Отговори
# 30
  • Мнения: 6 390

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 13:09 от Дивиана

# 31
  • Мнения: 26
                                  ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСА   ЙОАНА!!! newsm59 newsm38  


Да расте здраво и усмихнато дете, за радост на мама и тати!  Весел празник от нас  :  bouquet

# 32
  • Мнения: 26
  Елиииии, да сте все така заедно и още много години да си празнувате празника. Щастие и любов Ви пожелавам newsm51 1dating txtloves Наздраве и на Вас  bouquet

# 33
  • Мнения: 521
Честит рожден ден на Йоанка и от мен, да е здраво и безгрижно дете и да радва много мама и тати.
Честита годишнина Ели, желая ви много семейно щастие, още много дълги години заедно, да се обичате и уважавате и да се разбирате много много.

П.С. Това го написах вчера, ама съм забравила да го публикувам, тука вкъщи беше лудница.
Та много много щастие и радост на всички празнуващи и отпразнували

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Благодаря много за пожеланията , ето една снимка на малката.Днеска сестра ми пристига с нейната щерка която е на 4 месеца и не съм виждала, а и със сестра ми не съм се виждала от първите месеци на бременоста ми с Йоана, ще ни гостува за месец та едва ли ще влизам много често.
Благодаря за пожеланията отново  Hug


цък на снимката

# 35
  • Мнения: 4 717
Алабала, малката е страхотна красавица, много е нежна Heart Eyes А на теб сигурно ще ти бъде много интересно сега с гостито, толкова е хубаво да нагушкаш малко бебче, когато твоето вече е порастнало Crazy

Момичета, къде се губите? Ние излизаме и гледаме да сме навън, но от днес ни налегна една хрема и е кисела Ванеса за 3ма.
Кажете какво интересно става при вас, бременните как сте?

Ети, ти държиш ли фронта, още малко с корема и после по разходките Laughing

# 36
  • Мнения: 6 390
Миленке
всички сме във Фейсбука  Mr. Green там нищо не се изпуска  Sunglasses

Алабала
много е пораснала малката сладурана!
Весело изкарване със систъра...

Ети
как се

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Благодаря момичета  bouquet
Наистина вчера като я гушнах и ми беше едно такова хубаво и странно, моята пикла вече е 13 кила и аз се подготвям за килограми а тя като перце.След няколко дена става на 5 месеца.Йоана се побърка малко и не искаше да заспива, седя до 1 снощи.Много е срамежлива и страхлива , и като види непознати хора не слиза от ръцете ми което е ...хм, ужасно.Направо по едно време имах чуството, че ще ми паднат от раменете...засега толкова от нас .
Приятни разходки  Hug

# 38
  • Мнения: 4 717
Алабала, не се притеснявай за Йолито, ще израсте тая срамежливост много бързо, на нейната възраст и моята дъщеричка почваше да плаче като й заговори някой, ама сега да я видиш как ми вика чао и не й пука, щото знае, че съм все по петите й Joy
Какви са първите впечатления на гостито от чешко? За 1в път ли ти гостуват?

Ели, как във фейсбук? Там чат ли си правите? Аз имам регистрация, но не го ползвам, даже съм забравила паролата newsm78

# 39
  • Мнения: 6 390
http://www.facebook.com/home.php?ref=home
да
, чат, клУки, снимки - всИО

# 40
  • Мнения: 55
Здравейте момичета,

Първо да ви поздравя с един от най-светлите български празници:

ЧЕСТИТ 24 МАЙ!


Ние се върнахме от Италия преди десет дена, но ни хванаха болести и не ми остана време да пиша. Аз се докарах със синузит и няколко дена бях с много силно главоболие. Сега пия антибиотик и след седмица ще съм на контрола. Презнавам си, че не съм ви чела, но се надявам, че всички са добре.

Да си призная и аз съм се регистрила във Фейсбук-а, но съм влизала два-три пъти. Може и аз да съм забравила вече паролата  Blush

Спорна седмица на всички  Peace

# 41
  • Мнения: 521
Здравейте и от мен,
и аз да се разпиша, че отдавна не сме писали.
Алабама, много е сладка малката.
Ние сме добре, ходим по разходки, гледам да се движа възможно най - много. Вече хич не ми се ходи на работа, ама няма как.
Имахе абитуриент във петък, та малко попразнувахме. Вчера цял ден ходихме наляво на дясно, едни пещери, после замъци, много красиво де. Другата седмица брат ми заминава за БГ и вече кой знае дали ще се върне, та ще си правим семеех уикенд.
Иначе малкия расте, рита като за световно и така.
Който е болен да се оправя бързичко, че хубавото време чака.
На Ети малко и остана вече, скоро ще гушка близначетата.
Хайде поздрави и целувки на всички от нас.

# 42
  • Мнения: 6 390
Татянка
що няма да се връща брат ти?

# 43
  • Мнения: 26
Здравейте момичета, много жега от рано тая година, тук при нас е ад направо, едвам се прибираме от парковете Whistling.Но  пък нали идва лято, слънце трябва да е, плаж, море, пивооо........ Wink
Като споменах море, кой къде ще ходи, имам в предвид на нашето Черноморие или някаде на по-екзотично място Grinning?
Ами това е  при нас, днес ще слагаме Ваксината против болестта на кърлежите и на Ванеска, Дени вече има първата давка и така.

Лек и прекрасен ден Ви пожелавам.
Щях да забравя МИЛЕНЧЕ, нашите принцески Ванески вчера имаха Имен Ден, ако незнаеш-другата година да си го празнувате.На много хубав ден се е паднало- 24 май.Да са ни живи и здрави момите  bouquet

# 44
  • Мнения: 4 717
Ани, не знаех за именния ден, благодаря че ми каза. Ще го запомня, всяка година на един и същи ден ли е?

Ние сме хремави и докторката каза, че вероятно е алергия, забрани ни пясъка, обедното слънце, басейните и прахта. Изписа ми офталмо септонекс, но май няма да се налага да го слагам.

Иринка - благодаря, че ни поздрави за празника, така като сме далеч от БГ и съвсем забравяме и губим усещането, че е празничен ден!

Мацки, ходите ли по басейните? Ние още не сме ходили, чудя се кои памперси да взема за басейн - на Д&М или Хъгис?

Ние няма да се прибираме до БГ и това лято. За море - може би до Хърватска ще отскочим.

Хубав и слънчев ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт