Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 171
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 903
Блонди , ми що не помисли за мен.  Joy
Гепи нещо под роклята и беж да те няма , спираш се в полите на Витоша.  Joy

rotfImbo rotfImbo
Жабче, проблемът е че бях с панталон и то тесен, а не с рокля, та нЕмашИ де да гУ завра краднатото фигурка... #Silly Joy Joy... Пък ако знаеш какъв хубав, голям керамичен щъркел скивАх.... и как щеше да ти ходи на дворчетоооооо.....    Иийййй, язък значи чИ не бях с роФлЪ..... от когИш сЪ надявам нЕкой "щъркел"   Wink newsm57....
да ми сЪ навре под полите.... rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao
Впрочем ти що не се метнеш на тренЪ и да си напраЙш една разходка до БургазЪ - Ем ше разгледаш-накупиш, Ем кафенце шЪ пийнем в морската че такава пролет чудна тук е настаналаааа...

# 16
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ееее Блонди , кесията ми празна сега.  Crazy
Другия път с рокля да си на такива изложби.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 500
Записвам се ,че да не ви загубя съвсем.Вече съм вкъщи,имам нет.Довечера,като заспи Лъчка ще чета и пиша.Целувам ви всички! Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 0
   Мдааа, Блонди, не си се била разсънила добре! С ново работно време съм и на нов пост в  работата, далеч от онази кучка, Жу! Ако не друго, имам шанса да се докажа пред друг началник! Работя с мъже и ,да чукна на дърво   smile3538, за сега нещата около мен се затишиха. За съжаление обаче ако се понатрупат поръчки в онзи, гадния отдел с гадните хора, ще ме пращат и там да помагам, т.к. не им достига работна ръка. За сега съм се амбицирала да се харесам на новия началник /имам предвид професионално, не по онзи другия начин / ... Само слушам и изпълнявам. Подхвърлят ми се клюки от тук от там, най-вероятно за да разберат и нещо от мен, но аз съм сложила "капаците" като конете и само си гледам работата. Не правя никакви коментари, чакам да видя как онези дето на мен копаеха гроб, сами ще паднат в него. Не искам да злорадствам, но на такива хора им се полага същото зло, което са сторили без причина на някой друг, не е ли така?

# 19
  • Мнения: 5 001
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/8174906/2/isto … eakfast-plate.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1624156/2/isto … berry-muffins.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/1200416/2/isto … -strawberries.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/5426186/2/isto … ith-ice-cream.jpg

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:36 от Дивиана

# 20
  • Мнения: 577
Мерси за закуската,Мастерче  Hug

Що така сервираш бе,хубавице  Shocked
Ни вопъл,ни стон?  Laughing

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
http://www.ekartenwelt.de/images/5937.jpg?1214287309

Мастерче , мерси за закуската.   bouquet
Отмяна си ми тая сутрин , но аз си поспах в повече днес.  Laughing

Честит 1-ви май на празнуващите.  Wink
http://pozdravi.net/data/media/11/1vi1.jpg


Лек и хубав ден.  Hug


Цитат
Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:37 от Дивиана

# 22
  • Мнения: 5 001
Що така сервираш бе,хубавице  Shocked
Ни вопъл,ни стон?  Laughing
Ей ме бе Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes....Бързах да не останете гладни случайно  Joy Joy Joy Joy Joy
Всичко е наред...Ние не почиваме и за нас няма празник....Може би е по-добре,че иначе се разкисвам и не ми се работи като се върна на работа след няколко почивни дни....хи-хи-хи....

Жабче  Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 0
Добро утро раннобудни,трудещи девойки newsm78/има ли такива/ и жени Kissing Heart
Много сте трудолюбиви,в деня на труда.4естит празник и от мен  bouquet
Мастерче,ми душо какви са тези Агодки рано,рано ,бе човеко  ммммм ,то като лапнах 2,3 ми доидоха едни щури идейки в главата rotfImao rotfImao smile3502 ама не става newsm25,мъжото тук,ама и къщата пълна newsm62...нищо ще пиинем по едно кафенце,пък  ще изчакаме до довечера,сте скрия 2 ягодки да го почерпя за ...празника,бе  Joyвие какво си помислихте newsm78
Жапче,много се трудила тази кака Здравка smile3501,за пример ли ни я чучна там Weary,да се срамим от мусколите и dont,че то все започваме да тренираме и все от утре,а котарака/чката/много сладук/а/.Като прочетох ,че си пооооспала,не повярвах newsm62,ама и такива екстри ли се случват при теб newsm10,..най-после малко отдих и почивка,крайно време беше  love001
Дани, много добре правиш като си мълчиш,това да знаеш е най-голямото наказание за вруга PeaceАз 7 години мълча на най-добрата ми приятелка/бивша/,като не си мери думите,100 пъти изпраща мъжото и да пита какво ми е???Нали знаеш ,,мълчанието е злото,,
Мирка,хайде кажи нещо как сте ?Свикнахте ли?Лъчка,как се чувства,оздравя ли?Дано всичко е тотрагнало Hug
При нас е почивен ден...Ден за мотане,имало манифистация за комонистите ,ама ние докато се натуткаме да излезем и май няма да видим нищо Laughing,няма нас да чакат,пък малко се пооспахме,че днес сте правим партито на сина и до 3 часа снощи,,правихме сладкиши,то каръкова пак се изяви.Не ми беше ден за нищо.Друг път съм готова за 3-4 часа,вчера като тръгна наопъци и 5 часа не ми стигнаха и следобед сте правя пак newsm09..Сега сте пообикоим кафетата ,да поиграят и децата.Кате,ама как съм се огьолпила вчера Joy,то нищо да не разбереш...имах в предвид,че и на нас ни сменят /изкуствената/трева постоянно и сега докато направят терена ходят с рейсче в Колохорио да тренират,да не сте и вие там,на старите стадиони на Анортоси?То нали оставаха 3 мин.до трагването на рейса и сам писала с лявата ръка дето му се вика hahaha
Блонди и на теб такова обяснение сум дала,че чак аз не мога да си разбера Sick,имах предвид че камерката/мр34/ мъничка,хубавка с фотоапарат ама сложничка и упътването го хванала липсата и трябва да ида да ми разяснят кокво и как става,че малко съм скарана с техниката и англииския
Приятен ден на всички ,нещо се изгубихте днес txtloves

# 24
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пепита , то чак аз не повярвах ,
но то тук времето едно мрачно и дъждовно , та затова се
пооспах днес.  Laughing А сега нали е ден на труда , та яхам прахосмукачката
и парцалЯ. Mr. Green Стълбището оправих , остана ми етажа.  Peace

# 25
  • Мнения: 119
Привет на работническата класа!


Мойта майка ме пита дали тук празнуват този ден и аз много се смях. Първо , защото местните не са много работни, а и не са принудени да се трудят горкичките. И второ, защото мама свързва този ден с празничната манифестация и предварителна трескава подготовка (нов костюм,обувки, прическа) за нея по време на социализма, строейки комунизма  Wink
               
а аз го свързвам с първите черешки, които бабите продаваха на пазара  Laughing.

Снощи хапнахме доволно, повеселихме се. За съжаление, готвача беше грък, не кипърец и това си личеше . Но времето беше много приятно, децата си поиграха, майките поклюкариха, мъжете потанцуваха зебекико. Имаше няколко местни семейства и много им беше интересно как танцуват и чупят чинии.

Оставям ви, милички, че за нас е уикенд и трябва да измисля какво ще хапнем (пак) и къде ще ходим.

На всички пожелавам страхотен и незабравим месец  Hug

# 26
  • Мнения: 903
Ето ме  и мен душки ненагледнииииии  love001

Мастерче, аз сутринта добре си похапнах от закуската..., да не мислиш че съм ги Упущила тия кексчета сас стафодки и ягодки цопнати в шоколад... ммммм.... Ама нямах време да пиша тогава... Вкючвам се сега, докато готвя обеда, че за после ще излизаме на разходка с малката змейчица-гладница и знам ли кога ще мога да се включа... Whistling

Жабке
, труженичка такава! Mr. Green И на теб честит ти 1-ви май.... Я кажи, да не би ти да си позирала като модел за тая картичка с трудовачката Wink..., щото каквато си ни работна, баш тъй си те представям и ти импонира - Убавица, запретнала ракави  angel008

Жу
, честит ти нов аватар!

Дани, много правилно постъпваш като си гледаш работата и не коментираш подхвърлени клюки. Hands Thumbsup  Имай предвид, че щом си при същия работодател, па макар и в нов отдел, хората там са 100 на 100 наясно какви проблеми си имала (щом се занимават с клюки, значи са клюкари..., а на клюкарите това им е работата да са осведомени за всичко Twisted Evil)... Та мисълта ми е, че вероятно те сега ти пробват акъла /грубо казано/, т.е. да видят на какво ще поддадеш..., така че наистина най-добрата тактика е сдържаността, че иначе току-виж са те въвлекли в някой нов филм Crazy...

Пепита, ти що си мислиш че не съм те разбрала за камерата... newsm78...- разбрах те бре!... Ти да не би да реши, че съм си помислила, че говориш за хладилна камера #Silly.., та да й търсиш упътването... rotfImbo rotfImbo  Еееее, верно че съм Блонди-нка, ама чак толкоз куха лейка не съм, че да смятам  че някой не ще може да ползва хладилник без да е прочел упътването му #Crazy Joy Joy Joy

Винаги, пишем заедно... Hug

Аз сега утърчавам, че манжата загорЕеее....  chef hahaha

# 27
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Блонди , само кърпата на главата и престилката ми липсват.  Joy Joy Joy
Щото Яз спортно го раздавам , по анцинг.  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 456
Ehoooooo....kvo pravite ...ochite mi krastosahte... Joy

Pepena, blagodrasko za temichkata.
Samo ako mozhes da koregiriash ot 22 ra , ra-to, che temata
nali e 23 ta.  Ima i niakolko vazhni momenta obsazhdani, ako mozhesh
da dobavish linkovte kam rubrikte za da nese tarsi nazad v temite.
Edno [/b] v poveche izliza. Mr. Green

Tova vmesto zapis! Heart Eyes

Masterche, az pomnia ot narodnite pesni za momite s vakli ochi..demek cherni!

Haide hubav den za sega! V Sofiata vali ie mnooogo studeno!  bouquet


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:38 от Дивиана

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
не мога да редактирам, не знам по каква причина  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт