моля ви, посъветвайте ме

  • 3 556
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Когато дъщеря ми беше на 4 месеца и аз видях  EFP. Бах ужасена. С мъжа ми много мислихме и решихме да го махнем. Понеже забременях с противозачатъчни, а пиех и едни хапчета за отслабване, преценихме че е по-добре да го махна, отколкото да треперим 9 месеца дали не съм му навредила. И ако му има нещо как бих си простила, че съм го родила Confused. Разликата на мъжа ми и девер ми е 2 год, като между тях свекърва ми има аборт. Девер ми се е родил без щитовидна жлеза и понеже тогава не се е правело това изследване на новородените, са го разбрали, когато е бил на няколко месеца. Резултата от лекарския пропуск е, че той е умствено изостанал. Като виждам как свекърите ми страдат, а с тях и девер ми, това също наклони везните. Така че най-добре е да се посъветваш с лекар относно лекарствата, които си пила и след това да вземете окончателното решение. По-на зад имаше постове със статистика колко семейства не могат да имат деца, даже те съветваха да прочетеш и в родители преживели загуба, но има и друга тема- тази на родителите с болните дечица. Те също са дар от бога и родителите им ги обичат, но все пак ако са знаели предварително, че има риск сигурно не биха ги родили Confused. Надявам се да няма такива проблеми проблеми и да вземеш най-правилното решение за теб и семейството ти Hug

# 61
  • Мнения: 9 776
Здравейте,мами! Hug
... С мъжа ми в едни момент сме сигурни, че ще си задържим детенцето...

Нали си даваш сметка точно за това? Така написано, дилемата пред теб и мъжа ти е - да родим ли детето си или да го...Възприемайки ситуацията по този начин, трябва да му дадете шанс да се роди. Ако пък си го написала просто така, за по-голям драматизъм, отиваш, правиш аборта и продължаваш напред. Лично за мен е въпрос на възприятие и драматизма е излишен. Успех!



# 62
  • Мнения: 349
Как си Скарлет? Взехте ли решение мила? Hug

Общи условия

Активация на акаунт