АВГУСТинчето вкъщи се не трае, само навън то иска да играе!

  • 11 370
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 258
Teddy_ Повечето били акробатични номера и няма много животни.Репертоара им се изчерпва с 2 камили,пингвини,ему и не помня още какво.Моя приятелка си води детето и каза че не е доволна.Надявам се да не се разочаровате!

# 256
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Първанова, бързо да забрави Перси операцията. Важно е да е била успешна и вече да не го боли сладура.  Heart Eyes

Моята маймунка се е сдобила с два горни кучешки, а долните така прозират, че ги чакам всеки момент. Обачее, много започна да удря. Днес разговарях с едната учителка от градината и стана ясно, че от там ги е научила тези номера. Моля ви се, освен, че се удряли, ами и хапели децата. Ама да ме "успокои", ми каза, че моята калпазанка не хапела толкова много.  #Crazy Аз я попитах, те какви мерки предприемат да научат децата, че така не се прави. Ами отговора беше: "Амм, тоо, вижте сега, те са малки и повечето немогат да се изразят с думи и това е начин да си покажеат емоциите"  Shocked Казвали им, "Не, така не се прави и до там". Аб да ви кажа, доста ги оставят на самотек децата тук и незнам  Thinking

Това за памперсите ми е болна тема. Но няма как. Ще чакам да излезе в края на юли във ваканция от градината и я почвам по вашите системи с гащичките. Сега просто няма смисъл Confused

Морска, браво на Теди за бибер Peace
она

Алма, чакам да споделиш за цирка. И аз се чудя дали да я водя Йована тук на един малък цирк  Thinking

Лека нощ, че както съм изморена, се омотах от два бейлиса  Crazy

# 257
  • Мнения: 1 258
Бобче,моето мнение е че са малки за цирк.Поне аз моя звяр няма да мога да го удържа .Най-много 5 мин да стои мирен и после се започва дивеенето.И понеже си познавам стоката изобщо не съм си правила труда да пробвам. NaughtyНо ако има повече животни може да и е забавно.Знам ли....

# 258
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Момичета благодаря за пожеланията! Ние вече сме добре, тичаме, беснееме, качваме се насам-натам, но общо взето се пазим от тежки предмети и от по-големи деца, да не стане някой сблъсък. Перси все още не е забравил операцията, от време на време си пипа коремчето и все едно иска да ми каже нещо... Но вече и минало............................

Ади-суперски снимки, както винаги!
Френско Тони-стискам палци най-вече да е здрав до другата седмица, а ти да си спокойна, че това е най-големия ужас. Лично аз, постоянно се чудех как ще се опазим здрави, всичко е толкова непридвидимо случващо се около тях, така че, мой съвет е изобщо не го мисли, че всичко идва от тези мисли.................
За памперсите-при нас е ясно. Един памперс вече за 2,3 седмици, само нощно време му го слагам, че все още изцяло не може да се контролира.
За приспиването-в последно време е много сложно, блъска, удря, скача по мене, но мисля, че е свързано със зъбките, все още сме с 12 зъба.

# 259
  • София
  • Мнения: 3 926
Здравейте  Hug.
Лони, честито и на вас за яслата.
Тони, ще стискаме палци за другия петък Praynig.
Или, защо не пробваш Яни да го изпишкваш в тоалетната чиния, без да сяда - прав. Може да не му е приятно да седи на гърнето Thinking. Дани никога не поиска да седне на детското гърне, а използва тоалетната чиния. Като му се пишка, пишка като тате, а като ака слагаме детска дъска.
Ади, много сте сладки, а и сте облечени в тон Party.
Бобче, не си мисли, че тук много се занимават с децата в градините. 30 деца са в група с една учителка и една леля #Crazy. На кое по напред да обърнат внимание. Всяко се оправя както знае и както може Rolling Eyes.
Днес Аничка си игра с Ирен на Жужка. Тя е станала голяма сладурана и ако знаете колко е пораснала. Така като я гледах имах чувството, че е поне 94 - 95 см.
Приятен ден на всички   bouquet.

# 260
  • Мнения: 467
Здравейте от нас!

Френско Тони-стискам палци най-вече да е здрав до другата седмица, а ти да си спокойна, че това е най-големия ужас. Лично аз, постоянно се чудех как ще се опазим здрави, всичко е толкова непридвидимо случващо се около тях, така че, мой съвет е изобщо не го мисли, че всичко идва от тези мисли.................

Мерси Пива. Много си права ! СЕга тревогите са по-малко, защото времето се оправи. чукам на дърво да ни приемат, че много се проточи тази история.
Бобче, Или, аз извадих боксерките останали от батето и съм в бойна готовност за махане на памперса. Ще се поддържаме взаимно, като се постопли още малко  Praynig
Днес ходих да купувам подарък на една малка бебка, която се роди миналата седмица. Свят ми се зави от толкова хубост на момичешкия щанд. Ах, защо си нямах една кукла, че да я гиздя  Blush Сега съм седнала над картичката и си бия главата да роди нещо. В тази част съм много зле  ooooh!

# 261
  • Мнения: 711
Бобче, ние ще ходим заради малкия на цирк, но ще видим как ще е -дано не съжаляваме. Няма да е тази вечер, че приятелите, с които се бяхме разбрали им изникна нещо. Ще ходим или утре или другиден - после ще пиша как е било.

Записах го за ясла днес! След 1 час даже получих имейл, че е записан и в системата. Много бързо действа директорката явно. Тя обаче нещо не ми допадна. Една възрастна, надута ми се видя  ooooh! Те септември ще отворя тук до блока ми една нова - сега я строят и мисля и там да го запиша като стане готова. Тя ще много готина като гледам.

Тони и Тото, и мен ме няма по картичките за това ползвам готови текстове от нета, с малко преработка от моя страна де  Laughing

# 262
  • Мнения: 467
Теди, ха дано ! Няма по-хубаво от нова сграда, чиста, подрена и с ново оборудване. И до нас се строи една детска градина, ще има и почасово гледане. От септември ще я отворят и ще съм първа там, белким вземат Антон по някой час седмично.
Даде ми добра идеа за текста на картичката. Ще отида да почета.  Grinning

# 263
  • Мнения: 1 258
Ние пък си купихме ето такава количка за първи юни.Не стига че когато я поръчах вчера казаха че е за деца от 2 до 4 години,ами се оказа че Пламен не стига педалите и сега не му е интересна.чудя се дали да не я прибера  и да му я дам другото лято!А за този празник ще мине само с дрешки май.

# 264
  • Мнения: 47
 заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт