Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани!

  • 11 694
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 222
Добро утро, момичета!

Ние сме толкова раннобудни тук, Перси се е наспал още от 6ч.
За възглавницата-изобщо не използваме такава.
Теди-аааа, и ти си се появила тук, беше зачезнала..................Радвам, се че отново си сред нас!
Анаморф-не се ядосвай, от такива моменти човек се учи на търпение, това съм го разбрала многократно, колкото и нерви да ни коства това.

Ние сме добре. Тук наистина си заслужава човек да изкара поне една седмица, толкова е чисто, спокойно и свежарско, съвсем различно е от шумната София. По цял ден сме разходки, разбирайте, че вкъщи нищо не мога да свърша, добре, че мама готви, иначе и за това нямаше да имам време.

# 286
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро и от нас   bouquet

Йована ме събуди в 6 часа, едва гледам. Тя вече е на градина, а аз сега ще се погрижа малко за себе си, че в неделя сватба ме чака. Вчера си я прибрах със зачервено око, май го е замърсила в пясъчника. Капя капки и дано и мине бързо, че язък значи, преди сватбата точно.
Много ми е напечено от това пътуване сама с нея. Станала е огромно диване, нарочно прави бели и не се впечатлява като се карам. Как ще се оправям, незнам. Добре, че се оказа, че ще пътуваме заедно с жената на едно приятелско семейство и поне ще мога да помоля някой за помощ.
Иначе, едва чакам ви казвам, утре вечер да му седна на една шопска с ракийката и сладка раздумка с мама и тате.

Иначе времето тук е прекрасно, много е слънчево. Аз чакам да се отвори солариума в 8 и да отида да се врътна за 15 минутки. После съм обещала на една приятелка тук да я закарам до ИКЕА и така. ДОвечер аме чака багажа, най- много я мразя тази част, но няма как.

Всички болнички да се оправят  Hug

Много слънчеви и дълги разходки ви пожелавам днес.   bouquet

# 287
  • Мнения: 467
Добро утро.

Бобче, ще се справиш с пътуването, и приятелката ти ще помага с удоволствие (Йованка-калпазанка е много чаровно дете). АЗ все сама пътувам с децата и не е имало проблеми-те са впечатлени от самолета и времето минава бързо (не знам колко часа пътуваш, от тук беше с прекачване-4-5 часа).
Ади, това е само период, който ще отмине. За септември не се притеснявай още от сега. За три месеца, на тази възраст, могат да станат големи промени. И Антон плаче, не обича чужд човек да го докосва, нито да го кара да прави нещо (обръща се с гръб, стои като темерут и се прави на глух). Като мине време започва да се приближава към "новия", но винаго ме търси, за спасение, ако се наложи  Laughing Една лелка ми каза даже че много съм го обсебила и това ме ядоса, та се наложи да се обясня. Такива ми ти работи...

Сега чакам магазина да отвори и да изтичам до там, докато не е заплюскал дъжд.

# 288
  • Мнения: 711
Добро утро!

Лулу, и аз сега погледнах - ние сме 33 номер, т.е. и нас няма да ни огрее. Аз не бях сигурна дали искам да го пусна, тъй че не се и притеснявам, че няма да ни приемат.  Laughing
Излизаме да вършим малко работа и да се разходим.

Приятен ден на всички!  Hug

Ето малко снимки, на който му се гледат, че сигурно сте ни забравили вече http://tedybg.multiply.com/photos/album/26/New_2009
http://tedybg.multiply.com/photos/album/25/greece_2009
http://tedybg.multiply.com/photos/album/27/Kremikovci_May_2009

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 09:51 от teddy_

# 289
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Теди, голям чаровник е Криси  Heart Eyes

Ади, Йована имаше такъв период. Сега е малко по- добре. Мога да отида до банята или да се къпя, без да ме притеснява. Знае, че съм там и не мрънка, сама си играе. Иначе търси да я занимавам, но е на моменти. Някои дни, така добре се занимава сама, че не усещам, че имам дете вкъщи. Други дни, немога да си изгледам сериала, значи. Ноо и аз като теб, приемам, че все още на тази възраст са толкова мънички, че нашето внимание, им е особено необходимо. Ще го търсим после, като станат тинейджъри  Crazy.
Към непознати хора, или такива, които отдавна не е виждала е срамежлива. Не плаче, но стои залепена за мен, даже при баща си не иска и това за около 15 минути. После се започва с маймунджалъците, да се представим какви сме маймуни  Crazy, та чак след около половин час е вече мойто дете  Laughing.
Аз тъкмо щях да ви се хваля, че имах два успешно опита да я сложа в леглото, да кажа лека нощ и да изляза и тя да си заспи, но вчера такова фиаско ни спретна, такова дране, че пак си я приспивах. Уви  Tired

Моята мъка, пък е проклетото гърне. Не иска и това е. Тя сяда, няма проблем и седи, но нищо не върши там и съответно незнае май, за какво служи  newsm78. А и аз имам време само вечер да я слагам, докато е на градина и сменят памперсите там  Confused

Айде стига писах, излизам, че времето е чудно.

До после  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 1 380
teddy_  Крис е голям хубавец. Heart Eyes
 bob4enka щом не иска да сяда на гърнето не я мъчи. Така само се травмира и нарочно може би не иска да сяда на него.
Аз съм решила от другата седмица, ако е така топло да я оставям и на вън по гащи. Започна да ми казва на вън, че и се пишка.

Последна редакция: пт, 15 май 2009, 13:40 от sladkish4e

# 291
  • Мнения: 530
Здравейте !
Теди страхотен хубавец си имаш.
На Ицко му излизат двата долни кучешки зъба  и отказва да яде.Сутринта ходихме на лекар има гъбична инфеция по вътрешната страна на бузките и езика.Изписаха му Фунгостатин за мазане.
Бобче приятно и безпроблемно пътуване.
Анаморф стискам палци да минете процедурата без много чакане.
За възглавницата -Ицко спи на много ниска от бебе.
Памперси ползваме само вечер.Абе да си похваля гарджето нищо бебешко нямаме вече-нито биберон ,нито шише спи на голямо легло и се хран сам.Само нощния памперс остана да махнем ама като гледам каквсяка сутрин чисто сух го свалям до 1м.щего махам.
Лек ден.

# 292
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 927
Теди, Крис е станал прекрасно момче!  Hug А на тази снимка от гръцките, където те е гушнал сте просто прекрасни. Hug
Яна, браво на момчето! Страхотно се справя.  Peace
Бобче, приятен път утре и не се притеснявай - ще мине леко, сигурна съм. Hug
Хайде, аз малко да поработя, че днес мисля да пускам кепенците рано-рано - нещо пак съм сополива, вече ми писна. Close

# 293
# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Ето тук също има на Мат Стар обувки.Но дали ще ги има тези детски моделчета.http://www.matstarshoes.com/stores_show.php?shop=plvd&l=
ще взема и аз да потърся сандалки по ''Иван Вазов'' на Стилиян,че около нас няма нищо хубаво.
Сутринта водих малкия при педи.Нищо му няма само хрема.Сега ще му слагам Виброцил и от черните капки,също и Тайлол.А ако започне да кашля-Проспан,дано ни се размине.
А вчера търсих да купя слънцезащитния лосион на Себа Мед и така ме ядосаха в една аптека.Гледам аз цената-48лв. и питам момичето ''Това ли е цената?''-отговаря ми намусено:''Да,това е''.-аз обаче пак:''Сигурни ли сте за цената''-и тя:''Убедена съм.''-и ми се пули.
А моя приятелка го купи същия лосион от съседна аптека за 27лв.,така че бях сигурна,че това не е цената,но просто не искаха да ми обърнат внимание.После ще пратя мъжо да пита той и да им каже,че има разлика от 20лв.,защото ако не поправят цената някоя майка ще се подлъже и нищо чудно да го вземе.Нали всеки иска най-доброто за детето си,независимо от цената.Те от децата ни печелят.
Вчера не ми провървя,обаче днес като бяхме при педи я попитах за слънцезащитен и тя ми даде мостра на Себа Мед 30-ти фактор и ще изкараме една седмица с него,докато го намеря,че нещо в Пловдив хич не се открива тази козметика.
Теди много е пораснал Крис браво.
Аз на Стилиян не слагам възглавница.Има си една доста тънка и понякога я ползваме,но е свикнал без нея.
За килограмите през бременността-качих 10кг.,но нали не изкарах до края.Ако бях избутала да термин,може би щях да съм +още 10.

# 295
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Теди, голям чаровник е Криси  Heart Eyes

Ади, Йована имаше такъв период. Сега е малко по- добре. Мога да отида до банята или да се къпя, без да ме притеснява. Знае, че съм там и не мрънка, сама си играе. Иначе търси да я занимавам, но е на моменти. Някои дни, така добре се занимава сама, че не усещам, че имам дете вкъщи. Други дни, немога да си изгледам сериала, значи. Ноо и аз като теб, приемам, че все още на тази възраст са толкова мънички, че нашето внимание, им е особено необходимо. Ще го търсим после, като станат тинейджъри  Crazy.
Към непознати хора, или такива, които отдавна не е виждала е срамежлива. Не плаче, но стои залепена за мен, даже при баща си не иска и това за около 15 минути. После се започва с маймунджалъците, да се представим какви сме маймуни  Crazy, та чак след около половин час е вече мойто дете  Laughing.
Аз тъкмо щях да ви се хваля, че имах два успешно опита да я сложа в леглото, да кажа лека нощ и да изляза и тя да си заспи, но вчера такова фиаско ни спретна, такова дране, че пак си я приспивах. Уви  Tired

Моята мъка, пък е проклетото гърне. Не иска и това е. Тя сяда, няма проблем и седи, но нищо не върши там и съответно незнае май, за какво служи  newsm78. А и аз имам време само вечер да я слагам, докато е на градина и сменят памперсите там  Confused

Айде стига писах, излизам, че времето е чудно.

До после  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 1 900
Аааааа,видях-в Пловдив магазина е на адрес:Пловдив ул.Брезовско шосе 180 Търговски базар Илиянци магазин Мат - Стар
newsm51

Общи условия

Активация на акаунт