Свети Георги ще помолим с нас по пътя да върви ... 04.05-10.05.2009г

  • 7 753
  • 182
  •   1
Отговори
# 105
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
nikolita  Hug съжалявам  Hug Hug Hug

# 106
  • Мнения: 3 246
Ники, spoko  толкова много съжалявам, така се надявах да ни се похвалиш, силно те гушкам,  Hug знам че това няма да те успокои по никакъв начин, но все пак ликвидацията си е числото три, а то е късметлийско Hug

# 107
  • Мнения: 2 343
Николита  Hug Hug Hug

# 108
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Николита,   Hug

# 109
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Ники Hug

# 110
  • Мнения: 1 732
николита Hug Hug Hug.дано следващия опит е успешен! Praynig

# 111
  • Мнения: 1 768
Николитче , милото ми ела за гуш  Hug Каквото и да ти кажа сега няма да помогне.  Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 1 284
Николита,съжалявам миличка SadГушкам те силно Hug Hug Hug

# 113
  • Мнения: 180
Благодаря ви момичета Hug
Да си призная вчера сериозно се сринах. Плаках, виках, тръшках се. Като че ли света свърши за мен. Но благодарение на подкрепата на много скъпи за мен дами, май ще се съвзема newsm78 Много е важно след неуспех да поплачеш на правилното рамо. Безценно е. Е, надух им главата, ама ми олекна. Малко егоистично, нооооооо ми помогна Wink
Вашата подкрепа също ме вдига, защото само вие може да разберете как се чувствам.
Ще си почина лятото, пък на есен ще видим какви ще ги вършим. И парички трябва да съберем, и сили, абе няма да е лесно. Ноооооо никой не ми е обещавал да е лесно в тази борба. Загубена е битка, но все си мисля че ще спечелим войната.
Прегръщам ви силно и обещавам да не мрънкам повече, поне до есента Hug

# 114
  • Мнения: 746
nikolita Ние сме с теб мила .Прегръщам те силно  Hug Hug Hug
Всички ще успеем,имайте вяра момичета.

# 115
  • Мнения: 961
Николита      Hug Hug Hug

# 116
  • Мнения: 1 768
Добро утро милите ми котенца  Hug

Ето заповядайте малко сутрешна дозичка кофеин от мен с пожелание за хубав ден  Hug

# 117
  • Мнения: 1 284
Маринекс,нападам кафенцето Wink
Вчера ми дойде,тази сутрин се събудих от силни болки и вампирясах рано-рано Mr. Green
Хубав ден момичета Hug Hug Hug

# 118
  • Мнения: 1 768
Ели , и аз съм така от вчера и доста ме болеше , тази нощ също спах лошо и сънувах , че съм бременна и ахай и да раждам .Много странно усещане имах в този сън .За капак днес пак съм на работа , а нямам сили да стана от стола  Mr. Green

# 119
  • Мнения: 2 343
И аз да си кажа болката  Cry 3-ти ден ме боли глава и не минава от лекарства, спя и аз лошо, а като се събудя още по-зле.
Днес ще ходим на Беклемето на разходка, дано от чистия възвух да ми мине поне малко  Tired

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт