Свети Георги ще помолим с нас по пътя да върви ... 04.05-10.05.2009г

  • 7 741
  • 182
  •   1
Отговори
# 120
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,мацонки!
Николита,съжалявам,думите са излишни в такъв момент,прегръщам те много силно! Hug
Ели,Маринекс,Мира,ще отмине,утре ще сте вече нови хора! Hug
Маринекс,мерси за кафенцето!
Приятен уикенд на всички!  bouquet

# 121
  • Мнения: 1 062


Ники..........

# 122
  • Мнения: 3 246
Добро утро и от мен  Hug
Маринекс, пийвам кафенце, че това дето си го направих явно не ми беше достатъчно Hug
Ели,  Hug
Мира, напълно те разбирам, тази стрин и аз се събудих с главоболие а ксогато ме почне и аз съм с няколкодневни болки и от нищо не минават. Ти ако пиеш още естрофем или каквито и да било хормонални препарати - те са си такава причина.
Аз ще се пооплача, нали ми откриха алергия и ми предписаха разни лекарсва плюс диетка за месец, е минаха две седмици, през първите десет дни нямах никакви проблеми, но от два три дни пак започнах да се изривам, въпреки антихистаминовия препарат, ама здраве да е, вече не ми пука, оплаках ви се Blush
хубав ден момичета

# 123
  • Мнения: 3 453
Привет! Hug

Рядко пиша в седмичната. Бях абдикирала и не исках да чувам за изследвания, процедури и прочее затормозяващи неща. Бяхме в дъълга почивка, повече от половин година. Затова ви моля за извинение.  Hug

Имаме повод - вчера съпругът ми има рожден ден, а аз му подарих бланка с надпис - 1500 бета ЧХГ. Да почерпя за здравето на двама ни.



# 124
  • Мнения: 763
Ама как си знаех само  Grinning Когато Черната Розичка сподели, че е щастлива поради една бременна новина, първо за теб, Норе се сетих  Hug Hug Hug Последните няколко дни много те мислих, и виж сега с каква хубава новина излизаш       bouquet   Честито, миличка! Лека и спокойна бременност ти пожелавам, и пухкаво подаръче накрая! Да ти е живо и здраво мъжлето, и много да те слуша     bouquet
Ех, че е хубаво........ Grinning Само такива новини искам да чета  Praynig

# 125
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

_Hope_  и тук ще ти пожелая всичко най-хубаво на теб и твоя съпруг. Точно вчера си мислих за такъв подарък, прекрасен е.

Аз от сутринта докато оправях прането и взех, че се захванах да прибирам зимни дрехи и да вадя летни. Момичета, дори и дрехите за бременни ми стягат....ужас, трябва да се слабее, а аз нямам воля още.

И с кръвното съвсем пощурях, едно главоболие ме цепи, дано отмине.


Хубав ден. Аз след малко отивам да се возя на метротооооооооооооо Joy Joy Joy

# 126
  • Мнения: 3 246
Хоупче и тук да ти кажа ЧРД на мъжо, мисля че по-хубав подарък не може да получи  bouquet, а на теб миличка стискам страшно много палци всичко да е наред до финала Praynig Praynig Praynig
 аз като Додичка да кажа от тук насетне само такива новии да чуваме Hug  Praynig

Ники, приятно возене на метрото Hug само да попитам какво стана миналата седмица ходи ли до Токуда, надявам се всичко да е било ок Hug а за слабеенето ами аз нещо се отказах, сега освен всички други неща пия и бирена мая, ха познай кога ще има надолу в килограмите, просто глася нов гардероб, мъжо да му мисли Wink

# 127
  • Варна
  • Мнения: 730
Мили девойки, само набързо минавам през темата и още не съм ви изчела.  Embarassed
За сметка на това прочитам най-хубавата новина:

ЧЕСТИТО МИЛА ХОУПЧЕ! Лека и безпроблемна!

Аз отивам да лягам, че съм прясно трансферирана и малко да се поглезя  Embarassed

# 128
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Хоупче, и тук да ти напиша - всичко ще е наред и по-страхотен подарък от този, няма как да му подариш Hug Много много се радвам за теб Grinning Хехе, като си дойда, ще разхождам едно бременно коремче Party

# 129
  • Мнения: 453
 Честито на Хоуп ... Ей за такива подаръци си мечтая от толкова дълго време ... Браво !!! Как само е съвпаднало с празника . Е отсега нататък всяка година ще е двоен празник !
 Хайде бегом всички на разходка, че времето навън е чудно !
Целувки и лек ден !!!  Hug

# 130
  • Мнения: 3 246
Дживотинче, стискам палци след две седмици да ни се похвалиш Praynig Hug
Гея, Hug
garga, времето наистина е страхотно, направо си е лято Hug

# 131
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добър ден.
Черна Розичке Mr. Green Heart Eyes Hug
Норе  bouquet честито,много хубав подарък сте си направили  Hug


# 132
  • Мнения: 989
Добро утро и от мен! То добър вечер още малко ще стане, но аз сега се излюпвам  Mr. Green
Напоследък и аз не пиша много, но сега не мога да се въздържа  Grinning
Хоуп, хайде и тук да ти кажа Честито и да ти пожелая много лека бременност и от тук нататък само хубави неща!  Hug
Джи, стискай кълките сега, ние ще стискаме палците и след 2 седмици ще ти честитим и на теб  Hug
Гардже, какво стана със снимката?

# 133
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Кали Hug Нямам търпение да ви видя - теб, Розито, Хоупчето Hug Домъчня ми Sad Ама още малко остана Mr. Green

# 134
  • Мнения: 453
Гардже, какво стана със снимката?
Снимката не се състоя поради многото почивни дни Sad Нямаше място в графика за 7 и 8 май и много се натъжих, че сега си удължавам агонията в очакване ... Но какво да се прави - ще си чакам юни и тогава със зъби и нокти ще я направя и всичко ще е наред. Смятам да си имам "магистрали" !!! Нищо друго не приемам за отговор !
 Целувки ! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт