Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани!

  • 11 701
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 380
***Ади*** много са хубави обувките....

# 256
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ади, много са хубави обувчиците и за двор са наистина чудесни.  Peace Имам предвид, че са от гумирана материя и лесно ще се мият. Аз такива трябва да им взема за селската ни къща, че там с обувки от плат хич не ги виждам. Mr. Green

# 257
  • Мнения: 467
Ето го малкото видео (голямото не успях да го кача, но и утре е ден).
http://www.dailymotion.com/vpaskoulova/video/15574732
Хайде, лека на всички. Grinning

# 258
  • Мнения: 361
Тони Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug HugОбичам го това твоето дете,още от когато обясняваше как се надплюва с батко си LaughingМного се надявам някога да се запознаем на живо Hug

Лулу,Гале-МЕРСИ.Найстина са сладки обувчиците.Единственият недостатък е,че малко и се потят краката,ама зе 2 ч на двора,ще я прежаля.....иначе трябва да прежаля кожените сандали за 63 лв:ooooh:Направо ме хваща яд,като се сетя за тея кожудери.Моите обувки не струват 63 лв,ама на детето,защото знаят,че ще му умалеят след 2 м и надуват цените до неузнаваемост Crossing Arms

Ира,пиши за Алекс,,че цял ден ми е в главата Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 1 900
Като ги купува видя ли дали има модели за момчета? Искам и аз такива да купя на Божидар, за двора са идеални. Grinning

# 260
  • Мнения: 361
Имаше ги в синьо,зелено и бяло-преливаща комбинация,като нашите.Имаше и чисто сини  Peace

# 261
  • Мнения: 1 554
Фр.Тони,голям сладур Тотончо Heart Eyes

# 262
  • Мнения: 530
Здравейте!
Тони много е сладък Тотончо. Hug Hug HugА ти ме пита за каката -не е с късогледство с +0.9 диоптър е на първия преглед след капките в понеделник ще я гледат на два апарата единия за астегматизма а другия не попитах ,защото много се шашнах .
Морска добре ле и Теди днес?
Ади много сладки обувчици .Аз днес ще ходя да купя сандалки на Ицко за яслата.
Айде лек ден . Heart Eyes Hug

# 263
  • София
  • Мнения: 3 925
Здравейте  Hug.
Лу, Или, мерси и за пожеланията и за съветите     bouquet. Много ми е притеснено за Дани, а относно тръгването на ясла на Ани и аз си мислех за такъв вариант, какъвто ми предложи Или, но Ники смята, че тя е много малка и там ще се стресира. До преди 1 седмица беше на друго мнение, но сега когато има шанс за прием, вече била малка Close. Аз съм на друго мнение, защото тя се храни почти сама, пишка и ака на гърне без проблеми (е, има и такива моменти, в които или забравя да каже или пък ако ми е сърдита върши работата в гащите, но това е рядкост ) и говори почти всичко, така че ще успява да каже какво иска. С две думи е готова за яслата.
Ади, сандалките са страхотни Peace. И аз сега ще ходя да й купувам, че вече е много топло.
Тони, голям сладур е Тотончо Heart Eyes.
Валерия, добре дошла отново Hug. След малко ще разгледам снимките на бъдещия батко.
Морска, много лошо Sad. Стискам палци бързо да оздрвее сладура Praynig.

Момичета, давате ли на хлапетата сладолед?
Свършвам, че ме чакат с дънките и блузката Laughing.
Приятен ден на всички    bouquet.

# 264
  • Мнения: 243
Добро  утро  Hug
Яни става по-зле  Confused Има ужасни храчки и направо се дави. Сутринта се събуди от това и чак повърна. Не ми дава да му сложа термометъра, но на пипане мисля, че няма температура. Дано не стане по-лошо  Praynig Не мога да го гледам как се мъчи  Cry
Морска как е Теди днес? Има подобрение, нали  Hug
Анаморф казвай резултатите от аудиограмата, че вчера никаква не се появи  Whistling
Марти и аз много се притеснявам за стреса. Той се страхуваше и от други деца, но след 2-3 пъти на площадката и нещата коренно се промениха. А за Аничка както казваш колко много неща умее, ще може да си казва какво й е. Знам , че ще изберете по-добрия вариант. Ако не успееш да се пребориш с мъжа ти, дано имате късмет после да се преборите със системата  Peace
Ади сандалките са супер  Peace Единственото, което ме притеснява в такива изцяло гумени обувки е това, че гумата прави ужасни пришки ooooh! Имам едни чехли дето отгоре е изцяло гума и не пришки, а направо рани ми прави... Дано нямате такива проблеми, де  Hug
Хайде да се набеснее на воля сред природата и на спокойствие малката красавица  Heart Eyes
Френско Тони Тотончо е голямо сладурче  Heart Eyes направо цялата му муцунка влиза в чашата  Mr. Green и са много сладки децата като седнат така и как си клатят крачетата  Heart Eyes Просто прекрасен  Hug

# 265
  • Мнения: 1 554
Здравейте,Теди снощи спа спокойно,но много трудно пие аб,направо кошмар,повръща всичко,сега беше поредната истерия с аб,цялата треперя от нерви newsm61

# 266
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте,Теди снощи спа спокойно,но много трудно пие аб,направо кошмар,повръща всичко,сега беше поредната истерия с аб,цялата треперя от нерви newsm61

 Оффффф, ужасно е  Cry. Дано да се оправи скоро Теди  Hug  bouquet
 И ние сме на път за болница  Cry Малкия е от 4-5 дена с ужасен обрив и уж беше хранително натравяне но вече 3-ти ден с капки и излизат постоянно. Едни такива в центъра са бели пашкули а около тях е зачервено... не знам какво да си мисля вече. На някой да му изглежда познато да сподели моля  Sad

 Всички сладури са страхотни  Hug разгледах клипчетата, снимките и просто не мога да повярвам, че толкова са пораснали  Mr. Green а какви мишки бяха всички  Heart Eyes...

# 267
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Мегита Теди като караше варицела така и изглеждаха пъпките newsm78
Заведе ли го на кожен?
Стискам палци да оздравеете бързо.
Снощи гръмнаха една кола на съседа до нас,беше бомба,страшен пожар,изгоря и другата до него,добре,4 енашата беше дале4.Сега ще треперим да не му сложат и вкъщи,4 еи ние ще гръмнем.А мони сякаш усещаше ,4е нещо ще стане,щото от 1 до 3 плака ,заспа в 3 и колата гръмна то4но като заспа.Мн странно.

# 268
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Те се скриват и се появяват на друго място. Днес пак сме при личната и смятам да я карам да ми дава направление за болницата и ще го вкарам в моето отделение където работя, че поне ще знам, че ще ни обърнат необходимото внимание   Cry

# 269
  • Мнения: 467
Мегита, да не е някаква шарка ? За жалост, този вид пъпки не ми е познат, но в болницата ще ви насочат.
Морска, поддържам те в неволята, наистина е ад да се дава антибиотик. Опитай се да преговаряш, ако първо глътне антибиотика, да изяде едно парченце шоколад например или друго, което обича. Това действаше при нас, а дечицата ги схващат тези неща. Пиши как минава.
Ади, благодаря мило за хубавите думи. С голяма радост ще се запознаем щом се прибера. Това ще е след една година, по същото време и децата ще са по-големки (сега лми е трудно да се оправям там с тях).  А за сандалките - много са сладки, идеални са за селски двор, лесно се мият. Възможно е наистина да запарват в големите жеги, но имат предимството, че са бели и не се нагряват както някогашните черни гуменяци(не знам дали ги знаете). Със здраве да си ги носи.

Общи условия

Активация на акаунт