Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 172
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
ало.здравей пепита!!!!!
как си днес?сигурно се радваш,че мами е тук?тя ще ти бъде като втората ръка в къщи сега.надявам се да и хареса тук на острова!!!!

# 46
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ОООООООООООО ЗДРАВЕЙТЕ ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!
 Party PartyАз съм най после на линия Party Party Party Party
Да му се невиди в къщи нямаме интернет незнам вече колко дена полудявам smile3511 дано днес вече да го включат че нали сменихме оператора та ха да видим Thinking
Пепи ние ходим на тренировки на старото ГСЗ ама сега ходим нан КАМАРЕС на игрищата което е почти до ГО  КАРТС ако се сещаш .....а вие сигурно сте към Анортоси  newsm78
ДаниОстави злобарките намира те ще се изядат сами  smile3508
Россита радвам се като пишеш по повечко много е приятно да четеш новини за съфорумките newsm51..
ЖУ и БЛОНДИ Честити Аватарчета smile3501
Блонди пък на снимката на изложението въобще не си ухилена като пача напротив като отворих снимката за пръв път и си викам яяяяя как прилича на ГАЛА 4470....от телевизията ГАЛА сещаш се нали newsm78
Силвия ти се появи бе човек кво става с тебе оправи ли се проблема който имаше или още ходиш по мъките doctor
ДивианаБРАВО БРАВО  preggo пожелавам лека бременност и безпроблемно раждане ....... newsm51.....а момичетата ще слушат няма къде да ходят  smile3521....... smile3503
После пак момичета че да свърша нещо из офиса ......... bowuu

# 47
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Малко се позагубих тези дни,но ще ме извините Hug На гости сме на мамчето и всеки ден идва по някой да ни види... сега пак чакам гости,ама са ми любимите и вече нямам търпение Heart Eyes
Пепитка,с малко закъснение,ама да ти е живо и здраво синчето и все така да ти помага с малката принцеска  bouquet
Мирката,горе главата,всичко ще се нареди и с хазяите ще се оправиш, няма да им се даваш Peace
Блонди,чудесни снимки...много ви я харесвам морската градина,и гледам нови пейчици са ви сложили сякаш Heart Eyes Ние докато живеехме там пролетта се бяха хванали да ги боядисват и още си имам спомен върху едни дънки Rolling Eyes
Жу, сигурно вече ти е минало за изпита,но и аз да си кажа че обикновено така се получава Sad Аз да си призная си платих да съм спокойна че ще го взема,защото трябваше да заминаваме за Израел и нямаше време да ме късат Embarassed
Аз вече посвихнах с обстановката,ама сега ме е яд че е такова гадно времето,ама това са бели кахъри Peace
На всички много  Hug  Hug  Hug и хубав ден  bouquet

# 48
  • Мнения: 903
Ясуууу! Mr. Green

Ей ме на и мен...
Росита, приятно гостуване ва майчето ти... Понарадвайте си се взаимно, че то останали броени дни вече до  newsm52... Ще ти пуснем и на теб едно предстартово броене, че скоро не сме го правили тоя ритуал Heart Eyes

Катенце, тия вашите Интернет-доставчици големи бетери бе bambam hahaha... От старите не помня да си казвала що сте се отказали, ама тия новите щом ви карат тъй да ги чЕкате... Crazy..., надали ще ви направят по-доволни.. #Silly...  Пък за снимките, аз само на първата казах че се хиля като пача... и реших да ви я покажа, щото друга такава снимка нямам - като се погледна и да ми става весело... То оняден случих да видя една приятелка та я помолих да ме щракне /щото иначе трябва някой случаен минувач да моля - мен все няма кой да ме снима/ и докато се майтапихме тя ме издебна... и действително друга такава естествено нахилена снимка нямам. Пък това сравнение с Гала го броя за комплимент reverance - нал`тъй 4470... Макар че тоя сайт "снимка бг" много им влошава качеството на фотосите - прави лицата набраздени на пиксели да му се невиди.., ама не исках да пълня Кукунделата с излишни работи...
Шанкулче, лошо няма да ви поглези майчето, пък и гостите внасят разноообразие в ежедневието lalalala
И аз много си я харесвам нашата морска градина... Особено по това време като й направят огромни цветни аранжировки е разкошно... Например на една от снимките не се вижда цялостно, но има огромна пеперуда от теменужки в дълбочина /зад изложените градински настилки и декорации/
Скъпички, аз отивам да врътна едни спагетки за вечеря

Чао ви и приятна вечер!

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте  Hugскитници като мене,покрай този уикенд не се мярка никой Party,вчера наминах набързо и положението беше трагично Sad,днес по-бива Peace
Блонди,завидях ти на разходката в градината Blush,пък и нея са я направили европейски стандарт Laughing,не я бях виждала скоро.Добре,че си ти да ми я покажеш,че както вървят нещата ще я гледам само на картинка newsm6...Я кави сега,ти истината и само истината smile3532 разправяш ни за някакви китки и темподобни Laughing,и нищо друго Naughty,нещо по-така не видя ли Heart Eyes,??/изплакна ли очото??? #Crazy,кажи сега клюката,че доста ти беше задоволена физиономичта на последната снимка  Joy...не ми разправяй тия,че цял ден е било .ъзо път да види Joy Joy,кажи си всичко Joy Simple Smile
Жабчее,къдеее си Crossing Arms,не вярвам пак да спиш Tired,ИМАМЕ СИ ЗАКУСКА,,благодарим на Россита, но ти къде си??
Абе,Муце,нещо ми се струваш посърнала/поправи ме,ако греша,и дано не е така Peace/,но преди ни пускаше някоя лакъртиика да се посмееем,сега само по бързата процедура ни откарваш newsm62
Силвия,благодаря,добре съм,даже съм си отпочинала малко Laughing,то било мн.хубаво да ти помага някой и да си имаш приказката Big Ups blahblah..Вчера спах до 10 30 Peace,бих си рекордите за 8 год Joy.Мама изобщо да не помисля да си трагва no,няма да стане no no..При теб как са нещата,дано всичко е newsm10,дай малко инфо
Кате ти наистина се измъчи с интернета,айде дано всичко потрагне Peace.И моя син 2 седм.ходи на стадионите до картинга,вчера ми каза, но не е споменавал малкия ти син,сигурно им се разминават дните...
шанкулова друго е при мама ,а Laughing,поне няма да скучаете blahblah blahblahвсеки ден гости и лафа върви и никой не те гледа на криво и със завис Peace
Милички,аз пак карък.. Twisted Evil,сагубих си годежния пръстен smile3511..Обърнахме цялата къща,но нищо no,до изгубването не бяхме излизали,а отпечатъка на пръста дето е седял беше пресен...Някъде сам чувала/или чела/че е на раздяла..Да чукна на дърво smile3538 да греша,успокойте ме ако някой знае нещо
Росита,споко,в стягането на багаж..направи си списък на нещата,който трябва да направиш да не ти убегне нещо последния момент newsm78 че лоша работа
Блонди,докато пиша за 3.ти път,че децата ми помага и трият писаното,ме изпревари Crossing Arms

Хайде приятен следобед newsm51 newsm76 txtloves

# 50
  • Мнения: 903
Момичета само наминавам да ви поздравя с любимата ми песен на една от най-емблематичните бургаски певици - Тони Димитрова /в дует с Борис Годжунов/...
Нещо ме е напънало лиричното настроение тая вечер................................ А текстът е много красив....и с него
искам да пожелая на всяка една от вас, която има до себе си своята половинка, с годините все повече отвътре
да усеща като собствени тези думи..:

 
"...В тъмната стая на старата къща бяла икона - лицето ти
спомени светят и нежно прегръщат ме...
Луд съм, луд съм още по тебе аз!..."
Two Hearts

# 51
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пепита , тук съм.  Hug
Днес бях в движение и затова отсъствах.  Peace
А за годежния пръстен , не се претеснявай. Потърси по щателно ,
някъде из вас е.  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 0
Блонди newsm10,много се разчуствах...
Обаче беше хубаво,скоро не ми се беше случвало... newsm45,сериозно Hug
Е Жабче ,добре си направила,разходки или задулжения newsm12
Лека нощ на всички smile3524

# 53
  • Мнения: 903
    ДобрЮтрУуууу и заповЕЙте на закуска!

Пепита, песента е страхотна Heart Eyes... просто няма как да не се разчувстваш /освен ако не си пълен ръб де Mr. Green/
Какво стана с пръстена?.. Confused... Щом не сте излизали до изчезването му и ако нямаш спомен специално да си го сваляла от пръста си и да си го оставяла някъде, значи вероятно се е изхлузил докато си подреждала пране... или оправяла легло... newsm78...или ако спиш с бижутата си най-вероятно ми се струва да е изпаднал по време на сън - провери хубаво в завивките, в калъфите на одеалата и възглавниците, между матраците някъде да не се е заврял.. Rolling Eyes... Друго което мога да те посъветвам - аз така правя като ми изчезне нещо - опитвам се да извикам последния си спомен кога и при какви обстоятелства съм видяла въпросното изгубено нещо dontknow и от онзи момент насам започвам да въртя вариантите къде и как може да е изчезнало search... Пък в най-лошия случай намери от нейде
метало-търсач и почвай да "сканираш" къщата сантиметър по сантиметър #Silly smile3560  Айде успех в издирването!

На всички усмихнат вторник пожелавам!  bouquet

П.П. Да ви покажа моите прехвалени китки, че в момента тия дето вадят цвят са ми нацъфтели... flower
Не ги снимах всичките, но повечето...
Жабче нямам като твоите фигури-саксии, обаче дето се виждат едни плетени кашпи, тях аз съм ги рисувала
  redecoration bowuu
http://media.snimka.bg/2877/012009755.jpg
http://media.snimka.bg/2877/012009759.jpg
http://media.snimka.bg/2877/012009761.jpg
http://media.snimka.bg/2877/012009764.jpg

Последна редакция: вт, 05 май 2009, 10:02 от blond_time-out

# 54
  • Мнения: 0
Добро утро  bouquetухаааа закуска ,айде напред newsm22  animal037,не вярвам да ме оставите само да се справя със всички вкусотии на Блонди smile3521,хайде къде сте пак всички сте истине кафето newsm47
Блонди,умна идея за закуската.Такмо си мислих ,че откак ни направиха забележка за снимките,форума взе да скучае и ето твойта идея разведри обстановката smile3501
Няма го пръстена,не може да падне,че от бремеността ми отекоха пръстите и още са така newsm78,изобщо не ми ражда ъкъла къде може да е Thinking,но най-интересното как съм го изгубила Twisted Evil,За 2.ри път му е.Една нощ сънувах,че ми стиска и го хвърлям,но след 2 дена го намерих зад гардероба,но сега го няма smile3507.Тогава ми казаха ,че загуба на пръстен от любим човек е на раздяла smile3511,някой да знае нещо за това поверие..
Хаиде,наминете оттук и приятен ден Kissing Heart lovekiss

# 55
  • Мнения: 0
П.П.....Блонди наистина са ти хубави китките newsm10
незнаех,че ти се отдава и четкоплескането newsm62

# 56
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добро утроооо!!!!
Блондич мерси ама много мерси за закуската още нищо не съм яла днес на един тагадък съм от сутринта та ръфам вафли Боровец в момента със вода щото кафе няяяяяяяяяяяяяяяяма ........ hahaha
В смисъл че точно днес точно като не съм пила кафе решиха да събарят бара в ресторанта и уви не работим ................та кайве йок Mr. Green.......А цветенцата ухааааа много хубави бе браво браво..........я кажи ти дето разбираш мойто алое вере нещо взе да полилавява напоследък местих го на две места ама нищо newsm78 незнам дали има значение че го разсаждах скоро в две нови саксийки щото бяха много на тясно в старата  newsm78 newsm78
Пепи аз така си губих халката два пъти и я намирах в кревата под чаршафа Joy та виж там акоооооооооооо случайно не е тогава си поръчай същия пръстен от същото място да ти го подари по същия начин и проблем няма Hug Hug Peace  bouquet.....а относно Муци нещо не пише щото й се е прецакала кирилицата че да не се карат модераторите пише по редичко ........... bowuu....дано скоро го оправи и ще се включва повече Peace
Шанкулче кво стана с хубавите гости Heart Eyes дойдоха ли newsm78 побъбрихте ли newsm78

Сега ще ви разправям за вчера ама така съм се ядосала че до днес ми държи малеееееееееее как е възможно такова нещо да се случва вече трети път и моя мъж да не може да каже НЕ НЕ НЕ ........... #Crazy
Значи имаме едни познати та тяхната щерка е малко мъжкарана и обича да си играе с момчета дотук добре обаче е много много палава лошо възпитана и ме дразни всеки път като дойде представяте ли си говори ни на имена вместо да ни казва лелйо или чичо ......... #Crazy.....а да не обсъждам и други подробности обаче всъщност кое ме подразни бях обяснила на моя мъж при последното й поредно идване че другия път като се обади баща й да му откаже по най любезния начин........... Mr. Green.....та обадил се бащата на въпросната госпожица две минути преди да пристигне в къщи че е пред вратата да й отворя #Crazy....а ние тъкмо се връщахме от тренировки и имахме домашни да пишем ooooh!............а моя мъж се дърпа като магаре на лед ооооо как да им каже таквоз нещо ми те са пред вратата и така... Mr. Greenкак да е отворих аз и й обясних по най любезния начин че трябва да почака и да се забавлява с нещо сама докато си напишем домашните ...............между другото таткото се изниза под предтекст че ей сега ще дойде  Naughty......което ми го прави вече втори път smile3511............ами да ти се невидяло като искаш да ти гледам щерката за два часа ми кажи си така и така и няма проблем ма да ми ги въртиш и сучеш такива еййййй направо се каздисах newsm61.......и като се домъкнаха и още две от кварталните изчадия и малееееееееееее иди пиши домашни иди прави баня и т.н. е свършихме я криво ляво накрая аз желязна обаче по план в банята вечеря  Twisted Evil....кварталните си отидоха госпожицата баща й още го няма говорим вече 8..30 newsm78 вечерта  newsm78........ей най накрая се домъкна към девет да си я прибере а я остави в 6....30 ха кажете сега кво да ги правиш таквиз smile3514 smile3514 newsm12

# 57
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Блонди , мерси за закуската.  Hug
Много са ти хубави китките , пу пу.  Hug

# 58
  • Мнения: 140
Здравейте мили мои Hug
Минавам набързо само да почерпя за мое здраве,че днес съм рожденничка Simple Smile После ще ви чета   Heart Eyes
Скромен обяд
 
Нещо за пийване

http://drjanephilpott.files.wordpress.com/2009/04/drinks.jpg?w=300&h=162
И накрая тортата  Simple Smile

http://www.justcakes.net/gallery/main.php?g2_view=core.DownloadI … g2_serialNumber=2
Да ви е сладко  bouquet

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 20:47 от Дивиана

# 59
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честит Рожден Ден , Шанкулче!
Жива , здрава , весела , щастлива и много обичана!
Весел празник!

Общи условия

Активация на акаунт