Свети Георги ще помолим с нас по пътя да върви ... 04.05-10.05.2009г

  • 7 739
  • 182
  •   1
Отговори
# 165
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 675
Леле, Ники, голяма е сладурана Hug На колко е? Да я взема за моя Алекс Mr. Green

# 166
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Привет на всички сладурани!
Ники, малката е голяма хубавица, още от сега.
И ние днес направихме една хубава разходка с кучовците. Нашите са две - по едно на мъжо и на синето. Само аз за сега си нямам лично мое, та замислям варианта дали да не си взема коте. На майка ми котаната всеки момент ще ражда.  Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 1 732
еее,ники племенницата ти е голям сладур. Hug

# 168
  • Мнения: 4 589
Благодаря ви,

Geia, Габи сега на 1 Юни става на 3 год. Много дърдори и се очертава едно начетено дете. Днес каза, че един моторист имал на главата "каляска", вместо каска, но пък знае да каже дистанционно и трансформатор  Joy

Ще я запознаем с Алекс, няма грижи, само да дойдете до София.

# 169
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 675
Ауу, Ники, пирфектна е за нас Mr. Green Ние сме на 3 години и малко Wink

# 170
  • Варна
  • Мнения: 730
Охо, намирсва ми на сватосване  Laughing Да покажете снимки от срещата на младите  Laughing

Здравейте, сладурки.
Днес времето е страхотно и браво на тези, които успяха да го уползотворят с разни занимания - партитата градински, животински...(Маринексче, после да разказваш).
Мотонети, като ти гледам снимката на аватара, ми е ясно какво диваче е дзверо. Имам такова в къщи (в двора, де), на 7 месеца и изпояде всичко, което намери, вкл. и къщата си е подкарал.  Laughing Скоро ще спи под открито небе и ще трябва явно бетонна къща да строиме.
Благодаря ви за стиснатите палци - с ваша помощ няма начин да не успеем. Аз малко съм закотвена в къщи, ама още два три дни и тръгвам по разходки.
Бела, стиснати палци за пункцията утре  Praynig
Успешна предстояща седмица!

# 171
завърнах се от една приятна екскурзия. искам да ви покажа снимки , но не мога за ги прикача.  Embarassed
няколка приятни цветенца, но..........моля за жокер и помощ.  Praynig

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 20:28 от *volley*

# 172
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 675
Волей, качваш снимките в някой сайт - от типа на www.snimka.bg, след това даваш линк към тях и ние ги виждаме  Wink

# 173
  • Мнения: 1 768
Охоооо , тук хубавичко се сватосвате Геа , тази руса бамбина е супер за Алекс  Laughing Децата им ще са супер сладки  Joy
Ники , страхотен сладкиш е малката Габи  Heart Eyes Да я нацелуваш от мен  Hug
Да разкажа днес бяхме само на Витоша , беше толкова хубаво с кучовците , че се отказахме да ходим на партито и останахме само на кучешкия купон Joy
Е бяхме голяма гледка , а цирка беше пълен - давам малко снимки
http://picasaweb.google.com/geri.black.white/Vitosha10052009?aut … RgCPvr-4j0o_63Dw#

# 174
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Здравейте.
Ние сега се прибираме,голямо ходене падна Mr. Green и сме капнали  Tired
Гледам има снимка на една сладурана  Heart Eyes и бързате да я сватосате,а? Grinning
Лека вечер   bouquet

# 175
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
marinex, кучовците са страхотни. Ние имахме аляски маламут, но го загубихме и сега като гледах хъскитата се сетих пак за него, много ми домъчня.  Sad
Е, сега си имаме  немска овчерка и питбул.Днес доста полудуваха. Питбулчето е още младо и е голям палавник. Даже вода не може да му сложим, защото всичко гризе.

# 176
  • Мнения: 2 343
Ники-пики, много е сладка малката бърборана  Simple Smile
Маринекс, Силви, Дживотинче, признавам, завиждам ви за кучетата! Ние живеем в апартамент и няма шанс да си вземем куче, а и дворното на село умря, остана ни само една стара, престара болонка.
Хариела, благодаря, че ни споменаваш в молитвите си!

# 177
  • Мнения: 1 768
Силви , освен три чифта домашни пантофи и едни чорапи друго не ми е изял нашия , но кой знае какво ще направи ако остане сам  newsm78 Joy

# 178
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=375884
надявам се да съм се справила. това са част от снимките от моята градина на вилата.  Laughing
сега вече знам как да ви показвам снимки  Mr. Green, ако искате да гледате разбира се  Joy

Последна редакция: нд, 10 май 2009, 23:15 от *volley*

# 179
  • Мнения: 1 062
Охоооо , тук хубавичко се сватосвате Геа , тази руса бамбина е супер за Алекс  Laughing Децата им ще са супер сладки  Joy

Тя Гея го сватосва Алекс за кой ли не, после надушвам че ще има женски бой за Къдрокосия  Joy Joy Joy

Волей, гледах, гледах, и много ми харесаха   bouquet

Маринекс, много са хубави моделите на снимките  Crazy Grinning

Общи условия

Активация на акаунт