Проблемът 2012 година - мит или реалност?

  • 23 298
  • 507
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
и за мен  Peace

Че нещо ще се случи ще се случи ..... до тогава може само да гадем и да го очакваме  Wink

Каквото такова  Grinning



"Вчерашните мистерии са днешните науки,
а днешните мистерии са утрешните науки."

# 31
  • Мнения: 686
http://www.cosmos.1.bg/portal/index.php?option=com_content&v … 08-08-05-10-20-42
Дишайте спокойно,ножа е гумен Wink

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 22:28 от мама Яни

# 32
  • Мнения: 1 860
Гумен или не, е официално открит и признат от Наса.  Grinning

# 33
  • Мнения: 902
Цитат
Според календара на маите,след тази дата 23.12.2012г.
Всъщност е 21.12.2012г. Wink

http://www.december212012.com/

# 34
  • Мнения: 1 310
Днес гледах Слънцето през затъмнено стъкло от маска за оксижен. Вижда си се само то.  Peace
Предполагам, че тези клипове за Нибиру или са обработени допълнително, или тази планета просто не се вижда от нашата географска ширина.

# 35
# 36
  • Мнения: 204
Предполагам, че тези клипове за Нибиру или са обработени допълнително, или тази планета просто не се вижда от нашата географска ширина.

Рано е още ние да го виждаме.

Към края на месец май  Peace

# 37
  • Мнения: 3 098
...препоръчвам филма "Zeitgeist", мисля в Замундата го има. Самият филм е от 3 части, първата засяга глупостите в Библиятa.
Гледала съм го този филм. Peace То4но заради първата 4аст запо4нах да го гледам,тъй като покриваше моите възгледи за църквата,Библията и религиите въобще. Laughing
Третата 4аст "Проект Венера"също е интересна 4аст,въпреки 4е някои неща ми се сториха не много изпипани.

Не се впрягай. Wink НАСА времето не могат да познаят,камо ли свършека на света. Mr. Green

Освен това акцента е,4е Америка ще стане 1 сила в света.Те с тяхната мания за заробване,след вси4ки тия войни,кризи,тероризъм,болести които при4иниха,сега в крайна сметка се 4удят ве4е как да ни вземат душите. Twisted EvilЩо не вземат да си признаят какви неща знаят,какви истини крият.Защо не кажат,4е ток,вода,храна и много други работи ги има в изобилие,хората могат да живеят,без да плащат както в момента тъпите им налози.Щели да измрат хората,защото фарм.компании нямало да могат да произвеждат... Laughing Ами то4но тогава ще оздравеят тези хора,в природата има за всяка болест растение.Ако успеем да я опазим,преди да ни я отровят,разбира се.
Така 4е не е проблем и за мен.Даже може и добре да се полу4и,защото така или ина4е не живеем в добре организиран свят.

# 38
  • Мнения: 2 013
Каквото и да се случи ще е на енергийно ниво, струва ми се.

# 39
  • Мнения: 1
Знаете ли какво ще се случи?  ДЪЩЕРЯ МИ ЩЕ СТАНЕ НА ТРИ ГОДИНИ!!!Всичко друго,особено ако не може да се предотврати,НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА!!!
  Стига сте се тюхкали за нероден Петко.2000-ната година щяхме да измираме...около 1000-ната е имало безкрай митове и легенди.Не бързайте да си продавате жилищата.

# 40
  • Мнения: 624
Само ми е интересно кой е решил, че е точно 2012 г.? На места и точен ден са определили хората...  Laughing  Остава само да засекат и часа, айде за секундите няма да издребняваме.

А това 21.12.2012 г. ми се струва много нагласено. Ако са имали в предвид поредността и съвпаденията на цифрите... Добре е да се уточни, че дори не се знае точната рождена дата на Христос, нещо повече не се знае дори и точната година. (Но да не я почваме тази тема, че направо ще трябва да подминем бирите и да преминем на ракийките с мезето.  Joy )
 

# 41
  • Мнения: 1 072
Необходимо ли е всеки, който иска да се отдаде на разврат да си измисля някакви космически оправдания?!

Яжте, пийте, веселете се и оставете галактическият баланс на мира.

# 42
  • Мнения: 2
Може да им е свършила хартията, например, а после да са се отдали на по-забавни неща и да са намерили по-интересни занимания. Или пък нарочно да са го оставили сега, за да се напрягаме и да изпадаме в параноя. Маи, можеш ли им разбра хумора.

# 43
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
    Преди време гледах филма. Промяна на климата,напреднала техника и вредните и последствия,а най лошото е,че не може по никакъв начин да се предотврати. Интересно и страшничко е общо взето,но... Божа работа. А дотогава ще живеем,за да видим какво ще стане Wink.

# 44
  • Мнения: 3 098
Не бързайте да си продавате жилищата.
Именно,да си дойдем на думата. Wink
Необходимо ли е всеки, който иска да се отдаде на разврат да си измисля някакви космически оправдания?!

Яжте, пийте, веселете се и оставете галактическият баланс на мира.
Открай време е така. LaughingВсе пишат нелепи извинителни бележки. Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт