74
  • Мнения: 5 001
Masterche, mazhe ima ....sigurno  newsm78 niakade.... Heart Eyes  hahaha
smile3532 smile3533 smile3534

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт