Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 170
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 500
Пак съм телеграфна,но вече много ми се спи......Много багаж,много нещо.......Имах проблеми(и още имам ) с хазаите в Търново,за това съм гроги и психически,иде ми да си продам колата и да хващам самолета за Кипър,ама да не ви товаря,за това не пиша.Иначе тука сме си ок,само малко,да се поуталожат нещата и ще пиша подробно. Hug

# 31
  • Мнения: 0
Винаги и ти нощна птижа ,като мене, Laughing,и двете тук на клона сме кацнали като самотни птички newsm62

# 32
  • Мнения: 903
Съботна закуска в леглото, глезанкииииии!
Мноооого усмихнат ден ви пожелавам! http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/8308928/2/isto … ng-bouquet-xl.jpg

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:35 от Дивиана

# 33
  • Мнения: 0
Добро утро
Ооооо Блонди,закуска в леглото голям кеф,благодаря,сте сервирам и на мъжото Joy
Аз все си мисля за щъркела,който искаше да ти влезе под полата newsm62.От мен това бате да ти сервира,а за под полата/ако има такава/вии си решете smile3508.До колкото се отнася до блондинките,изобшо не ги смятам за кухи лейки no newsm25,понеже и аз съм в групата блонд и някъкси не върви да кажем лоши работи за русичките,те достатъчно ни бъзикат smile3534.Хайде сервираха ли ти вече Peace
Винаги ,четяхме заедно снощи ама не се появи да трашнем малко лаф blahblah blahblah,добре,че не си останала гладна от вечерята  newsm62и сте прикарали добре Peace
Мирка,чакаме подробности newsm10
Муци ,и ти нищо не казваш как я караш? newsm12,поне знаем ,че си добре и на хоризонта Peace
Милички,ние изкарахме добре на партито newsm74,.Добре,че бяхме на вън,че по едно време мислих да го правя в къщи,но ми се размина и готвене,чистене,слагане ,вдигане и децата доволни,като се наиграха в луна парка,което е най-важно за едно децко парти 1swing  bigdance2  ura а и родителите доволни от спокойствието.Имам ,няколко подносчета да тръкна и съм 6омба,готова за обикаляне newsm71.
Жабчееее ,еее къде си????/ и сакуската сервираха,а теб още те нема,,ооооо то казахме да поотпочинеш малко,но не и да се губиш от хоризонта newsm08,ела раздуй малко
Хайде приятен ден на всички.Сте тичам в болницата приятелката ми е родила току що ми званна  phoneuu/може и да кръщавам/  ylinfant да видим,до после txtloves bye

# 34
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
http://gifzona.com/i/god_mon/dobroe_utro_031.gif[/img]

Maлеее тез дни съм верно поспаланка ,
но ми е заслужена почивката.  Laughing

Блонди , много скромна закуска , я нещо по сериозно за замезване.  Mr. Green

http://www.gotvetesmen.com/images/recipes/thumbs_160/1111_46184.jpg
http://www.gotvetesmen.com/images/recipes/thumbs_160/1111_75386.jpg
http://www.gotvetesmen.com/images/recipes/thumbs_160/1111_18735.jpg


Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:35 от Дивиана

# 35
  • Мнения: 119
Добър ден, милички!

Супер е тази закуска в леглото, Блонди! Ама все не мога да приема, че ще ям или ще правя това-онова преди да отида до тоалетна и да си измия зъбите. И филмите дето показват как го правят хората , ме дразнят, защото за мен не е реалистично. Колкото и да го обичам, предпочитам да мине през банята преди да ми поговори без думи. Добре, че не чете и мъжа ми тук  Joy
И наистина,Пепита, ако такъв батко я приготви и ми я сервира, може да мина на диета, направо ще забравя да ям, ще караме само на либоффффффффффф  luvbed...Оффффф, много станахме гладните кокошки. Много ми хареса печатната ти грешка с Колохорио  Joy.  
Ха така, Жабке, дай да подложим по-сериозно, че да издържим с гладните  Grinning Ама верно спиш напоследък. Да не би да ти настъпва пижамата някой и да не те пуска от леглото? Heart Eyes
Верно, че бях до късно на компа, но какво точно правех и аз не знам, май четох първите теми  newsm78. Ако искате да чатим, пишете ми на скайп, бе, хора VINAGI9979 ми е ника. Да не спамим темата. Бях започнала да пиша от сутринта още и все ме разсейваха тук - искам това, искам онова, къде ми е панталона, къде ми е главата, кой ми се изАка в гащите Laughing
Муцка, я разкажи как си ти с новите занимания. Свикна ли с промените? Раздаваха ли ленти "УДАРНИК" вчера?
Жу, благодаря ти за леко носталгичното лирическо отклонение  Hug. Кормуваш ли, да не загубиш тренинг?
Мастер, как ще имаш личен живот, ако все си на работа, миличка? Поне лятна почивка плануваш ли?
Мирка, къде си? Очаквам новините ти. Кураж, не се оставяй на разни хазяйки, дето идват без виенски кифли и каничка кафе  Hug
Лек ден и да не хванете гората сега всички.


# 36
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Винаги , нема душо кой да ме спира.  Laughing
Спа си сама , мъжО нали е в испанско , друг нЕма.  Mr. Green
Ще се поправим след некой друг месец като се сберем.  Hug

# 37
  • Мнения: 903
Здрасти отново компаниятаааа Hug

Жабке, верно че скромна ми беше закуската, но пък признай - поднесена ефектно Wink
Винаги, с теб имаме повече общо отколкото предполагаш... И аз така - сутрин докат`не посетя "белия дом" Toilet bath и не си измия зъбките  grinning012 сама себе си усещам дискомфортно, камо ли да закусвам, пък още по-малко нещо друго... Обаче не можеш да отречеш че е страхотен жест някой така да те посрещне за добро утро, поднасяйки ти закуската в леглото (а и никой не те спира той докато я приготвя, да си направиш сутришния тоалет)........ Особено ако този Някой е като баткото от картинката на Пепита fiuuuuuu  Wink........ Абе аз него и без закуска да ми дойде няма да го върна..., само да е минал първо през душа....., и може да не губи много-много време в готвене, достатъчно е да грабне от кухнята един флакон сметана /на пяна/ и дибидюз по-без-пристилка да ми пристигне в спалнята... condomuu...., аз знам каква "закуска" да си приготвя luvbed....такова "ядене" ще падне, че шЪ разглобим кревата да.........
закусваме в него... rotfImbo rotfImbo

Апропо Пепита, имай милост че съм жена на възраст веКе  #Silly и като го видях рано сабалян тоя кулинар-ентусиаст получих сърцепляскане в петите.. hahaha... - щях да сЪ гътна направо... smile3544 Joy Joy... Ама освестих се вече... Ся даже обмислям дали да не си го сложа него на аватар, та всеки път като влизам в темата да оплаквам оЧо coolcool

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:31 от blond_time-out

# 38
  • Мнения: 4 390
Здравейте!
Включвам се да ви напомня правилата на този форум, по повод големина и обем на изображение в мнение!
Моля, съобразявайте се с това, когато публикувате картинки!

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

# 39
  • Мнения: 577
Дивиана,права си  Peace
Ще се съобразяваме   bouquet

# 40
  • Мнения: 0
Ехоооо има ли будни/?? smile3507
След обиколката да поседна,но нещо пустичко Thinking,калабалъка на уикенд ли е newsm62???
Блонди,нали знаеш,че на нас  жените не може да ни се угоди Grinning,виж как си се разведрила ,та чак цял ден ти е държало влага #Crazy..Няма ли да ти е множко всики ден:,,Очи пълни,ръце празни"??? Joy,или ти си знаеш
Винаги,и аз като гладна кокошка подскачах,напред назад пък добрече се появи мъжото,та разведри обстановката, kiss,че нашето гладно очо лошо гледа,незнам до къде стеше да опре newsm12...А Колохорио,наистина е за смях,но не знам,дали някой друг му е обърнал внимание newsm78/коло-дупе/в превод,това ли имаше впредвид newsm62??
Като казвам това се сетих за една случка със снаха ми....то и без това няма какво да правя,ами да попиша...Та снахата и брат ми ми бяха на гости..Бяхме на плаж newsm61 sun и тя нещо викаше брат ми smile3514,а той в морето/той се казва Николай,но всички му викаха Кольо/...,та наща Коллльо ,първи път ,брат ми нищо..само ние с мъжото и половината  съседи по креват се спогледахме  Crazy,обаче снахата настоятелна,втори път Коольооо,потрети,докато се обърне брат ми/но не само той,ами и почти всички spam2...срам идеше ми да потъна в земята newsm08...Започва мъжото да и обяснява с ръце,че тя милата не беше още в час с езика какво означава,това ,което вика.Помогнах и аз...Олееее горката ,като разбра какво е викала doh,едва се свърна Tired,добре,че е малко непокис и се съвзе бързо smile3503...А на тъпите кипърки им обясних,че това е нещо като псевдоним/че то какво да им говоря,то адеее да не започвам пак.../едва ли не те изобщо не правят грешки,и едва ли не са дествиници,в ушите ли незнам къдее....Та такива грешчици ,поне падна и малко смях rotfImao,зависи,кои как го възприема newsm47..
Хаиде лека нощ  love001

# 41
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Приготвих ви закуската , заповядайте.  Hug
http://images17.snimka.bg/003087463.jpg
http://item.slide.com/r/1/0/i/qUxy8hj04D8CH0deQmfCulTVYxut9dPE/
Ето и кафенцето. http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2830513/2/isto … presso-coffee.jpg

Лек и хубав ден.   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 1 456
Eto me na barzo!

Mirkata, posviknahte li?S temperaturite kak se spraviate?

Vinagi, pri teb e vechna zhega sgurno....

Az inache uporito hodia po intervuta i vse poveche se
ubezhdavam, che taz nashta strana za nishto ne stava. Mr. Green

Mezhduvremenno si porabotvam, no ne e tova koeto iskam..

Inache parvi mai go otbeliazahme sas sladoled i skara.. Joy
Kato edni trudovi hora... Heart Eyes

Haide hubav den, che da neme skastriat za latinicata... Rolling Eyes
Ako uspeia ot vkashti pak po-kasno!



# 43
  • Мнения: 903
Здрасти бандаааа!

Днес беше последният ден от изложението "Флора" и реших пак да намина, та да си избера нЕкоя китка с намаление, щото последния ден обикновено има разпродажба... и щото времето беше чудесно в Бургас.... Ама тоя път се въоръжих с  photo... и ето малко снимки да разгледате.....
Първо обаче една от оняденшната ни 1-вомайска разходка, на която баш кат`ИднЪ труженичка дет`за 1-ви май са й съобщили че й повишават заплатата -ей тъй съм се нахилила hahaha hahaha голяма мутра съм докарала... Joy Joy
Блонди ухилена като пача Joy

Ето какво можеше да се види на изложението (освен изобилието от цветя):
детски кът за игра - цялото съоръжение от дърво + двуместна люлка, скрива я дървото... Уви на снимката не съм уловила го цялостно..,  но чудесно просто съоръжението беше и пускаха децата свободно да играят там 1swing
http://media.snimka.bg/2856/011966466.jpg
http://media.snimka.bg/2856/011966475.jpg
http://media.snimka.bg/2856/011966476.jpg
Уви не можах да снимам битовата сергия, където бяха керамичните градински фигури /язък - моят голям щъркел newsm57 го бяха купили вече Mr. Green/, а продавачът изтипосан с народна носия със все калпака на глава.., ама много блъсканица там беше...
А ето ме и мен, позираща насред една от парковите аранжировки с лалета:
Лале ли си, зюмбюл ли си..., Блонди ли си Wink -ама че скромно съм я озаглавила тая снимка, а?! Laughing
А ето я и китката дето си я купих - Вризея
Тъйййй, отчетох се, ама сега очичките ми лепнат нещо, та ви пожилавам лека нощ

# 44
  • Варна
  • Мнения: 30
Добро утро  Simple Smile
Реших да проявя малко инициатива и днес аз да сложа закуската
http://www.tamarackwv.com/shared/content/pictures/confcenter/breakfast.jpg
http://blogs.guardian.co.uk/art/coffee460.jpg
Днес отиваме на гости при майка ми, че да се порадват още малко на малкия - 17 май е ддатата на "Великото преселение" (най-накраая отиваме при нашия тати в Лимасол). Вече почти съм се побъркала да насмогна да свърша всички задачи и дреболийки навреме, ама сега ще си почина малко при мама Grinning. Пък като се върна у дома с нови сили да приготвям багажите. Та това е, малко се поувлякох, ама ще ме извинявате. Нали не пиша често и като се реша, се позабравям Embarassed
Приятен ден на всички  bouquet

Последна редакция: пн, 04 май 2009, 12:39 от Дивиана

Общи условия

Активация на акаунт