Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани!

  • 11 697
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте момичета.
Скоро не съм писала,че при нас е все едно и също.
По цял ден сме на разходки,прибираме се само да ядем и спим на обед.
Продължаваме си със сиропчето п/в запека и се надявам като го спра другата седмица,вече всичко да се нормализира.
И ние сме малко болнички.Онази вечер Стилиян не ми даде да му облека блуза и аз си го оставих по боди.На другия ден започнаха сополите,а сега и малко кашля.Давам му Тайлол и Виброцил.Дано всичко отмине бързо.Пожелавам и на останалите болни да се оздравяват бързо.
За сандалките-всички показани ми харесаха.Обаче за момиченцата има страхотни модели.И аз трябва да търся някакви на Стилиян.Искам отворени отпред,но в магазините около нас продават  само затворени.
Момичета,мажете ли вече малките със слънцезащитни кремове?Аз мажа Стилиян с един Микросън Бейби,но му изтича годността и трябва да взема друг.Мисля да е на СебаМед лосион,но се чудя кой фактор.
Хайде приятен ден от мен.После пак ще се включа.

# 271
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Пожелавам на всички болни, сладки хлапета /Морска, Ди83, Илиянка/-бързо оздравяване!
С това пролетно време е доста неприятно, почти всички дечица се разболяват. Няма никакви гаранции.
Мегита-дано откриете от какво наистина са пъпките, аз не съм компетентна и немога да споделя мнение.
Френско Тони-клипчето е много сладко!
За сандалите -не мога да коментирам, защото още не съм купила, тук в Елена не мога да харесам.
Валерия-аха, и ти се появи! За килцата изобщо не се притеснявай, аз бях 27 отгоре, всичките ги свалих, още в края на първата година след като родих. Да, има поражения, при мен кожата много се отпусна, но и аз съм една мързеланка, още не мога да се организирам да отида на фитнес.
Марти-моето мнение е същото, пазете си мястото в яслата, ние не знаем какво ще правим, Перси няма никакви шансове. А за сладоледа, още не съм му давала.

# 272
  • Мнения: 660
Здравейте,ние още не сме направили тъпата аудиограма и съм бясня,просто лекарката от както е заминала на 1 май  в почивка е в чужбина и ще с евърне в понеделник,а направлението ми си текат дните му,на всичкото отгоре представям си каква блъсканижа ще има пред кабинета като отидем сутринта,абе нервна съм много и ядосана.Направо напоследък хич не мога да се справям с гледането на дете,хич ме не бива,изнервя ме малки я за най малкото а той умее да дразни,на няколко пъти му крещя и един път го нашамарих здраво по гъзето.Изглежда съм във фаза нещо влязла и всичко ме дразни,не ви пожелавам такива периоди,истината е,че и ааз никога не съм можела да се оправям и контактувам лесно с деца  преди,ама викам като стана майка ще е друго е на моменти пак ми е адски сложно да се разбирам с малко дете,нали знаете на някой хора им идва отвътре,изглежда на мен не ми се отдава толкова лесно        Tired
Айде оплаках се,другото при нас е,че ще ходим утре да му правим и изследване за глисти,че скърца снощи със зъбки и днес взех стъкълце от лабораторията и утр есутрин на дупето с еслага и се залепва с тиксо отгоре,да видим,според мен е скърцал не от глисти,че има а от свръх емоционалност,той си е такова дете.Ще му направя и проба урина и пълна кръвна картина да ми е емирна главата и да видя как  еорганизма му,че от 1 година не сме правили изследвания такива.Абе все такива щуротии ...
Сега...
Морска надявам се Теди да се оправи бързо и повече да не те безпокои с притеснения и да е все здравичък...
Тони и Тото гледах малкия ти калпазанчо,голям чаровник е,и татето  как му дава водичка и той щастлив до небесата Heart Eyes
Ади харесват ми сандалчетата на Ивонката,дано не я спарват и да и са мног удобни...
Сладкиш и вашите са хубави...
Илиянка,готини обувки си харесала,но наистина тока е уффф много висок и за мен,аз ходя макс на 5,6 см,повече не издържам А Яни да се оправя и той и да не сдава фронта от един таратор Peace
Лулу,много се посмях на Сашко с поличката ,ей щерка ти голяма скица,на жива кукла го е превърнала милия,ама той още не разбира,като порасне ще и измисли и той някой номер...
Димяни ще стане бебчо,не го мисли,после ще с епохвалиш и ще почерпиш Peace Wink
Яна Кр,не разбирам много от диоптри,но не ми изглежда толков астрашен,ще носи малко очила и ще  оправи дъщеричката ти  Hug
И не последно място рабира се Валерия,беше се изгубила от погледа ни,не си качила много,аз бях с 22 отгоре(свинята майка си бях Joy станала),важното е бебето да с ероди живо и здраво,другото лесна работа.Сега отивам да видя и Божо колко е пораснал  Heart Eyes
Ох айде ,че досадих и стана дълго,до нови срещи,ако съм изпуснала някой ще се реванширам на следващия пост  Embarassed

# 273
  • Мнения: 711
Здравейте мами, ние се позагубихме малко, но ето ни пак.
Ние сме добре, тъкмо приспах Крис и използвам малко да седна на компа, че в това време не се задържаме вкъщи.
При нас нищо ново май. По празниците бяхме на Габрово при вучо ми. Крис падна и си цепна веждата, та го водихме в спешното да го лепят. Сега остана само белега, но предполагам, че ще се поскрие и той. Нали не му е първи. Има си и един от Враца от миналото лято.
Анаморф, стскам палжи всичко да е наред с Алекс.
Ди, аз още не го мажа с крем. Даже в събота бяхме на барбекю и го бях съблякла само по боди. Аз цялата изгорях ужасно, а на него нищо му няма. Явно не е взел моята кожа, което много ме радва.

Сега се връщам назад да почета, че погледнах само последната страница  Peace

# 274
  • София
  • Мнения: 3 911
Здравейте отново  Hug.
И аз днес й купих сандали, но докато намеря това което търся зор видях Whistling. По едно време Аничка така се умори, че се наложи да я нося, но след като й обух сандалките живна (голяма кокетка е Mr. Green) и успяхме да се приберем без ревове и тръшкания.
Стискам палци на малките сладури бързо да оздравеят Praynig.
Мегита, дано откриете причината за обрива и скоро да изчезнат пъпките  Praynig.
Ди, още не съм започнала да ги мажа със слънцезащитен крем, защото още не съм купувала тази година.
Пиванова, мързеланките сме две значи Mr. Green. Правих до преди 3 дни едни упражнения за стягане на корема и от вторник все си намирам някаква причина да не ги правя Embarassed, а са само 10 минути като времетраене. Ама от утре съм решила да подновя тренировките, че иначе ще ме бъде срам да се съблека на морето.
Ира, и аз съм много изнервена и за съжаление доста често крещя на децата, а днес на обяд Ани много ме ядоса и я нашамарих по дупето Rolling Eyes.

# 275
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Здравейте слънчеви мами на още по-слънчеви дечица  Hug
Тони, мнооооого сладък Тотончо. Да го нагушкаш и нацелуваш от мен. Hug
Морска, Или, Ди, стискам палци още днес да преборят децата неразположенията и утре вече да правят бели както обикновено. Praynig
Мегита, незнам какви могат да бъдат тези пъпки, дано откриете по-скоро какво е и бързо да мине. Praynig
Анаморф, ох, не е лесно. Първо - дано изследването мине най-после и да се успокоиш, че всичко с детенце е наред. Praynig За трудното общуване на моменти - и аз съм така. Понякога отиването на работа ми идва като спасение от лудницата направо.  ooooh!
Ди, аз миналата година ползвах Себамед 50 и бях много доволна. Но сега децата са по-големи и факторът може да е и по-малък. Аз мисля да пробвам с 30 и ако видя, че има проблем, тогава ще взема по-висок. Иначе още не ползвам, но май тия дни ще трябва да взема и да почвам, че и двамата ми са с чуствителна кожа. Thinking
Теди, много се радвам, че отново се появи.  Hug И пиши по-честичко. Peace
Сладолед е опитвал, но май не е голям фен. Само пробва преди време у дома и нещо не му хареса. А Теди на неговата възраст умираше за сладолед.  Grinning
От нас новини няма. Днес се наложи аз и майка ми да минем през личната ни лекарка за разни направления, и понеже нямаше на кой да оставим Сашко, го взехме с нас. Малеее, като влезе в кабинета и като ревна с пълно гърло... ooooh! Явно като видя белите престилки и направи връзка със скорошното посещение на педито и ваксината. Кой знае какво си е помислило милото. Та падна едно успокояване, едно чудо, но накрая каза: "Тао" (сиреч "Чао") и даде една половинчата усмивка де. Grinning

# 276
  • Мнения: 467
Анаморф, голям резил с провалените ви планове. Не разбрах, тази лекарка беше ли ви определила прегледа за вчера ? Изглежда ми несериозно да не си държи на думата. Сега ще стискаме палци за понеделник, но твоята душичка пак ще трепери от притеснение дотогава за жалост  Tired А за това, че не се справяш, ако мога да те успокоя, все по-често не си търпя децата. Може би защото постоянно съм с тях  Thinking Мисля, че ако имаше начин да имаш повече свобода и ако можеше някой да поеме грижата за сина ти поне по два-три часа на ден, ти би се чувствала по-различно и би била по-търпелива с него. Всички сме хора, да занеш, и такива моменти има при много майки, но просто не сеем да си го признаем.
А, и благодаря за комплиментите  Blush Татето е много грижовен. Качих и второто филмче, но чакам да го кодират и ще ви го пусна, на който му се гледа (няма да ви досаждам всеки ден с такива де  Wink).
Много ми стана интересно кой колко килограма е качил докато е бременеел. И аз си бях кравичка + 23 килограма. Ако ви се покажа като родих ще съм сериозна конкуренция, да знаете  Joy

# 277
  • Мнения: 1 258
Здравейте на всичики!Чета че има много болни дечица,да се оправят по-бързо Praynigедно голямо гуш за тях HugАнаморф стискам палци за понеделник!А колкото до децата..И аз моето трудно ог тъпя.Понякога направо ме изкарва извън нерви .Няма да казвам какво ми идва да направя защото ако кажа ще се обадите на закрила на детето.С нетърпение чакам септември да го пуна на ясла за да си почина малко.
За килограмите-качих 25 за цялата бременност. EmbarassedБях като хипопотам.Срамммм.Ето две снимки от тогава.Не се смейте много.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30299743&l=0d145d8df4&id=1551556235

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30299745&l=14a8d9a821&id=1551556235

# 278
  • Мнения: 361
Здрасти и от нас!!!

Какви са тези болести ooooh!Няма пускане,целогодишно-АМАН ooooh!

Ние пък бяхме слънчасали вчера-цялата беше червена и рев до небето ooooh!Дадох и кисело мляко,натъпках я с хомеопатията и се оправи.

За нервите-и аз се хващам на моменти,че не издържам.По някога се чувствам като обсебена-нищо не мога да свърша без нея.Не може да ядеш сам,не може да се изпикаш(пада яко реване),не може да четеш,не може да се изкъпеш,на компа да седиш-нищо не може.....На моменти се хващам,че дори не ми се и играе с нея на пясъка ,а тя ме гледа с такава обич:tired:Чувствам се гузно,защото знам,че сега аз съм целият и свят и когато плаче или нервничи си има причина за това,но аз примерно съм изнервена от нещо и започвам да повишавам тон и не отговарям по подобаващия начин Crossing ArmsПосле пък се замислям,че тя няма и 2 год,какво очаквам-малка е да си измисли игра,малка е да се оправя сама.И си мисля,че сега е по-добрият вариант-по-добре до полата,отколкото да я мисля постоянно къде е,с кой е ooooh!Не знам,трудно е да гледаш дете,но съм благодарна,че я имам и че е здрава Peace

Мами,вашите деца плачат ли от хора които не са виждали отдавна?Спряха ли да ви търсят постоянно и да са като ваденки за вас?Ивон реве от парбаба си,от някой който я закача,не дава да я гушкат-изобщо гадна работа.Как ще се оправя като тръгне на градина незнам. ThinkingПостоянно ме търси.Занимава се с баба си,която обича много и след най-много 20 мин иска при мен.Дори и с баща си понякога не иска да седи.Само тя ли е такава?

Вашите деца искат ли да спят на възглавница?Ивон напоследък ако не е на голяма възглавница,не спи спокойно.Дали ще и стане нещо,ако и вземем newsm78

Май се увляко BlushБързо оздравявайте всички.После ще ви кача снимки от парка Heart Eyes

# 279
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ади, и Сашето е така с възглавниците. В леглото му има една пухкава с патенце, която е по-скоро декоративна и за игра, отколкото за нещо друго. Но той все ляга и заспива върху нея. Или пък върху една голяма пухкава риба. Ако няма нищо под ръка, събира на топка пелената си (нали съм ви казвала колко е влюбен в тази пелена) и я използва като възглавница.

# 280
  • Мнения: 711
Здравейте! Ние преди малко се прибрахме и тъкмо го изкъпах на бързо, че навън си изсипа една кофичка с пясък върху главата. Имаше пясък даже в пампа  Crazy
Ади и Крис понякога се залепя за мен и край. Но не е постоянно. От непознати не плаче, но се срамува и се гушка в мен.
Аз също съм адски изнервена и постоянно му се карам и доста го шамаровсвам и виждам, че не е правилно и се опитвам да се променя.
Лулу, Крис също щом влезнем в лекарския кабинет и започва един рев  ooooh! Това е така от преди 2-3 седмици когато го беше хванал грипа с разтройството и температурата. Много беше кисел, а педи не се опита да го заговори или нещо подобно и той от тогава нещо го намрази. А той нищо не му прави само го слуша и това е, но защо се наплаши не мога да си обясня. 2 дена след това го водих и до Вита, че се оплакваше , че го боли корема, а разтройството не спираше и там пак голям рев му удари. Тъй че не се притеснявай, не само вие опищявате лекарските кабинети  Mr. Green
За упражнения не ми говорете - станала съм такова прасе, че не мога да се понасям.  ooooh! Правя 2 дни някакви упражнения и това е после ми писва. Имам и колело вкъщи, но май седи да си хвърляме дрехите на него. Време е да се стегна обаче, че незнам как ще ходя на море в този вид.

Това е май за сега. Стана дълго, но така е като не съм писала от ......... Whistling

# 281
  • Мнения: 1 900
Имаше ги в синьо,зелено и бяло-преливаща комбинация,като нашите.Имаше и чисто сини  Peace
В какъв магазин това, аз къде да ги търся в Пловдив? Дали фирмен или ... newsm78

# 282
  • Мнения: 361
Ами за Сф и Пловдив и аз не знам newsm78Аз ги взех от Сандански.
На Мат Стар са.Виж някъде из нета дали имат страница.Сигурно ги има иначе,не ми се вярва да ги няма.

Аааааа,видях-в Пловдив магазина е на адрес:Пловдив ул.Брезовско шосе 180 Търговски базар Илиянци магазин Мат - Стар

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 21:26 от ***Ади***

# 283
  • София
  • Мнения: 5 752
Здравейте!
Аз днес не бях хич добре само до лекар не стигнах  ooooh! цял ден с кръвно 70/100,лошо ми гади ми се абе силици нямам! Confused

Райън от бебе спи на голяма възглавница до ден днешен! Peace
Ади,той имаше такъв период но мина отдавна,а сега е толкова контактен,че чак не ми се вярва Simple Smile дано бързо минава този период при вас!

Теди Hug

# 284
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Димяни, от времето ще да е това. Много хора се оплакват от най-различни неразположения: високо или ниско кръвно, главоболие, отпадналост и т.н. Хайде утре да се похвалиш, че си добре. Hug
Ммдааа, току що видях разделените списъци за ясли и градини. Вече ги има на сайта. Както и очаквах шансовете ни са нулеви. Както за ясла сега, така и за градина догодина. Thinking Нямаш ли поне 9 точки, изобщо не се надявай да си уредиш детето в градина, така излиза. Sad

Последна редакция: чт, 14 май 2009, 23:30 от lulumba

Общи условия

Активация на акаунт